Şevket Altuğ Röportajı (Nisan 2018)

matrakomedi matrakomedi diyor ki;
Bu kıymetli röportajda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Günümüzdeki dizilerden Süper Baba'ya kadar birçok konuya değiniyor usta sanatçı Şevket Altuğ.
Sunucular: Elif YEŞİLALİOĞLU ve Yiğit İlker ARIKAN
Kameraman: Seda TEZCAN
Montaj Sorumlusu: Ali ÇAKMAK
Kaynak: haberinial.com ve haberinial youtube kanalı
Youtube Linki: https://bit.ly/2GPeKjD
Kategori: Artistler
sitene ekle
Etiketler: şevket altuğ süper baba perihan abla gölge oyunu hababam sınıfı
34 12 Nisan 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • eroinevgin
  eroinevgin 12 Nisan 2018 - 15:22Tahmin ediyorum ki bu röportajı yapan çocuklar Radyo TV, İletişim filan o tarz bir şey okuyorlar diye tahmin ediyorum.

  Yine tahmin ediyorum ki http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/248765/sevket-altug-ile-soylesi videosundaki ortaokul veya lise çağındaki şu kız bile daha iyi söyleşmişti Şevket Altuğ ile.

  İşlerini severek yapmadıkları çok açık. Tolga Çevik'in Tolgshow yapmasına benzettim ben bunu. Tabii o işin makarasında. Ama bu çocuklar sanki mesleklerini okuyarak değil de talk showdan öğrenmiş ya da öğrenememiş gibiler.

  Tolga Çevik çaktırmadan yönetmene sorar kim bu konuk ? O işin şakasıdır. Burada ise şunu gördüm öncelikle şunu sormak isterim ki (kağıda bakılır) Şevket Altuğ kimdir ?

  Şevket Altuğ'un adını unutmuşsun o röportajdan hayır mı gelir ? Şu sitede bile okul okuyamamış imkanı olmayan birçok insan vardır, aklını kullanarak daha güzel sorular sorar.

  İzlerken utanma hastalığı varmış ya onun aynısını ben de yaşarım sıklıkla. İşte bu videoda o hastalığım nüksetti.
  +16
 • mazharfuatozkan
  mazharfuatozkan 12 Nisan 2018 - 14:54Herkes Şakir der biz ailecek Şevket deriz.
  +10

Tüm Yorumlar

 • abadayı
  abadayı 12 Nisan 2018 - 23:04şu sakal bırakma mevzusu gerçekten doğru yeni başlamış dizilere bir göz gezdirin çoğu oyuncu tertemiz sinek kaydı traşla yada rol icabı düzenli kesilmiş sakalla başlıyorlar fakat daha sonra ki bölümlerde ışid kaçkını gibi tepeden tırnağa tüm herifler sakal bırakıyor aq karılarda dahil,rahatlık bu bence yaptıkları işe saygı duymuyorlar,izleyene bile saygı duymuyorlar bunun role girmekle falan alakası yok hani olmadan oldum havasına bürünmek resmen,şevket altuğ bile bu yaşında oynayacağı rolü,kurallarını ince elerken bizim zırtolar siktiri boktan yapımlar için 'bu proje geldiğinde çok etkilendim' diyorlar e hıyar tabi etkilenirsin açsın aq aç..
  • jagataii
   jagataii 12 Nisan 2018 - 22:39"Bu zamana kadar hangi dizi ve sinemalarda yer aldınız" mı dedi lan o, oha, cümleye bak. Siktir git google'dan ara adama niye soruyorsun.
   +2
   • mucrim
    mucrim 12 Nisan 2018 - 21:07acemiliğinizi başka daha az sevilen bilinen bir oyuncu üzerinde atsaydınız
    +4
    • benimadimcemil
     benimadimcemil 12 Nisan 2018 - 20:19Helal olsun : "Turk toplumunun begenileri degisti." bu kadar net, insanlar cahillesti.
     +1
     • onr01
      onr01 12 Nisan 2018 - 20:18şevket altug gibi bir adamı bulmuşsunuz şu görüntü ve ses amatörlüğüne bak yapacagınız işe sokim
      +2
      • sevgunozkoc
       sevgunozkoc 12 Nisan 2018 - 19:44flo çekmişsiniz.
       • Maestoso
        Maestoso 12 Nisan 2018 - 19:33AKP iktidara geldikten sonra kariyerine son veren büyük usta Şevket Altuğ.
        +7
        • ineffable
         ineffable 12 Nisan 2018 - 17:55Değme sosyologlara taş çıkaracak düzeyde toplum analizi yapmış şevket altug.
         +2
         • otomatikoblomov
          otomatikoblomov 12 Nisan 2018 - 17:51Hangi dizi ve sinemalarda yer aldınız? Oha be soruya bak. Dil bilgisi olarak zaten yanlış; doğrusu sinema değil filmdir. Bir de böyle bir şey sorulur mu lan adama? Tek tek şunda oynadım bunda oynadım dedirtmişsiniz. Koskoca Şevket Altuğ ile röportaj yapıyorsunuz. Biraz araştırıp daha derinlikli sorular sorsaydınız...
          +4
          • ineffable
           ineffable 12 Nisan 2018 - 17:34Mütevazi olmak gerçekten herkese yakışmaz . Şevket altug harikasın... Bizim gürcü de kendini peygamber sanıyor .
           +1
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...