20.000 Kişi ile Erik Dalı Oynayan Ankaragüçlüler

cuideliy cuideliy diyor ki;
4 hafta önce 18.03.2018 tarihinde oynanan ve Akaragücü'nün galip geldiği maçta Ankaragücü taraftarları 20.000 kişi aynı anda erik dalı oynuyor. Mükemmel tribün Türkiyede mutlaka gidilmesi gereken stadların içinde ilk onda.
Kategori: Spor
sitene ekle
Etiketler: ankaragücü gecekondu stadyum erik dalı eskişehirspor nefer maç futbol
5 18 Nisan 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • badalankara
  badalankara 18 Nisan 2018 - 11:17Tamam güzel eğlenmişler de, Ankaragücü taraftarı'nın profili ne yazık ki "adam dövme" üzerine kurulu çakallardan oluşmaktadır, onlarca kez ankaragücü taraftarının sırf 3 büyüklerin atkısını takıyor diye çocuk-yaşlı demeden insanlara saldırdıklarını gözlerimle gördüm o yüzden bu taraftar operada bale'de yapsa bana asla şirin gözükmeyecektir.
  +9
 • trakya
  trakya 18 Nisan 2018 - 11:01Umarım süper lige çıkamazsınız
  +8

Tüm Yorumlar

 • saviorroivas
  saviorroivas 18 Nisan 2018 - 23:09@trakya lı ibne sanada o gökçeğe de inat çıkacağız... Bir Ankaragücü Beşiktaş maçı. Maç oldukça gergin ortalık karıştı karışacak. 85-90 dakikalar maç 0-0 O ara karşı kale arkasında bir tane yürek yemiş Beşiktaş taraftarı meşhale yakıyor. Sonra gecekondu tirinününden biri atlıyor sahaya karşı kale arkasına meşhaleye doğru depara kalkıyor. Özel güvenlik tabi ki çocuğu orta sahayı geçmeden indiriyor yere. 1 adamı 10 kişi tutarak çekiştiriyorlar. Tabi gecekondu bırakın çocuğu şu bu homurtular... ses giderek çoğalıyor. Aptal güvenlikler çocuğu gecekondunun önüne getiriyor ve polis tel kapıda ki kilidi açıyor çocuğu içeri atalım demeye kalmadan tüm kale arkası sahaya giriyor kapıyı sonuna kadar açıp. sahada ne kadar güvenlik varsa arkasına bakmadan kaçıyor. Karşı kale arkası olduğu gibi ( o çocuğa gel gel diye tezahürat edenler ) koridorlara kaçıyor. Bunca zaman maça gittim stat içinde bu kadar polis görmedim. tekmeler havalarda uçuşuyor. polis ankaragüclüye vuruyor anlaragüçlüler polise. 1 dakika sonra aynı polis aynı vurduğu eleman yerde ki yaralı taraftarı beraber taşıyor... Yaklaşık 15 dakika süren bu arbede 1 anda çalan Ankara havası ile bıçak gibi kesiliyor. Herkes başlıyor oynamaya... ( Ankaragücü taraftarı varoş semtin çocuklarından oluşsada size kavgacı vs gelse de P kısmı üni mezunudur. Öğretim görevlisinden, kolej hocalarına, şairlerden ressamlara çok da enteldir. Bilmiyor sallıyorsunuz. Bak kardeş çark caddesinde yada beşiktaj çarşıda istiklalde trabzonda bir sokakta kadıköyde rakip takım forması giyemezsin. Tıpkı romada napolide milanoda londrada barselonada vb giyip gezemediğin gibi. sikerler adamı.
  -1
  • salihfadil2
   salihfadil2 18 Nisan 2018 - 20:59tum ankara guclulerin, gecekonducularin anasini gotten sikeyim. orospu cocuklari, insallah takiminiz amator kumeye duser.
   +1
   • patr1016
    patr1016 18 Nisan 2018 - 20:24he amk he ankaragücü bursaspor kocaeli göztepe vs. bütün anadolu takmları hapçı tinerci müptezel bi tek istanbul takım taraftarları lord
    -2
    • lanbeyefendi
     lanbeyefendi 18 Nisan 2018 - 19:34ankaragücünün iki özelliği vardır.

     1-80li yıllarda küme düşmesine
     rağmen kenan evren tarafından ligdeki takım sayısını arttıran
     düzenleme getirilmesiyle ligde bırakılması

     2-gecekondu diye tabir edilen
     genelde müptezel ya da gayrimeşru kovalayan modelde şeylerden oluştuğu
     idda edilen bir taraftar profilinin baskın olması

     bonus özellik : 8-0lık gs maçı ve zalad olayının sahibidir

     anlayacağınız bu iki
     özellik dışında göze çarpan başarılı olma, hedef takımı olma,
     bazı tribün grupları gibi toplumsal duyarlılığa sahip olabilme, kraldan
     çok kralcı olmama gibi herhangi bir özellikleri yoktur.

     not: erik
     dalının amk
     +4
     • biri
      biri 18 Nisan 2018 - 16:31ankaragüçlüler diye bişey olamaz amk olsa olsa anakaragücülüler olur. yıllardır yanlış kullanılıyor.
      +2
      • jeremiekhan
       jeremiekhan 18 Nisan 2018 - 15:56ankaragücü taraftarı olup da çakal,serseri,tinerci,eğitimsiz ve varoş olmayanına rastlamadım desem yeridir.arada çok nadir istisnalar olmakla birlikte lakapları gibi gecekondu çocuklarıdır.hayatta hiçbir amacı olmayıp boş hayatlarını takım tutmaktan öte şiddete dayanan bir fanatizme hapsetmişlerdir.en az iki kere insanlara topluca yok yere saldırdıklarını görmüş biri olarak süper lig e çıkıp gelenden geçenden 5-6 yiyip kudurmaları ile yıllarca çıkamayıp bizden uzak durmaları arasında bir ikilem yaşıyorum.kısacası kırk katır kırk satır olayı.ben diğer takımlarda holigan yok demiyorum ama bir kulübün taraftarının dörtte üçü böyle olunca herkesin böyle demesi normal
       -1
       • frankel1988
        frankel1988 18 Nisan 2018 - 13:37Ankaragücüme gidiyor bu hayat
        +1
        • Gooser
         Gooser 18 Nisan 2018 - 12:51Behzattan bu yana Gençlerbirliği ulaaaan
         -1
         • lonely00
          lonely00 18 Nisan 2018 - 12:39Ankaragücünün taraftar profili diğer takımlardan ne yüksektir ne düşüktür.Diğer takım taraftarları gelip ''Ankaragücü çok kötü abi yhaaa'' demesinler lütfen.Sizleri de biliyoruz.
          • asduskun
           asduskun 18 Nisan 2018 - 12:25taraftarın kim olduğundan bağımsız olarak çok hoş olmuş
           -1
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...