Otomobil Motorunda Kaçak Buzağı Sokmaya Çalışmak

kadirbaykal kadirbaykal diyor ki;
Gümrük ve Ticaret Bakanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Gürcistan'dan Türkiye'ye giriş yapmak isteyen otomobilin sürücüsü S.B'nin davranışlarından şüphelenen gümrük muhafaza ekipleri aracı x-ray cihazına sevk etti.

Görevliler, inceleme sırasında otomobilin motor silindir kapağının üzerindeki plastik muhafazanın hareket ettiğini belirledi.

Söz konusu kapağı açan görevliler, motor kısmı küçültülerek oluşturulan özel bir bölmede ayakları bağlanmış iki danayla karşılaştı.

Maruz kaldıkları sıcaklık nedeniyle zor nefes aldıkları fark edilen hayvanlara müdahale edilmesi için Posof Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü yetkililerine bilgi verildi.

Posof Cumhuriyet Savcılığının talimatı üzerine otomobile el konulurken, şoför hakkında suç duyurusunda bulunuldu
Kategori: Çüşşşş
sitene ekle
Etiketler: motor otomobil buzağı kaçak
1 21 Nisan 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • topalzevzek
  topalzevzek 21 Nisan 2018 - 20:42bu adama küfür edeceğinize uyuşturucu fiyatları ile yarışan et fiyatları sebebiyle insanları hayvan kaçakçılığı yapmaya iten hükümete küfür edin.
  +9
 • otambirbeyefendi
  otambirbeyefendi 21 Nisan 2018 - 17:17o şerefsizi aynı yere tıkacaksın aynı yere koysunlar bakalım yaşayabiliyor mu? senin aklın gücün var diye masum canlılara böyle eziyet etmen mi gerekiyor karaktersiz.
  +7

Tüm Yorumlar

 • alper.tunga
  alper.tunga 22 Nisan 2018 - 04:28Umarim bu dunyadan bunun acisi senden cikar orapu cocugu, bagira bagira geberirsin.
  +1
  • hayaliyok
   hayaliyok 22 Nisan 2018 - 01:23Ben çoluğundan çocuğundan çıksın derim böyle durumlarda.Hemen bana kızarlar ailem,eşim çoğu kişi.
   Yalnız arkadaşlar neden böyle düşünüyorum?niye böyle beddua ediyorum?
   Çünkü arkadaşlar hepimizin hayatı rahatlığı,maddiyatı,psikolojisi,anne ve babalarımızın maddiyatına,eğitimine,vicdanına göre hayatımız şekilleniyor doğru değil mi?
   Aile de vicdan merhamet görmeyen çocuk nasıl öğrensin vicdanı merhameti bağışlamayı acımayı?
   Dolayısıyla bu buzağıları motora sokan,oradakı kokuyu,sıcaklığı,nefes alma zorluğunu düşünmeden kişisel menfaatleri için oraya kapatan bir orospu evladını cezalandırmanın en güzel yolu bu adamın soyunu devam ettirecek neslinden birine aynı duyguyu hatta daha ağırını tattırmak gerekir.
   Daha ağırını yaşasın ki içindeki acı ona bu buzağının çektiği acıyı hatırlatsın.Allahın sessiz kullarına merhamet etmeyi öğrensin.
   +2
   • kingfu
    kingfu 21 Nisan 2018 - 21:52siktimin sitesi "%" koyunca yazamıyor.götveren adminler.videolarda göt aradığının onda biri kadar site ile ilgilense daha ii olacak.Alttaki yorumunda yüzde doksan yazdım.
    +3
    • kingfu
     kingfu 21 Nisan 2018 - 21:50aynı yere ipneyi sokup , aynı yolu gideceksin.sonra iyi günler diyeceksin.
     sorsan elhamdülillah der puşt götveren. acayip sinirliyim.
     Bizim insanımızın ı insan değil.acı ama gerçek.
     +3
     • kutsalatayiz
      kutsalatayiz 21 Nisan 2018 - 21:36Beyler bence hayatınızda bir kere gidin Gürcistan'a.Dolar euro uçtu göt yemeyebilir belki başka yerlere ama Gürcistan larisi o kadar pahalı değil.Depoyu doldurun pasaporta bile gerek yok zaten gidin insanlar nasıl yaşıyolar görün.Bütün Karadeniz de bulamadığınz huzurlu sahil kum güneş Batum'da var.Benzin ucuz içkiler ucuz et ucuz.Üstelik lari Tl'den pahalı olmasına rağmen bunlar daha ucuza geliyor.Bir kere gidin sonra anlarsınız bizi nasıl sikiyolar.
      +2
      • kemalkılıcdaroglu
       kemalkılıcdaroglu 21 Nisan 2018 - 20:56Olayın asıl haberlik bölümü, tarım ülkesinde hayvanın yurda kaçak sokulacak mal haline gelmesi. Hem de bu şekilde.
       +5
       • topalzevzek
        topalzevzek 21 Nisan 2018 - 20:42bu adama küfür edeceğinize uyuşturucu fiyatları ile yarışan et fiyatları sebebiyle insanları hayvan kaçakçılığı yapmaya iten hükümete küfür edin.
        +9
        • heheha
         heheha 21 Nisan 2018 - 20:09çok aci coook.orospu cocugu.
         • cigobattisamatra
          cigobattisamatra 21 Nisan 2018 - 19:59Dikkat ediyor musunuz. Haberlerde ekonomiden, işsizlikten ve geçim sıkıntısından eser yok. Anasını sikiyim böyle medyanın ve(kusura bakmayın) onun ekranlardaki piyonlarının.
          +4
          • ArchNoveu
           ArchNoveu 21 Nisan 2018 - 18:17savunmasız hayvana bunu yapan insana neler yapmaz.. Orospu çocuğu
           +2
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...