Elif Jale Yeşilırmak'ın Avrupa Güreş Şampiyonasında Altın Madalya Kazanması

1.687 izlenme - 04 Mayıs 2018
izgago izgago diyor ki;
Avrupa Güreş Şampiyonası kadınlar 59 kilo finalinde Elif Jale Yeşilırmak, Bulgar Hristova'yı yenerek altın madalya kazanmış.
Kategori: Spor
sitene ekle
Etiketler: elif jale ırmak avrupa güreş şampiyonası altın madalya güreş spor
10

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • prof.hagi
  prof.hagi 04 Mayıs 2018 - 17:56@egomekanizma görüyorum ve ekliyorum yurt dışını da geçtim kendi ülkenizden kaç tane kız tanıyorsunuz da bu lafları edebiliyorsunuz aq ? Sanki hepsi playboy hepsi cinsellik uzmanı hepsi sosyolog yerdikleri yetmiyor bir de ne tespitler ne tespitler aman aman.Akıllı olun oğlum akıllı aptal aptal işleri bırakın siz sabaha kadar da yerseniz ne sizin sik suratınız değişir ne de sizin kaliteniz artar.He burdan Türk kızları mükemmeldir biz erkekleri boktur,kakadır anlamı çıkmasın milyar çeşit insan var hepsi nasıl aynı olabilir ? Ben de şu saçma muhabbet bitsin istiyorum hepsi bu.
  +1
  • ben.
   ben. 04 Mayıs 2018 - 17:52ee bize ne
   -15
   • hakkıbulut
    hakkıbulut 04 Mayıs 2018 - 17:40milli takımda devşirme sporcu olmasının mantığı nedir?
    +6
    • egomekanizma
     egomekanizma 04 Mayıs 2018 - 17:07Bir güruh var ki Türk kızlarını yermek için fırsat kolluyor. "Türk kızlarından halterci olur, Türk kızları iyi sevişemez, Türk kızları varoştur, kezbandır." Bunu diyen arkadaşlara bir sorum olacak. Kaç tane ülke gezdiniz, kaç ülkenin şehrini, mahallesini, sokağını gezip kaç tane kadın tanıdınız da "Şu ülkelerdeki kızlar güzel, kibar ve yatakta iyi ama Türk kızları çirkin, varoş ve yatakta süngerbob gibi" kanısına vardınız ? Şu at gözlüklerinizi bir çıkarın da gerçekleri öyle görün. Hiçbir kadın sizin "mükemmellik" standartlarınıza uymak zorunda değil. Bu sikindirik muhabbete de artık son verin. Sizinde yarın öbür gün sevgiliniz olacak, evleneceksiniz, kızınız olacak. Sözlerinizi ileriye dönük seçin ki sonra pişman olmayın
     +20

     Popüler İçerikler

     © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...