Camide Cemaatten Bağımsız Takılan Kuul Dayı

exixiz exixiz diyor ki;
İmamla husumeti bulunan dayı cemaatten bağımsız namazını kılıp gururla yoluna devam ediyor. Dayının bu umursamaz anları kameraya yansımış.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: namaz Dayılar komik video Komik Videolar İzle Sosyal Medya Fenomenleri
1 09 Mayıs 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

Tüm Yorumlar

 • pirizcinuri
  pirizcinuri 22 Mayıs 2018 - 14:38lan farz free kılınır mı deli misiniz? 16 17 sene oldu camiye uğramayalı ama o kadar da değil. 5 kez secde ye hiç girmiyorum
  • neyazsamacaba
   neyazsamacaba 10 Mayıs 2018 - 03:08@yenimetinbelgesi eger namazı yanlıs kıldıysan son oturusta secde yapabiliyorsun benim tek takıldığım rabbenaları okumadan secdeye gidip secdeden sonra tekrar okuman gerek dayı direk selam verdi.
   • yenimetinbelgesi
    yenimetinbelgesi 09 Mayıs 2018 - 22:56Adam 5 kez secdeye gidiyor. Namazdan bihaberler de cemaatten önce başlamıştır normal diyeni artılamış. Böyle namaz mı olur diyen yok.
    +10
    • benimadimcemil
     benimadimcemil 09 Mayıs 2018 - 21:40Ben cocuken camide farz kiliyordum ve imami dalginlikla gectim. yanimdaki dayi soyle bir azicik egilip bakti. bu konuda hassasti cemaat. mesela imama surekli cocuklara abdest soyle alinir, namaz boyle kilinir onlari anlat diye daha gecleri bulup yolluyorlardi. imam da sinirleniyordu. ulan sag ayagini yikamasan nolacak imansiz olup gideceksin daha imanin ne oldugunu bilmiyorsun derdi. ben imami takdir ederdim. tabi o zaman anlamiyordum ama simdi aslinda imamin ardinda durmak onu takip etmek farz namazin takibi degildi sadece. imamla ayni ve dogru yonde dusunmekti. neyse ki bu anilarim ortaokulda kaldi. simdi imamlar tatil gunlerinde camiye gitmiyor bana ne ben memurum diye ben ne gidecem.
     -1
     • kemalkılıcdaroglu
      kemalkılıcdaroglu 09 Mayıs 2018 - 20:50Son yönetmelik değişikliği ile okula kamera ile çekim yapmak suç oldu (yönetmelik daha haftasını doldurmadı). Tenefüste bile çekim yapıp, sosyal medyaya vermek, öğrencinin okuldan,, öğretmenin işten atılma neden, Bence camiden de atılma nedeni olmalı.
      • bionikamele
       bionikamele 09 Mayıs 2018 - 17:57benim de bi cuma anım var.

       tabi o zamanlar cumaya giderdim. köy camisinde her zaman tanıdık tipler olurdu. bir sefer tanımadığımız iki adam geldi. farzı kıldıktan sonra herkesin free style takıldığı yanlış hatırlamıyorsam 4 4 2 toplam 10 rekatlık kısımda koskoca camide yabancı adamlardan biri geldi yanımda kılmaya başladı. bir süre sonra farkettim ki adam benimle senkron hareketler yapıyor. ama ne senkronluk. eğiliyorum saniyesinde o da eğiliyor. dedim rekatın birinde duayı uzatıcam. bildiğim en uzun duayı aheste aheste okudum. yok, adam da bitirmiyor. sabır savaşını kazanan o oldu ve rükuya eğildim. anında eğildi tabi. ulvi bi ortamda olmasaydık birader ne ayaksın diye sorardım. bir daha o mümini görmedim.
       +3
       • Set_85
        Set_85 09 Mayıs 2018 - 17:46İmama uymamak için yapıyor. Bir çoğu müslümanın aksine, imama para ödendiği için imamlığını kabul etmeyen mezhepler ve cemaatler var. Herkes bir şey sallamış.
        +6
        • DFC
         DFC 09 Mayıs 2018 - 15:18Jet imamın cemaatinden bu belli misafir gelmiş!
         +3
         • otambirbeyefendi
          otambirbeyefendi 09 Mayıs 2018 - 13:55titremeye bakılırsa telefonla çekilmiş video. bunu videoya alan kişi namaz kılmıyor mu?
          +6
          • inandout
           inandout 09 Mayıs 2018 - 13:49belli ki daha cemaat farza gecmeden bu dayi namaz kiliyordu sonra farz icin saflar sklastirilinca dayi safin arasinda kaldi ce dogal okarak namazini kilmaya devam etti. garipsenecel bir durum yok
           +5
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...