Her Şey Dahil Sistemi Yanlış Anlayan Rus Turist

4.497 izlenme - 17 Mayıs 2018
exixiz exixiz diyor ki;
Antalya’nın Kemer ilçesinde 5 yıldızlı bir otelde konaklaması biten Rus turistin çantasından çıkanlar görenleri hayrete düşürmüş. Rus kadının valizinden onlarca tabak, havlu, tuvalet kağıdı, banyo malzemesi, bitki çayı çıkmış.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Rus Turist Her Şey Dahil Tatil otel
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • mkyb
  mkyb 17 Mayıs 2018 - 19:46Hadi çikolata ve havluları geçtimde portakal, elma vs gibi meyvaları ne yapacaksın ? Tamam Rusya'da iklimden dolayı yetişmiyorda Türkiye'den Rusya'ya hamallık yaptığına değecek mi ?
  +10
 • alucrali
  alucrali 17 Mayıs 2018 - 22:05az bile yapmış. elin öküzüne herşey dahil domalırsın. kendi vatandaşını da domaltmaya uğraşırsın.
  +10

Tüm Yorumlar

 • kralece
  kralece 20 Mayıs 2018 - 05:02herşey dahil -bazı şeyler hariç-
  • rorosat
   rorosat 19 Mayıs 2018 - 09:46Bu videoyu çeken yavşak elmaları tuvalet kağıtlarının şafını yaptığı için çomardır.. oç sen günlüğü 150₺ olan oteline 150$ alırsan sikerler seni.. ayrıca sen gelen turisti havalimanından itibaren nasıl sikiyosun bunu da çek piç
   -1
   • kingler
    kingler 18 Mayıs 2018 - 13:26Valla yerli turiste vergi koyalım yurtdışına gitmesin. Rus turist gelmiyor yerliyi skelim diyenlerin istediği turist tipi bu işte.. Neyinden şikayetçisiniz? Kadının ödemesini dolarla yaptığı oda kur farkından dolayı kral dairesi parasına geldi 2 şişe şampuanın 2 kilo elmanın da lafını yapmayın amk
    +1
    • wwwwwwww
     wwwwwwww 18 Mayıs 2018 - 11:59DENEMESİ BEDAVA AYNI SİTEDEN VPN KULLANIP YURTDIŞINDAN FİYATLARA BAKIN SONRA TR FIYATLARINA BAKIN..BOŞ BELEŞ KONUŞMAYIN..
     -1
     • wwwwwwww
      wwwwwwww 18 Mayıs 2018 - 11:56@ayazefe HAHAHAHA REZERVASYON SİTELERİNİ tatil.com etstur.com DAN İBARET SANAN SOKUK, sana burda yüz tane site adı sayarım ama gerek yok bu bir, ikincisi her ne olursa olsun, bak her ne olursa olsun diyorum, istisnasız olarak direk oteli arayıp rezervasyon yaptıgın an tümünden ucuza yaparsın cünkü oteller bu sitelere komisyon odemek zorunda kalmazlar benim comar kardesim..bunu da çogu bilmez..önce ögren bu işin raconunu sonra gel cvp ver...4 te 5 te bir fiyatmış uçakta dahilmişşşş HE AMK HE OTELDEN HİSSE DE VERİYOLAR AYRICA..
      -2
      • kacak.oralet
       kacak.oralet 18 Mayıs 2018 - 11:05Yabancılara ucuz olmasının 2 nedeni var; Birisi çok önceden satın alınıyor tatil işleri, biz Türklerde pek planlı tatile çıkan görmedim, yani adam bir sonra ki yıl için tatil planı yapıyor ve alıyor, bir ay önce alınan ile bir yıl önce alınan arasında da haliyle fiyat farkı artıyor, uçak biletlerinde olduğu gibi. Gaziantep-İstanbul-Prag gidiş,dönüş olarak 700 tlye aldım 4 ay önceden ama bir ay önce acil iş için yalnızca İstanbul'a 480 tlye bulabildim en ucuz, bu nedenlerden birisi. Öbür en büyük neden ise Tur Şirketleri, yani bu firmalar daha öncelerden büyük otellerle ve havayolları şirketleriyle toptan paket alış-verişleri yapıyorlar. Bu bazı firmalardan önce rezervasyon yaptığınızda ucuza denk geliyor. Bu firmalarda genelde yurtdışı firmaları. Ayrıca çalışanından, sahiplere kadar yerli turist sevilmiyor. Biz Türklerde şu zihniyet var ne yazık ki, para verdik yapacaksın, edeceksin ya da para verdim her şeye hakkım var. Eski bir Turizm-Otelcilik mezunu olarak çok az düzgün yerli turist ile karşılaştım. Tabi ben bu işi yaptığım zaman ülkeye en çok Almanlar turist olarak gelirdi.
       • fenerliveysel
        fenerliveysel 18 Mayıs 2018 - 09:24Tabak takımı hariç diğer hepsini alabilir.
        +5
        • ayazefe
         ayazefe 18 Mayıs 2018 - 09:08@wwwwwwww siktiğimin malı zaten yabancı turistlerde tatil.com'dan etstur.comdan alıyor deil mi tatilini! senin az gelişmiş beynini sikeyim az araştırda sonra fikir saibi ol! adamlar benim ödediğimin dörtte beşte birini ödeyip tatip yapıyorlar hemde uçakta dahil
         • wwwwwwww
          wwwwwwww 18 Mayıs 2018 - 03:27@alucrali hayatında otelde konaklamamıs comar kardeşim, bi örnekle acıklar mısın? rezervasyonlar internetten yapılıyor konaklama fiyatları anasının amı gibi internet sitelerinde apaçık yazıyor..sen yerli olunca nasıl daha fazla para ödüyosun yabancı turistlerden soruyorum??
          • inanabilenateyiz
           inanabilenateyiz 18 Mayıs 2018 - 01:03amina kodumun keli yerli turisti sikmesini iyi bilirsiniz. iyi yapmış kadın az bile sizlere.
           +3
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...