Belediye Parkında Survivor 2019'a Hazırlanan Adam

baybilici baybilici diyor ki;
2019 Survivor hazırlıkları şimdiden başladı. Balıkesir'den katılan üç çocuk babası Osman Çakır ağır antremanlarına Balıkesir Belediye'sinin parklarında başladı. Ayrıca, oturma odasında, ormanda, duvarına adını yazdığı bahçesinde ve bilumum farklı yerde hazırlıklarını sürdürüyor. Devlet memuru, fakat Survivor yarışmasına katılırsa, memurluğu bırakacak. Devletin kendisine ihtiyacı olduğu inancıyla çalışmalarında başarılar diliyoruz.
Kategori: Spor
sitene ekle
Etiketler: survivor survivor başvuru videosu 2019 survivor adayı survivor yarışmacısı survivor şampiyonu gerçek survivor survivor başvurusu osman çakır osman ça...
1 31 Mayıs 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

  • sikhame
    sikhame 31 Mayıs 2018 - 14:04Evet babalar geldik zurnanın zırt dediği yere.Hastaneye yattım kısmetse anamın böbreği beni tekrar hayata bağlayacak.Yarın sabah nakil olacam.Hepinizden iyi dileklerinizi ve dualarınızı bekliyorum.Kendinize ve özellikle böbreklerinize iyi bakın bol bol su için.Hadi eyvallah..
    +24
  • atari kolu
    atari kolu 31 Mayıs 2018 - 11:52bu kafa yapısındaki bir adam bile baba olabiliyor. ben bazen baba olmanın hayalini kuruyorum ne kadar uç, zor, ütopik geliyor. türlü türlü şeyler düşünüyorum. iyi bir gelecek sağlayabilecekm miyim. o sorumluluğu alabilecek olgunlukta mıyım, çocuğuma nasıl bir kültür birikimi aşılayabilirim gibi inciğine cinciğine kadar sorguluyorum olmayan şeyi. ama şu herif 3 tane çocuk yapmış eli yüzü düzgün bir karıyla evlenmiş.
    +14

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...