Barış Manço Ağaçtaki Bismillah Yazısını İnceliyor (1989)

harikanick harikanick diyor ki;
Barış Manço, 7'den 77'ye adlı programında Japon kavak ağacındaki bismillah yazısını inceliyor.

İyi seyirler.
Kategori: Çüşşşş
sitene ekle
Etiketler: barış manço 7'den 77'ye şener aykulteli topkapı sarayı müzesi bismillah
4 07 Haziran 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • ibrahimerkal
  ibrahimerkal 07 Haziran 2018 - 19:34Barış Manço ve Cem karaca halk adamıydı. bir daha terbiyesizlik yapma seni düz yatırır, ters s*kerim.
  +1
  • avnokta
   avnokta 07 Haziran 2018 - 13:45Naptın sen Barış abi?
   • kemalkılıcdaroglu
    kemalkılıcdaroglu 07 Haziran 2018 - 07:041)Peki 29 yıl sonra bu mucizevi ağaç nerede? Hangi uzmanlar incelemiş bu ağacı. Bu ve buna benzer hurafelerle seksenli yıllarda Türk halkı dindar yapıldı. Bu bir olsun, diğerlerini de sayayım:
    2)Amstrong (aya giden ilk astronot), ayda ezan sesi duydu Müslüman oldu, (Gerçek, hayatını Hristiyanlık dinine adadı)
    3)Cat Stevans'in ünlü bir yıldız olması, Müslüman olmadan önce tek bir albümü vardı. O da çok satmıştı. Tüm medya kendisine sırt çevirmişken, Müslüman oldu.
    4)Kaptan Cousteau (Deniz Begeselcisi)Müslüman oldu. Sebebi de denizin altında yoğunluk farkından dolayı birbirine karışmayan sularla ilgili bir ayetmiş. (Gerçek, meşhur Notre Dame katedralinde bir ayinle gömüldü)
    5)Kızıldeniz sularında boğulan firavunun secde ederken ölmesi ve cesedinin binlerce yıl bozulmaması, (gerçek, firavunlar çağından evvel mumyalanarak gömülmüş bir Mısırlı)
    6)Kuran okurken fareye dönüşen kız (British Museum'da bir balmumu heykel)
    7)Baldan allah yazısı, bunun çocuk şarkısı da vardı. İmanlı arıalr, baldan allah yazarlar diye. Peteklere şekerli su ya da nişasta ile desen kazıyorsunuz. Hayvanın ne yapacağı belli olmadığı için çok garanti değil ama onlarca, hatta yüzlerce denemeden sonra illa net bir yazı elde ediyorsunuz.
    8)Mezar yıktıran komutanın, belediye başkanının, dozer vs oratörünün felç olması. Hacettepe, Yüksek İhtisas ve İbni Sina'nın olduğu bölgedeki mezarlar kaldırılırken uydurulmuş.
    İşin ilginci hepsinin de kaynağı FETÖ. Haberler çoğunlukla Sızıntı dergisi, Zaman dergisi gibi FETÖ'nün yayın organlarından çıkıyor, Günaydın, Hürriyet gibi merkez yayın organları da buna çanak tutuyor. Manço ve Cem Karaca'da Fetönün adamıydı, şanslı yada iyi insanlardı ki, erkenden öldüler.
    Demek ki Amerika, Türk toplumunu kolay kandırılan, dinci bir millet yapmak için o zamanlar da çalışmış.
    -3
    • hakkıbulut
     hakkıbulut 07 Haziran 2018 - 04:23devlet kanalında hurafecilik. trt bu yüzden kapatılmalı. her zaman kötüydü bundan sonra da kötü olacak kim gelirse gelsin.
     +2
     © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...