Kadıköy'de Köpeğe Şiddet Uygulayan Adamın Yakalanması

nefer35medya nefer35medya diyor ki;
İstanbul Kadıköy'de apartmanın önünde yatan bir köpeğe defalarca yumruk atarak şiddet uygulayan saldırgan, hayvanseverler tarafından yakalanarak polise teslim edildi.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: kadıköy köpek şiddet saldırgan haber videoları
0 18 Haziran 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • cuideliy
  cuideliy 18 Haziran 2018 - 11:49umudunuzu kesmeyin arkadaşlar karamsar olmayın çeşmeden eline su doldurup köpeğe içiren insanlar var oldukça umut hala var demektir.sizde savaşın iyilik için pes etmeyin
  +9
 • nerdesincarmen
  nerdesincarmen 18 Haziran 2018 - 11:39Bu memlkette cok fazla orospu cocugu var ve bu ulkeden umudu keseli cok oldu
  +8

Tüm Yorumlar

 • behzat t.
  behzat t. 19 Haziran 2018 - 00:45bu köpeği taıyorumi ne mutlu bana böyle orospu evlatlarını tanımıyorum gördüğüm yerde belasını sikerim. zaman aşımı işlemez
  • westxx
   westxx 18 Haziran 2018 - 21:26ibnenin tipine bakın

   bildiğin maymundan sonra evrimin boş kalan kısmı
   +1
   • Alvinoski
    Alvinoski 18 Haziran 2018 - 20:15arkadaşlar manyak bir projem var. bir tane ili feda edip bu tarz orospu çocuklarını içine doldurup kapatalım. birbirlerini yesin avradını siktiklerim
    +3
    • glock21
     glock21 18 Haziran 2018 - 17:09dismacunlari; şu söylediğinin üstüne seni karanlık odaya bağlayıp, ağzına hortum sokup tazyikli su versem, üstüne saatlerce kaynar ütüyle yaksam, üstüne adrenalin enjekte ederep ayıltıp aynı şeyi tekrar tekrar yapsam vicdanım 1 gram sızlamaz, içimden 1 gram acıma geçmez.

     Hayvana acıması olmayanın vicdanı yok edemektir. Vicdanı olmayan yaratık ise hem insanlıktan hemde hayvanlıktan çıkmış yaratık demektir. Böyle yaratık da sadece hayvanlar değil dünyadaki bütün canlılar için tehlike arz eder.

     Böyle yaratığa da hiç vicdan gösterilmez.

     Yani senin gibi amdan çocuk diye sıçılmış boka ne yapsalar müstehaktır.
     +4
     • glock21
      glock21 18 Haziran 2018 - 17:04Polise, basına neden haber veriyorsunuz. Yere yatırın sürekli kafasına vura vura dayaktan komaya sokun, taşşaklarını tekmeleye tekmeleye iyice hadım edin.

      Hem beyin özürlü hem taşşaksız olarak yıllarca sürünerek ölsün.

      Dünyada seri katiller, sapık katiller vb. en vicdansız, sapıkça suçları işleyenlerin % 99.99'u işkenceye, zulme, öldürmeye ilk hayvanlara zulüm ederek başlamış. Bununla ilgili binlerce bilimsel çalışma açık ve net gösteriyor.


      Hayvana değer verilmeyen toplumda insana da hi değer verilmez.
      İnsana değer vermek ise önce hayvana ve doğaya değer vermeyi öğrenmekle gelişir. Tam tersi değil.

      "İnsan sevin de hayvan seversiniz" diye bir şey yok. Palavra. İnsan insanı sevmeyi, saygı göstermeyi, vicdanı önce hayvanlarla öğrenir.

      Hayvanlar gibi tamamen savunmasız, hiçbir şekilde korunmayan, zararsız canlıya işkence ve zulüm edebilecek insanımsı yaratık; kendini çocuk dahi olsa savunabilecek, konuşabilen, kanunlarla korunan insan da fırsat bulduğu anda her tür sapılığı, sadistliği, zulmü yapar.

      Bir ülkede medeniyet önce o toplumda hayvanlara verilen değerle başlar.

      Hayvana çakıl taşı kadar değer verilmeyen ülkede, insana da kaldırım taşı kadar değer verilmez.

      Hayvana her türlü işkenceyi, zulmü yapana maksimum 160 Tl para cezası verirse, hatta bunu bile zer verirsen, o ülkede çocuğa tecavüz eden adam da maksimum 10 sene yatar kurtulur, kadına tecvüz eden 5 sene dahi yatmaz, hatta hiç ceza almadan sokaklarda dolanır!

      Bu suçları işleyenler senin partin, ideolojin, türbanlı mı türbansız mı vs. bakmıyor, bunu bilmiyor!

      Yani bunu yapan herif yarın senin 3 yaşındaki oğlunun da rahatlıkla boğazını keser, AKAPELİ arkadaşım!

      Artık şu oy verdiğiniz parti (hangisi olursa olsun önemli değil), tuttuğunuz takım, yok hemşehriniz vb. şuursuzca, sorgulamadan, mutlak itaati ve sırf bu gruplarda diye diğerlerini suçlu oldukları zamanda körü körüne savunmaktan vazgeçin! Yanlışı yapan kim olursa olsun tepki verin, bu yanlış düzeltilene kadar da peşini bırakmayın.

      Hayvana zulüm edene net 5 sene hapis verildiği zaman otomatikman otobüste şort giydi diye kıza tekme atana da 15 sene ceza verilir.
      Türbanlı teyzenin peşinden sikini sıvazlayarak giden gavata en az 10 sene verilir.
      Topluca çocuklara tecavüz edene 500 yıl müebbet verilir!

      Yolda karısının yanında tinerci ayağına haraç kesmeye çalışırken adamı bıçaklayarak öldürenlere 30 sene hapis verilir. BUna teşebbüs eden dahi en az 20 sene yatar.

      Trafikte önünü kesip minibüsten inen 20 kişiyle 1 adama ellerinde satırlarla saldıranla adam başı 30'ar sene yediğinde, bunu yapmak isteyecek diğer herkes yapmadan önce 30 kere düşünür!

      Bütün bu olaylar en küçük olaydan en büyüğüne kadar zincir gibi bir birine senkronizedir, biri diğerini tetikler.

      Kanunun adam akıllı işlemediği yerde gasp, hırsızlık, sapıklık, sapkınlık vb. herşey kontrolden çıkar, ticarette üretime, eğitimden sanayiye kadar akla gelebilecek her alanda yaşamı tüm ülkeye zehir zıkkım eder.

      Alın şu an Türkiyede içinde yaşadığımız durum da tam budur. Kanun ve Adaletin olmadığı ve/veya işlemediği toplumlar anormal bir hızla yok olup yeryüzünden silinmeye mahkumdur.


      Şu köpeği döven adama ceza verilmemesi veya verilebilecek cezanın küçüklüğü bütün ülkenin ne halde olduğunun yansımasıdır.

      Toplumun en alt ve savunmasız bireyi hayvanı koruyamazsan, korumazsan, insanı/vatandaşını hi korumayamzsın, ülkede bir süre sonra elinden alınır!
      +1
      • pederhose
       pederhose 18 Haziran 2018 - 16:05@dismacunlari senin ananı götünden sikeyim orospunun çocuğu , karın kızın varsa onları da götünden sikeyim piçin dölü
       +1
       • dismacunlari
        dismacunlari 18 Haziran 2018 - 14:21Azıcık beyini çalışan adam ulu orta yerde hayvana saldırmaz. Yakalanırsa başının yanacağı çok belli, vereceğin zehirli eti gerisini o halledecek.
        • batudemirci
         batudemirci 18 Haziran 2018 - 13:49merhametsizliğin, kötülüğün tek çaresi önünü kesmektir. artık nasıl kesilecekse. yoksa bunlar genleriyle sonsuza dek giderler.
         • blaster99
          blaster99 18 Haziran 2018 - 13:13la niye polise teslim ediyonuz hemen, önce bi anasını sikin, ağzını yüzünü dağıtın üstünde zıplayın sonra verin polise...
          +4
          • xeniusian
           xeniusian 18 Haziran 2018 - 12:36arkaaşlar sahipsiz hayvanın darp edilmesi tecavüz edilmesi falan suç değil. şikayetçi olacak kişşinin hayvan benimdi demesi gerekiyor.
           +3
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...