İzmir'de Fermuar Yöntemi ile Ambulansa Yol Vermek

exixiz exixiz diyor ki;
Ülkemiz trafiğinde pekte alışık olmadığımız bir durum İzmir'de yaşanmış. Bir akbulansa fermuar yöntemi ile yol verilmiş.
Kategori: Amatör
sitene ekle
Etiketler: İzmir ambulans fermuar yöntemi amatör videolar
21 22 Temmuz 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • kiradaoturanboga
  kiradaoturanboga 22 Temmuz 2018 - 00:46İzmir Türkiye nin kanadasıdır
  +31
 • rideit
  rideit 22 Temmuz 2018 - 04:31İzmir mi kaldı amk. Kürt sardı her yerini
  +16

Tüm Yorumlar

 • dikodurano
  dikodurano 24 Temmuz 2018 - 15:14glock21 kardeşim çok güzel anlatmış.sivaslıyım ben.7 yaşında taşındık izmire.18 yaşına kadar izmirdeydim sonra okul iş derken 6 sene izmirden uzak kaldım.size şukadar söyliyeyim gurbet sıla özlem ne varsa yaşadım, içinde yaşarken anlamıyor insan heryer böyle sanıyor.ben fanatik bir izmirliymişim ozaman anladım heleki ankarada yaşarken.tayin alıp izmire dönmek için 25 yaşında, izmirli olan eşimle evlendim hatta.tamam burası kanada değil ama, inanın onca yobaz şehirden sonra gülümseyen, selamlaşan, içkine giyimine takılmayan, atatürkü seven,sıcakkanlı insana hasret kalıyor.normalde pek anlatmam bunu,kimse izmire gelmesin istiyorum izmiri kıskanıyorum ama siz gelin sizi seviyorum.
  ayrıca izmirin belediyesine laf edenler cahildir.izmiri uzundere cennetçeşme tepecik falan sanıyordur.ben karşıyakada oturuyorum.belediye tenis kortu bile yaptı.çocukluğumdan beri ukteydi kaykay öğrendim kaykay rampaları yaptı belediye,2 yaşımdaki kızıma aylık 10 litre süt getiriyorlar,bedavadan bisiklet veriyorlar günlük, belediye kafelerinde çeşit çeşit bira market fiyatında,yemişim yolu köprüyü belediye dediğin bence budur.
  • palavere
   palavere 23 Temmuz 2018 - 21:46Son 5 yılda ülkemde izlediğim en medeniyetli video.
   ağlayacağım.
   • kunteper
    kunteper 23 Temmuz 2018 - 11:34Only in İzmir.
    +1
    • sengelmeulanayı
     sengelmeulanayı 23 Temmuz 2018 - 09:51Bu demek değildir ki ambulansın kıçına yapışıp bunu bile suistimal edeb orospu çocuğu yoktur.
     • pinkishorange
      pinkishorange 22 Temmuz 2018 - 17:35Yine gereksiz bir izmir güzellemesi. Aynen en medeni sizsiniz kardeşim bi siktirin gidin artık ya bıktık şu güzellemelerinizden.
      -7
      • mrgkbrk
       mrgkbrk 22 Temmuz 2018 - 15:18Oluyor oluyor. Ben de yaya geçidinde insanlara yol verdikçe, bağzılarınından o bakışı alıyorum (hepsinden değil)
       +2
       • glock21
        glock21 22 Temmuz 2018 - 13:12İzmir'e taşındım. (İstanbul, New York, Londra, Oxford vb. bir çok yerde hayatım geçti) Türkiyede Atatürkçü, Laik, Namuslu, Dürüst, eğitimli ve/veya kendini geliştirmiş, medeni, pisliğe bulaşmayan, yaşadığı gezegene zarar vermeyen, huzur isteyen bütün Türklerin en rahat yaşayacağı yer İzmir.

        Diğer illlerle (İstanbul, Ankara dahil) farkı anlamamak mümkün değil. Ulaşım ağı ve servisleri dahi ülkenin geri kalanından 100 Yıl ötede. İlçe belediyelerinin bazıları bok gibi ama Büyük Şehir belediyesi çok çok iyi çalışıyor. Zaten buraya hangi partiden olursa olsun (Şükür ki hiç AKAPELİ başkan gelmedi) alayı birebir aynı kafada hep İzmir için çalıştı.

        Ancak çomar, barzo, yobaz, Atatürk düşmanı vb. tipler İzmir'de rahat edemez. Böyle buraya çöreklenmeye çalışan çok tip var ama rahat edemiyorlar, çünkü herkes benim kafadan! Ne çomarlıkla, ne öyle dayılanmakla vs. kimseye üstünlük kuramazsın, çomar, barzo, uzmanlı vs. dinlemez adamı komaya sokarlar.

        Karakola düşünce de öyle "La nasılsa polis de çomar olur yırtarız" vb. bir durum da söz konusu değil. Buranın Polisi, Jandarması'da aynen İzmir'İn halkı gibi, aynı kafada.

        Bazen öyle çomarlarla takışıyorum. Başka bir şehirde olsa bana 20 kişi dalarlar! Ama burada o işler pek öyle yürümüyor. Çomar barzo dinlemez dayaktan sarhoş ederler adamı.

        En güzel tarafı ise aslında İzmirli diye bir şey yok. İzmirli olmak demek bir ideoloji, yaşam biçimi, düşünce şekli. Çünkü İzmir'de yaşayan insanların % 99'u dışarıdan gelme!

        Nereden gelirse gelsin çok büyük bir kısmı buraya direkt adapte oluyor. Kendini İzmirli olarak ifade ediyor. Ama son yıllarda dediğim gibi bir barzo ve çomar akını var. Ama bunlara kolay kolay iş vermezler, esnaf ise alışveriş yapmazlar. En fazla da Kemaraltı esnafında yobaz, çomar vb. var. Zaten tipinden, giyiminden, konuşmasından anında siyasi partisine kadar her şeyini anlarsın. Ben ve çevremdeki bir çok kişi de bunlarda ne alışveriş yapar, ne sattığı yemeği yer nede iş verir, nede ev kiralar. Ev dahi satmaz.

        Diğer bir güzel yanı ise İzmir'de İslam dini Türkiye'der 2002'lere kadar olan 90 Yıllık süreç tekinin hala aynısı!

        Yani millet sokaklarda Allahu ekber diye bağırıp ertesi gün erkek çocuklara tecavüz etsin vb. bir İslam anlayışının aksine, insanların ramazanda teraviye gittiği, şeker bayramında eskisi gibi adam akıllı medenice bayram kutladığı vs. bir hava var. Burada Siyasal İslam yani = Amerikan/İngiliz İslamı = Vahabi/Bedevi pisliği, bağnazlığı, sapıklığı, sapkınlığı, şerefsizliği din diye kakalanamıyor.

        İsteyen Kemeraltın'da döner yeyip bira içiyor, bir diğeri az ötede cuma namazı kılıyor, kimse kimseye karışmıyor. Bunun tek sebebi de Atatürkçülerin burada güçlü olması ve adil düzeni yeri gelince zorla/dayakla da olsa her daim koruması!!!

        Çünkü biliyoruz ki bunlara eşit davrandığında da zerre kıymeti olmuyor. Anında bunu fırsata dönüştürüp İzmir'İn içine sıçmaya çalışıyor. İzmir'in İzmir olma sebebi bu çomar, barzo, yobaz vb. nin güçlenmesine, yükselmesine mümkün olduğu kadar izin vermemesi.

        Bunun adı eğer faşistlik, ırkçılık ise ırkçıyım amına koyim. Böyle davranılmayan diğer illerin hali ortada. Çomarlık, Barzoluk istiyorsan Diyarbakır, Samsun, Adana, Adıyaman, Bayburt, Sakarya, Rize vb. alayı sizin, gidin orada yaşayın.

        Antalya, Muğla, Aydın, Denizli, İzmir, Çanakkale, Edirne de bizim AMK. Bana kalsa bu özerkli, eyalet vs. diyenlere direkt "Tamam lan özerk, eyalef filan değil, madem böleceksiniz o zaman direkt ülke olarak ayrılalım, bu saydığım illeri de biz ayıralım, ismini Türkiye değil, TÜRK CUMHURİYETİ DEVLETİ olarak değiştirelim, sizde kendinize kalan yerde şeriat devleti, yeni mini Uzmanlıcık Hilafet kabile devleti, kürdistan kabilesi devleti, ermeni kabilesi, rum kabilesi devleti vs. ne bok yerseniz yiyin" derim.

        Biz Türkler 1000 Yıldır bu ülke bölünmesin diye uğraştık, bu orta doğu çomarlarını, barzoları, gene Orta Doğu Hristiyan vb. çomarlarını sırtımızda taşıdık, sürekli bokunu biz çektik. Artık böleceklerse bölsünler diyorum.

        Çünkü biliyorum ki Antalya, Muğla, Denizli, Aydın, İzmir, Çanakkale vb. birleştirilip ayrıldığı anda Atatürk'ün kurduğu Türkiye cumhuriyeti olarak 1938'de kaldığı yerden devam edecek ve 10 sene gibi kısa bir sürede askeri, jeopolitik güç, ekonomi, eğitim, sosyal standartlar vb. her alanda İngiltere, Fransa, Almanya, İsrail vb. den dahi gelişmiş ve güçlü hale gelir.

        Buradan kendini Türk gibi Türk olarak gören, Atatürkçü, laik, Vatansever, Namuslu, medeni genç arkadaşlara yegane tavsiyem;

        Diğer illerde (Orta Doğu'da) sürünmeyin. Gelin İzmir'e yerleşin. İzmir'e son yıllarda çok ciddi bir göç var. Eskiden GüneyDoğu, İç Anadolu vb. malum kitleler göçmeye çalışırdı!

        Şimdi ise oluk oluk İstanbul vb. yerlerde Atatürkçü, Eğitimli, Medeni, insanca yaşamak isteyen, beyaz yaka, mavi yaka vb. Türklerin alayı akın akın İzmir'e göç ediyor.

        Yada gidip Yunanlı hatun bulup, evlenip Yunanistan'a yayılın AMK. Hem kızlar çok güzel, hem tok gözlü, sadık, eşine saygılı tipler, Hemde zerre Kezbanlık yok ama 2000 Sene öncesindeki Türk kültürü gibi temiz, düzenli bir kültür var. hem Bosna, Makedonya, Arnavutluk, Kosova vb. Balkanların geri kalanı da olur. Esas Türkiye'ye benzeyen yerler buralar AMK. Adamlar bizden çok daha Türk gibi yaşıyor. Biz ise Türk olduğu sanan Orta Doğulu çöl dilencisi Vahabi/Bedevilere benzer bir şeye dönüşüyoruz!
        +5
        • madlenbaba
         madlenbaba 22 Temmuz 2018 - 13:02zaten az sayıda chp li var biri daha ölmesin diye yapılan harekettir.
         +5
         • jwidict
          jwidict 22 Temmuz 2018 - 12:21kolektif kültür enteresan bir olgu. denizin diğer tarafına geç sirtakiler ambulansların önüne set çeker, şehrin karadan komşuları da “bizimde acelemiz var” deyip fırsatını bulursa peşine takılır. şimdiye dek yaşadığım farklı ülkelerde farklı kültürlerde gözlemlediğim şey medeniyet bulaşıcıdır. sadece araplar, hintliler, ruslar, yunanlılar, bir de anadolu için umut yok.
          • jacobs
           jacobs 22 Temmuz 2018 - 11:54helal olsun.
           +5
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...