Ağasar Deresinde Çevre Katliamı

ceso ceso diyor ki;
Maalesef bazı şerefsiz haysiyetsizler ben yaşayayım da kim ölürse ölsün diyorlar. Allah belalarını versin.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: beşikdüzü şalpazarı ağasar çevre katliamı
1 27 Temmuz 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • kaz_eti
  kaz_eti 29 Temmuz 2018 - 13:55su mustahak isini gecin artik yeter amk.. bu memleket hep boyle chp yada baska bir parti olsaydi da boyle olurdu. genel olarak yapilanlara ses cikarmayan halkimiza mustahak!! bu partiyle falan olacak is degil yani.. zihniyetimize duygularimizi vicdanimiz ve gururumuzu eklememiz lazim.. o zaman hangi parti olursa olsun boyle katliama gtu yemz
  • trueblood
   trueblood 28 Temmuz 2018 - 19:26Amk çomarları oy verirken iyiydi, hakediyorsunuz.
   +2
   • mcgregory
    mcgregory 28 Temmuz 2018 - 14:38arkadaşlar Ağasar Trabzon'da.
    Trabzon seçim sonuçları:
    1-) RTE ve ittifak: p'er oy almış. Müstahak.

    Diyeceksiniz ki olan doğaya oluyor vs. OLSUN amına koyayım. Çocuk mocuk yapmayın, ölüp siktir olup gidelim bu dünyadan. Ne olursa olsun sonra amk. Stres stres hepimiz kanser olcaz lan. Boşverin olum istediklerini yapsınlar. Zaten doğa bu yapılanları affetmez. Vurur geçer, kökünü kurutur insanlığın.
    +7
    • lucifersinn
     lucifersinn 28 Temmuz 2018 - 13:476.büyük kitlesel yok oluşun içindeyiz. "kalkınma" tanımı tarihte katletmeyi, köleleştirmeyi görmezden geliyordu. Şimdi de doğayı, hayvanları, geleceği görmezden geliyor. İnsanlar duyarsızlaştırılıyor. Hareketlerini sorgulamalarına fırsat verilmiyor. Yaşadığı dünyanın ve dolayısıyla kendisinin de sonunu getirecek bir insanlık yetişiyor. Açıklamada yazdığı gibi "ben yaşayayım da kim ölürse ölsün" gibi bir durumdan ziyade yaşamak için değil, keyif için öldürüyor insan. Ne ineklere tecavüz edip yavrularını katledip onların hakkı olan sütü çalıp insanlara sunan mandıralar zaruri, ne de mezbahalar zaruri. 6.büyük kitlesel yok oluşu getiren; insanın bencilliği, vurdumduymazlığı, empati yoksunluğu ve bunu besleyip bundan beslenen kapitalizmdir. Vegan kelimesini duyunca saldırmak yerine veganizmin bu yok oluşu tersine çevirebilecek yegane seçenek olduğunu görmeye çalışın.
     • upstean
      upstean 28 Temmuz 2018 - 12:11balığın fıtratında ölmek var bir ölür bin doğarlar, tatava yapma akpye bas geç.
      +15
      • meksikalı
       meksikalı 28 Temmuz 2018 - 11:57trabzondaki hiç bir mağduriyete üzülmüyorum. svihs
       +2
       • baymigren
        baymigren 28 Temmuz 2018 - 08:56Iklim değişiyor.doğal felaketler baş gösterecek arkadaşlar eminim farkindasinizdir mevsimler hava durumlari değişiyor.ya sicak ya soguk yagmurlar seller .ama olsun Yüce Tayyip efendindimiz kullarini koruyacak olasi bir doga felaketinde.o yuzden icim rahat daha cok agac keselim sulari kurutalim.topragi zehirleyelim Yuce tayeap varken sikinti yok...
        • doniedarko3
         doniedarko3 28 Temmuz 2018 - 01:59Trabzon dedi anladım hemen kapadım videoyu.
         +1
         • yyasar
          yyasar 28 Temmuz 2018 - 00:47almanlar da ağır sanayi atılımı filan yaptıklarında çevreyi böyle katlediyorlardı. sonra: "hem ülkem mahvoluyor hem de işçiler pahalıya çalışıyor. 3. veya 4. sınıf dünya ülkelerinde üretim yaparsak hem ülke mahvolmaz hem de ucuz işgücü bulurum, hazır pazar da var" dediler. sonra vietnam, çin gibi ülkelere yöneldiler. yatırımlarını buralara yaptılar. olay böyle aklımda kalmış eksikleri olabilir. ha bir de bunu yapan sanayiciye almanyada çevreci ödülü veriyorlar. ironiye bak. neyse videoyu görünce zihnimin derin delhizlerindeki bu bilgi aklıma geldi. bu arada bu yazdığımı bu duruma mazeret olsun diye yazmadım.
          +1
          • heheha
           heheha 28 Temmuz 2018 - 00:25hic bir sey olmazzz
           -11
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...