Mercedes Kadir'in Türkiye'ye Yayılması

1.513 izlenme - 10 Ağustos 2018
nefer35medya nefer35medya diyor ki;
- Malatya'da geçen olay, akli dengesi yerinde olmayan ve yaklaşık 4 metre uzunluğunda olan sopayı araba olarak kullanan Mercedes Kadir lakaplı Fatih Kaydı artık tüm Türkiye’de tanınır hale geldi
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: mercedes kadir malatya türkiye

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • taseron
  taseron 10 Ağustos 2018 - 12:59@muselman Ulan muselman hırsızı! Yine bu sitede 2015 te yayınlanan Mercedes Kadir'in videosundaki yorumları araklamaya utanmıyormusun!? Baştan yorumuna artı vermiştim ama olayı farkedince bastım eksiyi! Gerçi adındanda belli emek hırsızı olduğun!

  https://hizliresim.com/1E7ovB
  https://hizliresim.com/lZ4D1Q
  +6
 • babahakki
  babahakki 10 Ağustos 2018 - 12:14Malatya'nın delisi meşhurdur, o yüzden sahip çıkılır ve övünülür. Bu delilerin hiç kimseye zararı olmadı ve olmaz. Hatta bu delilerin takvimi bile vardır.
  Not: Malatyalı
  +3

Tüm Yorumlar

 • kanoonline
  kanoonline 14 Ağustos 2018 - 03:32Mercedes kadir cebinde birası kulağında volkmen Malatya nın gerçekten sevilen bir siması.. Herkes kadiri bilir... Günde onlarca kilometre yol gider (yürür). Gecenin bir vakti evine onlarda kilometre uzakta Malatyanın bir ilçesinde görebilirsiniz. Arada bir sanayiye gider arabasının bakımını yaptırır. Herkes birşeyler ısmarlar ikram eder. o genelde sigara ister. Edep adap bilir içerken ilahi dinlenmeyeceğinide. Kimseye karışmaz. Arabasını eliyle tutmadan sürebilir. Muhtemelen bacakları sopayı tutacak şekli almıştır. Şehrin merkezinde Arabasından inmeden küçük çişini yapmışlığı vardır. Bir Allah'ın kuluda ayıkmaz o işini bilir..

  ben ilkokul 2 deyken ekmek almaya bakkala gittiğimde kadire yapılan arabasını saklama şakasına denk geldim. kadir arabasını ağaca dayadı (park etti) bakkala girdi bişeler aldı. O esnada yandaki piç esnaf arabasını kaldırımın kenarına sakladı. Çıktığında çevrede bir ben vardım, o da napsın arabasını göremeyince üzerime koştu "Arabamı Nere Goydun" diye. neydeki hem kaçtım hem yerini gösterebildim. Kadirden tırstığım tek andır. şimdi otuz küsür yaşındayım hala kadire yolda rastlarım.. Buda böyle saçma bir anımdır.

  O bir TecDELİdir.
  • fantatotti
   fantatotti 12 Ağustos 2018 - 19:46cocuklugumuz geçti kendisiyle derken memeleketten ayrıldık dun haberlerde gördüm 15 yıl sonra 33 yasında denmiş sacmalasnlar ben ilkolula giderken sakalı vardı 45 üstüdür dünya iyiisidir
   +1
   • lanbeyefendi
    lanbeyefendi 11 Ağustos 2018 - 09:12herkes şehrindeki deliyi haber mi yapsın amk bu ne saçmalık. bizimde teyfik var kendini trafik polisi zannediyor bazen ışıklarda araçlara durun kalkın diye talimat veriyor düdük çalışyor ve işini gayet te ciddi yapıyor bende onu çekip koyucam amk.
    -1
    • artiz44
     artiz44 11 Ağustos 2018 - 01:27Kadir abi bir gün mercedesini (yani sopasını) servise götürüyor,servistekiler aracı bırak biz tamirini bakımını yapalım sonra gel al diyorlar, Kadir de ertesi gün geliyor senin araç hazır değil henüz kadir diyorlar,bir sonraki gün yine aynı,birkaç gün böyle git gel yapıyor bizim mercedes kadir,son gün yine aynı cevabı alınca serviscilerden "hay sizin yapacağınız işi s*keyim, sizin yüzünüzden bir haftadır yay gidiyorum eve" demiş.
     +1
     • 13erker
      13erker 10 Ağustos 2018 - 19:42Çalıyorsun, bari alıntı yaptığını yaz amk, ulan şu beğeni kasmak için atılan çalıntı yorumları yapanların nasıl bir psikolojisi var acaba, hadi bu boku Twitter'da falan takipçi kasma uğruna yapıyorsunuz onu anladık da, burada ismin cismin belli değil, 2 dakika sonra unutacak millet, ne diye çalıyorsunuz hala lan? Böyle mi tatmin ediyorsunuz kendinizi? Bu adamla ilgili aynı yorumlar 3 senedir her yerde, herkes birbirinden çalıyor prim için, aşırı iticisiniz, keşke farkına varabilseniz...
      +1
      • kiradaoturanboga
       kiradaoturanboga 10 Ağustos 2018 - 17:04@muselman ALINTIDIR yazmanın neyine erindin.
       +2
       • donkulotvandam
        donkulotvandam 10 Ağustos 2018 - 16:12Halkımızdan dün tiksinmiştim kamyonunu devlete verenden dolayı falan da bugün yine barıştık. seviyorum oglum ben halkımı. kim yapar şunu aq. helal olsun o esnaflara.
        +1
        • muselman
         muselman 10 Ağustos 2018 - 15:12Taşeron kardeş. Biraz sakin olursan sevinirim . Ben yazmadım, alıntı olduğunu belirtmeye erindim .
         -2
         • windofwild
          windofwild 10 Ağustos 2018 - 14:38sehrin sembolune, anlatilan hikayelerin ucuzluguna bak. aklinizi seliminizi sikeyim sizin
          -1
          • taseron
           taseron 10 Ağustos 2018 - 12:59@muselman Ulan muselman hırsızı! Yine bu sitede 2015 te yayınlanan Mercedes Kadir'in videosundaki yorumları araklamaya utanmıyormusun!? Baştan yorumuna artı vermiştim ama olayı farkedince bastım eksiyi! Gerçi adındanda belli emek hırsızı olduğun!

           https://hizliresim.com/1E7ovB
           https://hizliresim.com/lZ4D1Q
           +6

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...