Sahili Çöp Yuvasına Döndüren Tatilcilere Tepki Gösteren Aile

izgago izgago diyor ki;
Kocaeli'nin Karadeniz’e kıyısı olan Kandıra’da denize girmek için ailesiyle sahile inen bir iş adamı, tatilcilerin bıraktığı çöplere tepki göstererek tüm gününü çöp toplamaya ayırmış efendim.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: kandıra sahili deniz kumsal doğa atık malzeme çevre kirliliği
9 12 Ağustos 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • donkulotvandam
  donkulotvandam 12 Ağustos 2018 - 18:02BU HALK KATİYYEN EĞİTİLMEZDİR!
  +12
 • Set_85
  Set_85 12 Ağustos 2018 - 16:23Eskiden ben de çevreye çok özen gösterirdim. Yerde çevreye yakışmayan bir şey gördüğümde, alır çöpe atardım filan ama sonra baktım, kimsenin sikinde değil. Adam tatile gidiyor, süper doğa filan deyip çöpünü bırakıp gidiyor, ufacık yeşil alanda mangal yapıp külünü sağa sola saçıyorlar. Sonra baktımki, benim gibi enayiler temizliyor, onlar keyfini sürüyor. Bıraktım, o alanları kaybetsinlerki değerini anlasınlar. Amk çocukları ya!
  +10

Tüm Yorumlar

 • umtb1
  umtb1 13 Ağustos 2018 - 11:33Gençler geçen hafta Yunanistan Thassos adasında Giola çukuru diye biryer var aynı bunun gibi doğal bir lagün internette var fotoları.Bırak poşeti vs toplu iğle ucu kadar çöp bile yok SIFIR yani SIFIR hiç yok az falanda değil.Yunan'a karşı her seferinde üstünlüğümüzden bahsediyoruz ama biz daha insanlığın temel gerekleri beceremiyoruz ki amk hayvan bile sıçtığı yeri örtüyor biz onlardan da geriyiz böyle toplum olmaz olsun amk.
  • viaport
   viaport 13 Ağustos 2018 - 09:24Cahil, pis, eğitimsiz, kompleksli ve ezik bir toplumuz.
   En azından yarımız böyle.
   +3
   • abadayı
    abadayı 13 Ağustos 2018 - 00:58temiz bırakmazlar güzel kardeşim bırakamazlar çünkü sen bir davara laf anlatamazsın belli bir yaşın üzerinde eğitemezsin davar mal gibi yaşamaya mahkumdur,bu amına kodumunun parazitleri sadece doğayı,yeşilliği rezil etmiyor bu eğitimsiz piç kuruları şehrin göbeğindede aynı gamsızlığı devam ettiriyor kah bir pet şişe olsun kah bir sigara izmariti olsun,herif yolda gözümüzün içine baka baka elindeki bira şişesini elektirik kutusunun üzerine bırakıp yoluna devam ediyor ve bunu yapan it gözünün içine baktığı halde yaptığının hata olduğunu idrak edemiyor ve bu şekilde organizmasını devam ettirecek çoğalıcak kendi gibi asalaklar dünyaya getirecek..
    • westxx
     westxx 12 Ağustos 2018 - 23:21yakın bir arkadasımla
     çekirdek aldık yiyeceğiz
     neyse ben bir poşete kabukları atmak için elimde tutuyorum yani ortamızda ama bu yere atıyor

     "torbaya atsana etrafı çöp etmeyelim" dedim
     "doğa bana saygı göstermiyor ki, ben ona göstereyim" dedi.

     dağda bayırda olsa bende yere atarım böceklerin işine yarasın çekirdek kabugu malum üzere karıncalar sever ama şehrin ortasında karınca yok

     neyse işte ogünden sonra bu adamla irtibatı kesmiştim bir süre ama hatta bugün yine buluştuk...aklıma geldi yine ben bununla temelli irtibatı kesmem lazım
     +3
     • Necromayhem
      Necromayhem 12 Ağustos 2018 - 20:05Olur olmadık yere çöp atan,yolda arabanın camından çöp atan,sinyal vermeyen,hatalı sollama yapan,sol şeritte 70'le giden ve daha bir sürü vereceğim örneği eyleme geçiren orospu çocukları hep aynı model,aynı tip,aynı kişi ben onların ben yedi sülalesini sikeyim başka bişey demiyorum
      +7
      • lanbeyefendi
       lanbeyefendi 12 Ağustos 2018 - 20:03eğitilmez bu hayvanlar doğrudur ama bir çaresi var. oraya bir tabela dikecen şu yazacak "buraya çöp döken ibnedir". bak o zaman çöp atan oluyor mu.
       +2
       • donkulotvandam
        donkulotvandam 12 Ağustos 2018 - 18:02BU HALK KATİYYEN EĞİTİLMEZDİR!
        +12
        • sikkoadam10
         sikkoadam10 12 Ağustos 2018 - 17:32avradını siktiğim barzo halkı. o çöpler tek tek götünüze girsin. size deniz meniz fazla amına koyayım siktirin gidin gettolarda yaşayın.

         çöplerin toplayan sayın abimizi ve ailemizi buradan kutluyorum.
         +4
         • jimmydarmody
          jimmydarmody 12 Ağustos 2018 - 17:16kendi yaşadığı coğrafya’ya bizim kadar uyumsuz bir başka toplum daha var mıdır acaba? Sözde ırmağının akışına kurban olurlar, pratikte her yer çöpten geçilmez.
          +4
          • dismacunlari
           dismacunlari 12 Ağustos 2018 - 16:57Yere çöp atacak kadar öküz olan bir insana oraları temizleyerek örnek olamassın. Zaten insanlıktan anlasa yere çöp atmaz. Tam tersi nasıl olsa temizleyen var atsak bile döndüğümüzde temizleniyor kafasıyla atmaya devam eder. Tek çözüm para cezası olmalı.
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...