Enayi Türkiye Var - Akit Tv Suriyeli Tartışması

silentguard silentguard diyor ki;
Akit tv de bir suriyeli ile sunucu arasında geçen ilginç diyalog. İzliyoruz efendim
Kategori: Televizyon
sitene ekle
Etiketler: Akittv suriyeli türkiye mülteci savaş
15 25 Ağustos 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • alper.tunga
  alper.tunga 25 Ağustos 2018 - 15:19Akit tv kiblesini sasirmis, bi zahmet saraya cevirin sunlarin yonunu
  +22
 • lavezzi1
  lavezzi1 25 Ağustos 2018 - 16:38Halk TV'de yok böyle tartışma...
  +16

Tüm Yorumlar

 • serdarkara
  serdarkara 28 Ağustos 2018 - 12:39Suriyelilerin buraya gelmesine kızsam da, ulan bunlar niye kendi ülkelerini niye savunmuyorlar, korkaklar desemde , onlara suç bulmuyorum. Geliyorlar ama hükümet bu gelenleri kontrol edemiyor. Sorun burada. Bu adamları burda geçici olarak belli yerlerde tutmalı ve daha sonra evlerine gönderecekleri ortam oluşunca gönderilmeliydi. Adam geliyor suç işliyor. Nereye gittiği belli değil. Adamın ikamet ettiği bir adres yok. Kaçacağı bir köyü akrabası yok.
  Biz onları bizim gibi bir ülke sanıyoruz. Suriye diktatörlük ile yönetilen bir ülke. Orada tek adam rejimi var. Belli bir azınlık zümre yönetiyor ülkeyi. Halkta bir ülke millet bilinci yok. İnç. biz bu durumlara düşmeyiz. Ülkemizin başına gerçek vatanseverler ve uyduruk telefonları kırmakla ucuz milliyetçilik değil, gerçek milliyetçiler gelir. Bıktık artık bu maduriyet edebiyatından. Artık gerçeklerle yüzleşmeli, daha çok çalışmanın zamanı geldi de geçti.
  -1
  • glock21
   glock21 27 Ağustos 2018 - 12:29Bundan 4 sene sonra (Bir sonraki genel seçimler vs) AKP bunu (Suriye'den göç meselesini) olduğu gibi CHP (Pardon Y-CHP) üstüne yıkacak, sanki savaşı başlatan, kapıları açan, 5-6 Milyon Suriyeliyi getiren, alayını beleşe yaşatıp maaşa bağlayan vs. CHP imiş gibi bütün suçu CHP üstüne atacak!

   Ama öte yanda da Y-CHP lideri, Onun 2 Numaralı şarlatan/şovmen rakibi ve sözcüleri TV'lere çıkıp sanki inadına bile bile yapıyormuş gibi (Şu an nasıl hala HDPKK ve PKK ile yatıp kalkıyorlarsa aynı hesap) "Biz Suriyeli kardeşlerimize yardım edeceğiz, daha da gelsin, hatta 50 Milyon Suriyeli gelsin, hatta bizi domaltıp bir güzel ......ler" vb. böyle akıllara zarar şekilde konuşup en başta Atatürkçüler olmak üzere bütün ülkeyi çileden çıkaracak!


   Ama bu Y-CHP'nin holigan kitlesi, yani bir Yanda bir türlü ölmeyen ve CHP başına Apo, RTE, Abdullah Gül, İskilipli Atıf, Şeyh Sait, Saidi Nursi dahi gelse ezbere oy veren ihtiyar holiganlar ile öte yanda hayal dünyasında yaşayan omurgasız, hayalperest, böyle solucan cıvıklığında, apolitikliği bir kazanım sanan, seçim zamanında Muharrem İNCE (Veya Kılıçtaroğlu hepsi aynı B..) gibi Tiyatrocu (Oyuncu, Şovmen) gibi tiplerin verdiği gazla gene gidip otomatik makine gibi Y-CHP'ye oy basacak!

   Yıl 3018 Olacak, aradan yaklaşık 1000 Yıl ve 900 Kadar daha seçim geçecek ve kaybedilecek ama bizim dinci çomarlardan aslında zerre farkı olmayan y-cahape çomarı hala aynı şeyi deneyip farklı sonuç bekleyecek.
   Bunu da Atatürk'ün ne yaşam biçimi, ne düşünce yapısı, ne bakış açısı, ne bilgi birikimi, ne felsefesi vb. hiç bir şeyi ile zerre alakası olmadığı halde hatta bizzat ATATÜRK düşmanı denecek seviyede bir şekilde yaşadığı halde üstüne utanmadan ATATÜRKÇÜ olduğunu iddia ederek yapacak!
   +3
   • ucanelma
    ucanelma 26 Ağustos 2018 - 19:50Sikerim lan bu "neden savaşmadınız" muhabbetini. Adamlara sınırı açmışsın gelmiş şimdi de "neden geldin? savaşsaydın" diyorsun. Kapıyı açarsan herkes girer olum siz salak mısınız? Evinizin kapısını kapatmıyor musunuz hırsız girmesin diye... Veya ailenize güç bela gelir sağlıyorken evinize çocuk esirgemeden çocuk alıyor musunuz? Salak mısınız lan siz ne istiyorsunuz Suriye'lilerden onların suçu mu bu toplumsal rezillik amk... Ülkeye sokmuşsun neden geldin diye hesap soruyorsun sikerim böyle işi ben kamil...

    Şakayı bir yana bırakırsak AKP'lisi de MHP'lisi de CHP'lisi de kimse salak değil... herkes biliyor bu Suriyelilerin sorumlusunun millet meclisi olduğunu... Türk milleti ülkemize gelen felaketlerin gerçek sorumlularının 600 milletvekili ve çobanları olduğunu, hala koyunlar ve çobanlarını eleştirme konusunda ne kadar korkak bir millet olduğunu dünya'ya göstermeye devam ediyor... Meclis'te 600 milletvekili ve 3-4 parti tarafından oynanan karagöz oyununu 36 senedir izlemekten bıkmadınız amk...
    +8
    • mdaemon
     mdaemon 26 Ağustos 2018 - 15:11@forewien kürt vardı ama ondan önce de
     • nurettinballises
      nurettinballises 26 Ağustos 2018 - 14:20Akit; mevcut hükümet iktidardan düşsün, iyice emin olduktan sonra "mürted hükümeti yıkıldı" diye başlık sallayacak potansiyele bile sahiptir. Altına bir dedik biz uyardık diye süsleme. Tamam
      +1
      • nosuur
       nosuur 26 Ağustos 2018 - 10:22sakallı eleman "medeni ilişkilerimiz var" dedikten bir dakika önce "enayi türkiye var, yemek var gelin" filan diyordu. fikir dansözleri!!!
       +1
       • lanbeyefendi
        lanbeyefendi 26 Ağustos 2018 - 01:54din kardeşlerinize ne biçim konuşuyorsunuz olm
        +5
        • mert006
         mert006 26 Ağustos 2018 - 00:17Suriyelilerin suyu ısındı, kaynadı, taştı bile.Yallah evinize ibneler
         +3
         • murderbydeath
          murderbydeath 25 Ağustos 2018 - 21:22Suriyeli haklı.
          +6
          • lpgliufo
           lpgliufo 25 Ağustos 2018 - 21:17Cumhuriyet düşmanı orospu çocuğu akit ve çalışanları.
           +10
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...