Yıkılasın Amerika - Murat Kekilli

1.003 izlenme - 01 Eylül 2018
izgago izgago diyor ki;
30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Adana'nın Pozantı ilçesinde konser veren Murat Kekilli, hayranlarına "Yıkılasın Amerika" parçasıyla bir sürpriz yapmış efendim.
Kategori: Televizyon
sitene ekle
Etiketler: murat kekilli yıkılasın amerika ünlüler magazin konser

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • donkulotvandam
  donkulotvandam 01 Eylül 2018 - 01:0790'lardaki isyankar olarak kalsaydın keşke hafızalarda..
  +15
 • hakkıbulut
  hakkıbulut 01 Eylül 2018 - 01:49Geçen barış sevgi olsun diyordu şimdi 350 milyonluk ülke yıkılsın enkaz olsun diyor. Yabancıya bu derece nefret olan başka bir ülke yok. Yazık.
  +10

Tüm Yorumlar

 • bear
  bear 03 Eylül 2018 - 04:51severdim bu gerizekalıyı, irite oldum bir anda. ulan herkes emperyalist amerika diye götünü yırtıyo, ben mantığını anlayamıyorum.Milyonlarca müslüman yesin içsin sıçsın,derdi 5 karı alayım her gece birini sikeyim olsun, amerikalı teknoloji üretsin, gelsin o teknolojiyle petrolünü çıkarsın seni de kendini de zengin etsin,ortadoğuda da böylece söz sahibi olsun, sonra vay amk emperyalist amerika. hassiktir ordan. Amerika kendi vatandaşı için her şeyi yapar. İşte asıl milliyetçilik böyle olur. Anıra anıra değil. Amerikanın gücü araplarda olsaydı, bu cahillikle çoktan üçüncü dünya savaşını çıkarmışlardı bile orospu çocukları. Kahrolsun amerika diyeceğinize filistine bi el atın da ümmetçiliğinizi görelim. Ülkenin parası yok diye müslüman bile sayılmıyor amk ortadoğusunda. Filistini yani kendi din kardeşini gene müslümanlar sikiyor. Nerden nereye geldim amk neyse. sikeyim seni de murat gibi
  +4
  • essoist
   essoist 02 Eylül 2018 - 02:41anti emperyalizm diyen rock ve rap grupları ülkemizde yıllarca coca colanın düzenlediği rockn coke ta boy gösteriyordu.
   +3
   • kamilzayatte
    kamilzayatte 01 Eylül 2018 - 18:52Ben sanatçıyı şahsiyetine ve siyasi fikirlerine bakmadan sevme yanlısıyım. Murat Kekilli'yi de ergenlik yıllarından beri dinliyorum. Ama anti-emperyalist tavrının tepki çekmesinin sebebi başka. Kekilli yıllarca ortadan kayboldu ve bizler onu çok takdir ettik. Para peşinde değil dedik ki hatta bu sitede videosu da var. Fakat Kekilli bir döndü pir döndü. Döner dönmez AKP yanlısı söylemlerde bulundu. Sanırım bahsettiğiniz gibi belediyelerde kolay yoldan konser bağlamanın yoluydu bu. Bugünkü anti-emperyalist tavrındaki sıkıntı şu ; bu tavrı AKP ağzıyla yapıyor olması.Dikkat edin sözlere ve dolar vurgusuna bunlar hep AKP'nin son dönemde bahsettiği ve ağzına sakız ettiği kavramlar. Bu sebeple Kekilli'nin anti-emperyalistliği de samimi gelmiyor kimseye. Çünkü yarın ABD ile aramız süper olsa bu sefer Trump için DOmbra uyarlayacakmış hissiyatı alıyoruz hepimiz.
    +6
    • muselman
     muselman 01 Eylül 2018 - 14:17@inceuclu aynen öyle kardeşim
     -1
     • inceuclu
      inceuclu 01 Eylül 2018 - 11:02İşin partisel kısmını geçerek söylüyorum yanlış bir şey yapmamış. Vakti zamanında rahmetli Barış Akarsu Kimdir O şarkısıyla Mor ve Ötesi Cambaz şarkısıyla Amerika’ya giydirmiştir. Bence dürüst olmak gerekirse dönem olarak akp dönemine denk geldiği için uyuz olduk adama kendimizi kandırmayalım.
      -2
      • metagrunge
       metagrunge 01 Eylül 2018 - 03:32''bu akşam ölürüm'' gibi bir şaheseri yaratan bir adam neden bu hallere gelebilir?
       • schillinger
        schillinger 01 Eylül 2018 - 03:30Herhangi bir rock/metal sanatçısı anti-emperyalist tutum sergilerse bu toplumun çoğu zaman birçok kesiminin onayladığı ve hoş bulduğu davranış olur. Murat Kekilli neden eleştiriliyor?
        +5
        • hoppalanecmi
         hoppalanecmi 01 Eylül 2018 - 02:54her insan melodik şeyler söyleyebiliyor diye, sanatçı olmaması lazım. Zaten sevmem bu vatandaşı ama lüzumsuzluğuna lüzumsuzluk katmış gözümde.
         +1
         • hakkıbulut
          hakkıbulut 01 Eylül 2018 - 01:49Geçen barış sevgi olsun diyordu şimdi 350 milyonluk ülke yıkılsın enkaz olsun diyor. Yabancıya bu derece nefret olan başka bir ülke yok. Yazık.
          +10
          • donkulotvandam
           donkulotvandam 01 Eylül 2018 - 01:0790'lardaki isyankar olarak kalsaydın keşke hafızalarda..
           +15

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...