Yürüyemeyen Asker

delijojukdilatar delijojukdilatar diyor ki;
Kendine göre zor olanı başarmaya çalışıyor. Sağ kol sol bacak sağ bacak sol kol senkronizasyonunu bir türlü beceremiyor ama...
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: asker komedi eğitim çok komik beceri education soldier comedy priceless screaming
8 09 Eylül 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • onemanband
  onemanband 09 Eylül 2018 - 02:29Okulda eğitemediğin adamları ya askerde ya da cezaevlerinde yola getirmeye çalışırsın, çünkü üçüncü dünya ülkesisin. Zaten farklı bir ortama girmenin travmasını yaşayan adama aha bu kamerayı tutan ve elinde düdük sallayan sikikler yüzünden yepyeni travmalar yaşatırsın.

  Eğer adamakıllı bir eğitim sistemin olsaydı bu garibanın el ayak koordinasyon bozukluğu olduğunu daha ilkokulda farkeder, bunun bu çocuğun salaklığından değil gelişiminden kaynaklı bir sorun olduğunu rapor ettirir gerekiyorsa bu çocuğu askerden muaf ederdin. Böyle at ağızlıların elinde maskara haline getirip zaten cücük kadar olan özgüvenini iyice içine kaçırtmazdın.

  Gecenin iki buçuğunda tutuldum amk müptezellerine. Elindeki düdüğünü sktimin moronu ya.

  Bedelli başvurusunda koskoca albaya abi diye hitap eden tıp doktorunun videosunu çekeydim de siz yürüyemeyen asker videosu diye onu koyaydınız keşke amk. Bence daha komik...
  +24
 • camlwhite
  camlwhite 09 Eylül 2018 - 02:38askerde aynı bunun gibi bir adam vardı, tipi bana çok benziyordu komutan tipimizi karıştırıp sen yemin törenine çıkmayacaksın yürüyemiyorsun demişti, komutanım ben o değilim diye kanıtlamaya çalıştım ikna olmadı 2. gün hala direnince çık lan yürü dedi, 300 kişinin önünde deli yürümüştüm herkes bana güldü sonra komutan ikna oldu ve o bana gülen insanlar sürünme cezası aldı,ben de çay sigara eşliğinde onları izliyordum
  +17

Tüm Yorumlar

 • enfazlaonalti
  enfazlaonalti 11 Eylül 2018 - 09:59baskı altında, doğal olarak doğru yaptığı yürüyüşü yapamaz hale geliyorsun askerde. yapanlar bilir. aklı başında okumuş etmiş adamların dahi bu hatayı yaptığını görmüşümdür. bu çok normal.
  • westxx
   westxx 11 Eylül 2018 - 00:06ulan benim kafamıda karıştırdın
   • karsracist
    karsracist 10 Eylül 2018 - 14:13Doğrusunu unuttum, ayağa kalksam yapamam şuan.
    • fowles
     fowles 10 Eylül 2018 - 09:48Ben askerde bunu yapamayan doktoralı adamlar gördüm. Bunun eğitimle de çok ilgisi yok. Biraz analitik zeka.
     • Aduu
      Aduu 10 Eylül 2018 - 01:08Kısa dönem askerlik yaptım.
      - Maalesef ülkemizin eğitim bozukluğunu askerde öğrenmiş bulundum.
      Taburda yaklaşık 80 kişi uzun dönem er vardı bunlardan sadece üçü eve yanlış yazmadım sadece üç kişi lise mezunu diğerleri ya lise ya da orta okul terk. Bu kadar eğitimsiz bir kitleyi aynı ortamda ilk kez görmüştüm. Akıllı telefon kullanıp okuma yazma bilmeyen vardı. 'Nasıl kullanıyorsun?' diye sorduğumda ; 'Abi resimlere bakarak kullanıyorum.' dedi. Çocukların çoğu esrar bağımlısı ve vücutların birçok yerinde dövme ve jilet izleri dolu. Çoğunu içtenlikle dinledim onlarda hata hiç aramadım. Çoğu gariban ailenin çocukları. O yaşta bir insan bence bilerek bu yolu seçmez. Ailelerine de suçlayamadım. Devlet bu gibi durumda olanlara para yardımı ile değil, eğitim ve profesyonel destek ile sahip çıkmadıkça bir bok olmaz bizden. Ulan bir çocuğa alfabeyi 1 ayda öğrettim çocuk tüm harfleri okuyabildiği için sevinçten havaya uçmuştu. Bu çocukları bu hale sokanların ben amk.
      +2
      • heheha
       heheha 09 Eylül 2018 - 23:45insan seyine aykiriymis.siktir aq.bilmeyenler yapiyor.yok beynin yanlis calisiyo yok bilmem ne.her askerin agzinda ayni soz.adam mal iste yapamiyor.kisa ve oz.sen ona ogretirsin yemin toreninde bildigini okur.zaten bu mallarida ortalara aliyorlar.
       -2
       • senyatbengeliyorum
        senyatbengeliyorum 09 Eylül 2018 - 19:10işte bu tipler'le 6 ay bile olsa aynı yerde olmamak için bedelliyi bekledim.
        -1
        • rideit
         rideit 09 Eylül 2018 - 17:14Normalde o yürümeyi öğrenene kadar tüm bölüğü tekrar yürütürlerdi. Elinde düdük sallayan sikiklere kalmış herhalde ortalık
         +1
         • baymuamma
          baymuamma 09 Eylül 2018 - 15:11ben uygun adım yürümeyi ilk okuldayken beden dersinde öğrendim
          +2
          • frankel1988
           frankel1988 09 Eylül 2018 - 14:20askerde çok zihinsel engelli adam var. Bizde bir tane vardı mesela, çocuk bildiğin engelli ama almışlar askere. Birlikte kümes vardı 15-20 tane tavuk, çocuğun tek görevi tavukları otlatmaktı. 300 gün tavuk kümesinin yanında oturdu çocuk.
           +1
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...