Kendi Düğününün Magandası Olan Gelin

exixiz exixiz diyor ki;
Bugüne kadar birçok defa düğünde ateş açmayı marifet sayan magandalar haberlere konu oldu. Ancak böylesi ilk kez oldu. Bu kez bir gelin kendi düğününde maganda oldu...
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: komik düğünler komik video Komik Videolar İzle sosyal medya fenomenleri
0 20 Eylül 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • kronik ölü
  kronik ölü 22 Eylül 2018 - 06:59İki ihtimal var.Her dügünde dedikoducu hatice teyze tipi vardır.Bu teyzemiz aile içerisinden istihbarat alır ve konu komşuya bu istihbaratı yayar ve salonda gelin damatan büyükmüş , parası için evlendi , kız hamile olduğu için evleniyor, damat gelini kirletmiş gibi dedikoduları yayan ve düğünün içene eden hatice teyzemiz ve tayfası düğün başlamadan önce gelini silahla görür ve sesini keser .İkinci ihtimal gelinin ve damadın ailesi takı töreninde takılanları hangi kaynana alacak diye hırs yapmışlardır ama gelin damat ile güzel bir balayı geçirmek ister.Bunun için dügün öncesi makinayı çeker ve iki tarafada takılar bizim onları çatır çatır balayında ezecez götü yiyen varsa gelsin demek istiyor olabilir.
  +1
  • ahmethakan
   ahmethakan 20 Eylül 2018 - 13:00Gerizekalılığın cinsiyeti yok ne yazık ki.
   +1
   • itaatsizsivil
    itaatsizsivil 20 Eylül 2018 - 03:19Her gün görüntüler var benzer, alın size kanıtlar. Bunlara ne ceza veriliyor hiçbir şey. Sonra da kendi analarını, babalarını, kardeşlerini öldürüyorlar haber oluyor.
    +1
    © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...