Seyyar Satıcıya Müdahale Eden Zabıtaya Vatandaş Tepkisi

1.569 izlenme - 08 Ekim 2018
izgago izgago diyor ki;
Kahramanmaraş'ta 2 zabıta memurunun kaldırımda incir satan bir kişiye müdahale etmesi vatandaşların tepkisine neden olmuş. Olayın kamuoyunda büyük tepki çekmesi üzerine Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olayla ilgili soruşturma başlatıldığını açıklamış efendim.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: zabıta seyyar satıcı incir vatandaş tepki yaşam

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • asianlover
  asianlover 08 Ekim 2018 - 14:59Yalovada normalde arapça tabela asmak yasak fakat bi 10 dakika gezin yalovayı zaten ufak yer heryer arapça tabela kaldırımlar kafelerin sandalyelerinden geçilmiyor zabıtanın tek yaptığı şey arabayla gezmek başka bi sikim yapıyolarsa eğer gelin beni sikin size bu kadar açık ve net konuşuyorum arkadaşım var zabıta çocuk yattığımız yerden maaş alıyoruz diyor hiç bir iş yok diyor zabıta zaten nasıl olunura değinirsek eğer varsa bağlantınız belediye başkanı veya belediyede herhangi bi tanıdıgınız tek bi telefon aramasıyla zabıta olunabiliyor bu zabıtaların hiç bir yaptığı iş yok passatlar kaldırımlarda ses çıkaran yok zabıta arabayı görüyor yanından geçiyor trafik poliside öyle nerde fakirler var hepsiyle uğraşılıyor ama gücü yetmediklerine boyun eğiyorlar.
  +1
  • Retrospek
   Retrospek 08 Ekim 2018 - 10:50Diyanetin bütçesi diyip susuyorum. Paranız oralara gidiyor siz de aç kalıyorsunuz.

   Yabancı ülkelerde halk her şeyin hesabını sorar, ödediği vergi nereye gidiyor? Nereye harcanıyor. Bizde sikimizde değil kaymağı tepedekiler yesin biz ceremesini çekelim.
   +5
   • jakabo22
    jakabo22 08 Ekim 2018 - 09:12Anlamadığım bir şey var.Televizyonda Cumhurbaşkanı fiyatları anormal yüksek bulduğunuz marketleri şikayet edin diyor.Bu siktiğimin zabıtalarının işi sadece seyyar satıcıları kovalamak mı? Seyyar satıcılara göz yumsunlar demiyorum,ama milletin işi gücü yok eline telefonu alıp market market şikayet edeceğine bu ibneler bu işe de bir el atsınlar.
    +1
    • antidilenci
     antidilenci 08 Ekim 2018 - 08:51hou56 kardeşim zabıtalık seyyarla mücadeleden ibaret değil, bunun dilenci bürosu var ruhsat denetimi var, sağlık denetimi var... evet vicdanınla görevinin arasında kaldığın bir meslek fakat neticede bu adamlar bunu yapmak zorunda ve yaparkende uyguladıkları metodda kanuni olmak zorunda, nitekim biçok zabıtan polis modunda asarım keserim edasıyla geziyor ilk mukavemette polis diye bağırıyor, ve bu adamlar polisten fazla maaş alıyor iki gün iznini yapıyor günde 8 saatten fazla çalışmıyor, oraya buraya tayin olmuyor, ekmek aslanın midesinde sanıyorum sana zabıta olma teklifi ciddi bir şekilde gelmedi gelseydi kabul ederdin he gelmişte kabul etmediysen, kabul et derim en azından eleştirdiğin noktalarda ki yanlışları düzeltmen için fırsat yakalamış olursun
     • anarcheist
      anarcheist 08 Ekim 2018 - 07:00Bakın bu bir görevdir adamlara kim bilir ne talebi geldi ki, bunu yapmaya çalıştılar. Ne yapsınlar yatıp maaş alıp, sizden yattıkları yerden maaş aldıkları için mi küfür yesinler.
      -2
      • donkulotvandam
       donkulotvandam 08 Ekim 2018 - 03:27üniforma giyenin kendini bir yarrak sandığı ülkede sıradan bir görüntü. herkesin gücü anca garibana yetiyor.
       +2

       Popüler İçerikler

       © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...