Reklam Tabelasıyla Birlikte Kamyonetten Yuvarlanmak

izgago izgago diyor ki;
Diyarbakır'da bir kişinin elindeki reklam tabelası ile kamyonetten düşme anı MOBESE kamerasınca kaydedilmiş. Kazada tabelanın altında kalan kişi yoldan geçen sürücülerin yardımıyla tabelanın altından çıkarılmış ve hasteneye kaldırılmış efendim.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: kamyonet reklam panosu mobese yurdum insanı komik video izle yaşam
2 09 Ekim 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • hakkıbulut
  hakkıbulut 09 Ekim 2018 - 00:29iyi ki arkada araba yoktu. durduk yere masum biri katil olacaktı.
  +14
 • batudemirci
  batudemirci 09 Ekim 2018 - 09:09bi yakınla ufak bir elektrik işi yapacaksın. dersin ki, "şalterleri indirelim", "yok beoolum, nooolacak!" der. sıcak bir cisim tutacaksın, "eldiven mi giysek" dersin, "yokbooolummm, ne korkak adamsın" der. 4. katta kombinin bacasını kontrol edeceksindir, "adam çağıralım" dersin, "yokbooolum, şu melmere çıkarız, sen beni tutarsın ardımdan, ahan da bir şey olmaz" der.

  "her boka da comar demeyin" diyen insanlara da medeni davranışı anlatamazsın. çünkü ruhumuz medeni değil. hiçbir şeyden korkmayız, alayının ağzını burnunu kırarız, ateşe gireriz, 10. katta mermer kenarında gezeriz ve çağdaş dünya bizi niye küçümsüyor diye de alınır, sinirleniriz. çağdaş dünyanın zihni yapısını yakalayamadığımızdan olmasın?
  +5

Tüm Yorumlar

 • aradabikonar
  aradabikonar 13 Ekim 2018 - 21:07iş güvenliğinde dünya birincisiyiz. aciyip birinciyiz.
  • westxx
   westxx 09 Ekim 2018 - 22:28siktiri boktan işlerde hayatınızla oynamayın beyler

   yemek sipariş ettiğim bir şirket var genelde getiren arkadaşta aynı kişi oluyor, gide gele tanış olduk
   neyse birkaçgün gelmedi bu
   diğer gelen arkadaşa sordum "ali noldu çıktımı işten?" dedim
   yok dedi, "siparişlerin çoğaldıgı saatte paketçi kalmayınca buna yüklemişler 10-15 sipariş bu da yardırıcam diye arabanın altında kalmaktan kurtuldu şimdi hastanede kolu kırık" dedi

   aradan 2 ay geçti geldi yine ali
   oturttum konuştuk
   "haberini diğerlerinden aldım boktan iş yüzünden canını hiçe sayma, senden önemli kimse yok bunuda unutma seni kimse düşünmez dikkat et bırak kodugumun paketi geç gitsin biraz"
   ali ogün aydınlandı biraz...

   birde cahil cühela adamlar
   misal bizde vardı
   pakette turşu çıkmadı diye lokantayı arayıp utanmadan turşu isteyen adam tanıdım ben...bakın 4 tane turşu için o eleman motoruna atladı geri geldi ve getirdi turşuyu
   ne olur yani? ogünde turşu yeme amk

   salatasına soğan koydu diye yine firmayı arayıp
   "bu salatada soğan var ben istememiştim" diye arayana bile denk geldim
   lan ibine ayırıver adam senin ayagına kadar hizmet ediyor
   sadece sana hizmet vermiyor bu adam bir karışıklık olmustur de geç işte...firmayı arayıpta boş muhabbet yapmanın alemi ne?

   diğer başka cahil tipte "20dk oldu sipariş gelmedi"
   ulan düşün birkere o lokanta sadece sana mı hizmet veriyor?
   zaten alide bunun gibi cahiller yüzünden kolunu kırdı
   • uti35
    uti35 09 Ekim 2018 - 18:16olayın kötü tarafını görmek ve eleştirmek istemiyorum içim şişti bu ülkedeki saçmalıkları eleştirmekten fakat iyi insanlarda var hemen dörtlü yakıp durdular etrafını kapattılar araçlarıyla.koşarak yardıma gittiler bu durum benim hoşuma gitti
    +1
    • prens charles
     prens charles 09 Ekim 2018 - 16:05A101'den 3 liraya çamaşır ipi alıp bağlamayı akıl edecek kadar beyin yok.
     • batudemirci
      batudemirci 09 Ekim 2018 - 14:13@Retrospek, sorun sanırım şurada: bunlar olabilir dünyanın her yerinde, lakin böyle taşımacılık yapana güzel bir ceza kesersin. herkes bilir ki, bizim ülkede çok medeniyetsizliğe ceza kesilmez. illa biri ölür, yaralanır, sonra ilgilenirler. sanırım derdimiz biraz bu. yoksa elbette mobeseler, güvenlik kameraları, sosyal medya ile hayatın her anı izleniyor ve görünür hale geliyor. ama bence konuları karıştırmamak lazım.

      bizde polisi ararsın, "kırmızıda geçti" dersin, "eee nolmuş" der. isteyen arayıp denesin.
      • beyn
       beyn 09 Ekim 2018 - 13:31arkada zaten araba var ve takip mesafesini koruyarak olması gerekeni yapmış. takip mesafesini korumasaydı hem suçlu hem katil olacaktı.
       +1
       • Retrospek
        Retrospek 09 Ekim 2018 - 12:43Valla bıktım artık şu çomar edebiyatından.

        Arkadaşlar reklamcılık bitirdim teorik medya üzerine lisans eğitimi aldım. Üstüne şimdi marketing masterı yapmaktayım.

        Açıkçası şunu söyleyebilirim haber alma kaynaklarının gelişmesiyle daha doğrusu spesifik olarak internetin yaygınlaşmasıyla beraber bizler her şeyi daha çok görür ve duyar olduk. Artık insanların günlük yaşantılarına bile youtube, instagram, facebook vs vs gibi mecralarda maruz kalıryoruz. Özellikle mobese gibi güvenlik kameralarının yaygınlaşmasıyla tüm dünyada, insanoğlunun yaşadığı her şey saniye saniye kayıt altına alınıyor.

        Önümüze gelen kötü içerikleri de kafamızda sınıflandırıp genelliyoruz. Üstelik medya (artık medya demek de yanlış kamuoyu) ratingi yüksek içeriklere yoğunlaşıp bunları paylaşma içgüdüsüne sahip oluyor. Tecavüz vakaları rating toplamaya başladığı dönemde dikkat ediniz tecavüz haberleri sıklaşır. En güzel örneğidir.

        Yani bu tip ihmaller dünyanın her yerinde her saniye oluyor. Çin'de oluyor, Abd'de oluyor, İsveç'te oluyor İsrail'de oluyor, Fil dişi sahilleri'nde de oluyor...

        Biz sadece Türkiye ile ilgili kötü içerikli haberleri gördüğümüz için kendi toplumumuzu hor görme yoluna gidiyoruz. Biraz liveleak bakarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız. Brezilya'dan abd'nin en varlıklı kentlerine, Norveç'ten Endonezya'ya... Dünyanın her yerinde bu tip olaylara rastlamak mümkün. Neden insan faktörü.

        Fakat şurada 3-4 tane kaza bela felaket haberi izleyip de BİZİM MİLLETİMİZ ÇOMAR, BİZİM MİLLETİMİZ BEYİNSİZ. vs gibi çıkarımlar yapan insanları ben sadece eğitim seviyeleri düşük ve dünya görüşünden yoksun insanlar olarak yorumluyorum.
        • avnokta
         avnokta 09 Ekim 2018 - 12:37Hani beyin bedavaydı?
         • varşovapaktı
          varşovapaktı 09 Ekim 2018 - 12:34Amına kodumun şoförü de yardırmış gidiyor durmadı bile. Ulan geç sağa yak dörtlüleri yavaş yavaş git işte ne yardırıyorsun orta şeritte. Cinayete teşebbüs resmen.
          +1
          • Necromayhem
           Necromayhem 09 Ekim 2018 - 12:15Ülkede beyinsiz çok amk tabelasını rüzgarın kaldıracağı bariz değil mi bu kadar mı beyin fukarasısınız kesin biri bağlayalım demiştir ortamda kendini dünyanın en akıllısı sanan at yarrağı da nolcak be oolum ne gerek var demiştir
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...