Samimiyeti Bırakan Adam

Bu içerik erotik, argo vb. rahatsız olabileceğin unsurlar barındırıyor olabilir.
Yine de devam etmek istiyor musun?

donkulotvandam donkulotvandam diyor ki;
Hayır diyebilmenin önemini anlatan bir video.. Ha bu sizinle paylaşacağım son video. Altta kanallarının linki var. Oradan izlersiniz diğer videolarını. Sevgiler..

https://www.youtube.com/user/batesmotelpro
Kategori: +18
sitene ekle
Etiketler: Batesmotelpro bırakan adam spoiler vermeyi bırakan adam
7 19 Kasım 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • eltelefonu
  eltelefonu 20 Kasım 2018 - 14:57Yaş 35.5 35 yıl yakam keneden kurtulmadı sülük de denebilir iyi olmaktan bıktım çünkü bu yavşak türden bıktım yeter artık dedim hayatımdaki insanlardan bir temizlik yaptım çok şükür huzur doluyum evini pislikten temizlediğin gibi hayatındaki insanlarıda bazen temizlemelisin
  • syberia
   syberia 20 Kasım 2018 - 09:10Bu adamların işlerini beğeniyorum. Güzel olmuş.
   • mammamia
    mammamia 19 Kasım 2018 - 20:40yaptığımın mallık olduğunun farkındayım, hayır diyemediğim için özellikle son 2 senedir başıma neler neler geldi. anlatsam roman olur. bana ilk sağlam kazığı atıp, bir yıllık emeğimi yiyen kuzenim, borcunu ödemediği halde halen daha utanmadan borç ister. onu en çok eleştiren, yerin dibine sokan, kardeşim gibi gördüğüm kuzenim en son ve en büyük kazığı attı. hayatımı kaydırdı. onun yüzünden uğradığım maddi ve manevi zarar 3-4 yıl geri götürdü beni. halen daha toparlanamadım. sırf "hayır" diyemediğim için. şimdi uyguna ev alma fırsatım var. 3-4 bin tl civarı eksiğim var. hiç birinden verdiğim parayı isteyemiyorum. aileleriyle aram bozulacak yoksa. bunlar maddi olanlar. iş hayatında, sosyal hayatta yediğim kazıklar bunlarla yarışır. hayır demekten çekinmeyin beyler. özellikle borç konusunda. borç verip kötü olacağınıza vermeyip kötü olun. bunu kulağınıza küpe edin.
    +2
    • conilddurub
     conilddurub 19 Kasım 2018 - 15:09maddi durumu sıkıntılı tanıdıklarınızın yanında yeri geldikçe işler kesat geçinemiyorum falan diye ağlayın. sigarayı ortaya koymayın valla son teki yaktım yeni deyin isteyen olursa. sizden ısrarla borç isteyen varsa sizde ondan borç isteyin amk bi daha yanınıza uğramadığını göreceksiniz bunu genele de yayabilirsiniz bir insan yanınıza uğramasın görmeyeyim istiyorsanız ondan borç isteyin amk.
     +2
     • gozgok
      gozgok 19 Kasım 2018 - 12:38ba tes mo tel puro tamam
      • bebebiskuvisi
       bebebiskuvisi 19 Kasım 2018 - 10:33Ben de insanları böyle kıramayan malın tekiydim. İyi oldukça insanlar sizi bilinçi veya bilinçsizce sömürmeye başlıyor. Asalaklığa alışmış bizim millet çünkü.
       +14
       © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...