Motorcu ile Tartışan Caddy

mkyb mkyb diyor ki;
Motorcuyla tartışan Caddy sahibini izliyoruz.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: volkswagen caddy motovlog motorcu kavga
0 26 Kasım 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • ibrahimerkal
  ibrahimerkal 26 Kasım 2018 - 03:27kameralı motorcu mu? Run..
  +6
 • harmeyster
  harmeyster 26 Kasım 2018 - 09:07"Dahi" anlamındaki -de -da ekleri ayrı yazılır.
  +5

Tüm Yorumlar

 • antiserum
  antiserum 27 Kasım 2018 - 23:30@ereksiyonist çok mantıklı yazmışsın ama işte bu videodaki gibi anlarda mantık devre dışı kaldığı için dediğin olaylar oluyor.ben de normalde sakin insanım ama sevdiğim birine küfür edilince aklım, mantığım kapanıyor. şu durumda ben olsam en azından bi yakalayıp aynasını camını falan kırardım herhalde. ama senin dediğin gibi yapmak lazım aslında.
  • topal penguen
   topal penguen 27 Kasım 2018 - 09:14bu antalyalı ahmak motorcu... kanalı sırf böyle haksız yere ona buna atar yaptığı videolarla dolu!
   • conilddurub
    conilddurub 27 Kasım 2018 - 00:38abartarak anlatıyorsun yani gerçeği tam anlatmıyorsun. caddyci haklı demiyorum ama adama lanlı lunlu konuşuyorsun sonra da artist diyorsun artist küfür değildir ama argo laftır ve hoş karşılanmaz genelde.
    • islakhavlu
     islakhavlu 26 Kasım 2018 - 20:03Şöyle haksız orospu evlatları video çekiyorlar ya sanki beni götten sikiyorlar aq öyle sinir oluyorum
     +1
     • holiganruh
      holiganruh 26 Kasım 2018 - 14:36offfff çok sinir oldum şu kameralı dümbüğe.bariyerlerde patla ag evladı
      • ereksiyonist
       ereksiyonist 26 Kasım 2018 - 13:52@antiserum
       motorcunun cesaretinin yüksek olmadığı konusunda hemfikiriz de. bu "anana küfretti" meselesine ben takığım beyler... nolur la anama küfür etse? bacımdan başlayıp nenemden bitirse nolur? laf altı üstü... etsin amk. birisi bi laf etti diye bunun fantezisini kuruyo değil ya. beni gıcık etmek için söylüyodur zaten. onurumu kırmak için filan. gıcık olarak, bunu bi onur meselesi haline getirerek herifin amacına ulaşmasını sağlamış olmuyo muyuz? birinin ettiği bi laf niye onur haysiyet meselesine dönüşüyo ben anlamış değilim. eskiden toplumda herkes böyle yaptığı için bi refleks olarak böyle durumlarda hemen saldırıya geçerdim. şimdi kelimelerin sadece kelimeler olduğunun bilincinde hareket etmeye çalışıyorum. hayatımda daha önce görmediğim, bi daha da muhtemelen görmeyeceğim biri "senin avradını sikeyim" dedi diye niye delleneyim olm ben? anasının amına kadar yolu var der geçer giderim. hepiniz de öyle yapın kardeşler. bu küfür meselesi yüzünden ne canlar alındı, ne canlar verildi şimdiye kadar kim bilir. değer mi amk ya? tarih bunu yazar mı; "mehmet anasına küfür ettirmedi, edenin gırtlağını kesti. mehmet onurunu savunan bir kahraman". amk mehmet hapiste, ali mezarda. unutulup gidecekler. kısacık ömrümüz var.
       +4
       • donkulotvandam
        donkulotvandam 26 Kasım 2018 - 12:17motorculara sövmekten yoruldum.
        • xiphoid
         xiphoid 26 Kasım 2018 - 12:07Hayatımda bu kadar pısırık olup sağa sola bu kadar atarlanan başka birini daha görmedim ben. Bu adamı biri dövsün artık ve bu videoların sonu gelsin lütfen
         +2
         • kaz_eti
          kaz_eti 26 Kasım 2018 - 10:09Bu gerizekalılar yüzünden 112 meşgul kalıyor!! ihbar için 112 acili aramak nasıl bir hayvan evlatlığıdır!!
          +1
          • mydreamtheater
           mydreamtheater 26 Kasım 2018 - 09:23Arabadan da motordan da zerre anlamam baştan söyliyim. Ama şu kafasına kamera takan motorcuların sanki başka hiçbir hayatları yokuş gibi geliyor bana. Sanki sabah uyanıp amaçsızca yollara düşüp sadece kafa kamerasıyla çekim yapıp internete yüklüyor gibi. Trafiğe karışayım da biraz çekim yapayım. İşe güce gidiyorlar mı gerçekten? Sanki hiçbir yere ulaşmayacaklar gibi kullanıyorlar.
           +2
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...