Hintli Göçmen İşçilere Kafeste Tezahürat Yaptıran Arap İş Adamı

2.748 izlenme - 18 Ocak 2019
izgago izgago diyor ki;
Birleşik Arap Emirlikleri'nde yaşayan bir iş adamı, Hintli göçmenleri kuş kafesine koyarak zorla Birleşik Arap Emirlikleri adına tezahürat yaptırmış ve bu görüntüleri sosyal medya üzerinden yayınlatmış.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: birleşik arap emirlikleri kuş kafesi tezahürat hintli göçmenler

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • kemalkılıcdaroglu
  kemalkılıcdaroglu 18 Ocak 2019 - 16:26Araplar, Türkleri de farklı görmüyor, bilin istedim
  +26
 • akıkapasitörü
  akıkapasitörü 18 Ocak 2019 - 18:25modern kölelik. bu günler de biter arap oğlu
  +8

Tüm Yorumlar

 • eskiturkiyeli
  eskiturkiyeli 19 Ocak 2019 - 22:33Peygamberinden belli ne bok oldukları.
  • robinson38
   robinson38 19 Ocak 2019 - 17:26arap ve hintli içimdeki ırkçılık yapmamalıyım diyen adamı en zorlayan iki millet
   +1
   • muratmetni
    muratmetni 19 Ocak 2019 - 04:57sikerim gözlüğünü de kefenini de
    +2
    • tipico17
     tipico17 19 Ocak 2019 - 00:56ortadoğunun tozunda mı sıkıntı var acaba. yutan mala bağlıyor aq
     • marizmo
      marizmo 19 Ocak 2019 - 00:49@ugor59 kendi yaptığın herşeyi bize sıvamışsın arapçıl. bi kere bizim dilimizde arapça sözcükler olsa da sen bunu kullanmayabilirsin. çekim ekleri var yapım ekleri var. yapım ekleriyle sözcüğün kökünden farklı kökler oluşturuyorsun. bir kaç sözcük girdi diye ben onarı kullanmak zorunda değilim. o kadarlık farklı dilden sözcük geçişi her dilde olur. ama sen gidip bile bile arapça olanı kullanırsan o senin suçundur arapçıl. şu yazdığın yazıda kaç tane arapça kökenli sözcük var benimkinde kaç tane var bi bak. günlük konuştuğumuz dilde arapçadan geçmiş çok sözcük yok. ama gidip bilmem ne partisinin üyelerine bakarsan örnek olarak evet onlar osmanlıcı ve onlar arapça kökenli sözcükleri kullanmayı öze dönüş zannediyorlar. yunus emre nin kaç yıl önceki bir şiirini aç oku anlarsın. neden çünkü anadolu türkçesi. gidip 100-150 yıl öneki bir saraydaki nedim isimli bir şairin şiirine bak anlamazsın. çünkü arapça sözcük kullanır. günlük insanların kullandığı sözcüklerde arapça sözcük çok yoktur. her birbiriyle iletişime geçmiş iki ülkeninki kadardır. baz aldığın kesim fazlaca içinde bulunduğun akçomarlarsa seninkiler bilemem.
      -1
      • ugor59
       ugor59 18 Ocak 2019 - 23:59Anlatmaya çalıştığımı anlamayacak kadar beyinsiz olmanız ve benim bunu görememem benim problemim özür dilerim.Yeteri kadar kitap okumamış beyinlere bir şeyler anlatmak çok zor... Senin konuştuğun dil bile arap ve farsi bir yansımadır.Bak işte adamlar senin aslını kültürün özü olan dille bile sikmişler.Köyde ki teyzeler çamur a çamır dediğinde yeşil e yaşıl dediğinde götünle gülen kültürünü onların eline teslim eden sen o kelimelerin aslının çamır ve yaşıl olduğunu bilemeyecek kadar Türksün özür dilerim.Mahalle bakkalı yerine arapların veya arap sevicilerin sahip olduğu marketlere hücum edecek kadar malsın pardon.Ve daha bir çok neden... İnandığın dinin kitabını,namazını,ezanını ve bir çok şeyi daha kendi öz dilin saydığın dilde okumadığın anlamadığın için,bu bahaneyle bir kültür nasıl sikilir görmediğin için özür dilerim kardeşim. Arapçıl mı... yazdığımdan bunu anlayacak kadar düşük seviyede olman beni üzüdü gerçekten kardeşim kim bilir kaç yaşındasın genç beyinler böyle örümcek ağlarıyla çevrili olduğu sürece bizi daha çok sikerler.Türkçülüğü sadece devlet ne der ise doğrudur diyen nesiller çürüttü zaten. Amerikan filosunun karşısında duran çocuklara terörist dediğinde kaybetti bu ülke zaten.Kimse anlamadı ki milletçiliği bu ülkede sen anlayasın özür dilerim kardeşim
       -1
       • marizmo
        marizmo 18 Ocak 2019 - 22:43@ugor59 senin kültürün arap yansıması olabilir de benim değil. arapçıl. git tayyip baban yemini versin senin.
        -1
        • saviorroivas
         saviorroivas 18 Ocak 2019 - 21:47Hangi arap bizi kafese soktu lan ? Üç beş davar onlar gibi konuştu giyindi etti diyorsan onlar zaten Türk değil Aslan. sikmeli sokmalı imalarını Türk lafına atıfla kullanma Türkler seni bir siker feryadın arap yarım adasından duyulur. Am biti. Düğünlerimiz farklı, nikahlarınız farklı, toplum içinde her hareketimiz farklı, kıldığımız namazdan tuttuğumuz oruça kadar günleri dahi farklı, cenaze törenleriniz farklı, eğlence kültürümüz farklı, müziğimiz farklı, kadın erkek ilişkilerimiz farklı, hukukunuz farklı, medeni hukukumuz farklı... NEYİMİZ AYNI LAN AT SİKİ ? @ugor59 musun 69 musunun ne sikimsin. Türkler seni fena sikmiş hintli görünce bile götün alev alev yanıyor ki bu yorumlara düşmüşsün. Hadi aslan başka kapıya tutmadı. Ya köyüne dön eşek sik ya da ya da siktir git ermenistana.
         -1
         • ugor59
          ugor59 18 Ocak 2019 - 19:12@marizmo hahahahahahhaha hahahah asdasdas hahahah asdasdas ahahhahahah asdasdwqdqwdqwd adamlar Türk kültürünü çatır çatur sikti sen şuan yaşadığın kültürün arap yansıması olduğunu bilmiyorsun herhalde asdasdmasmdamdasmd
          -1
          • akıkapasitörü
           akıkapasitörü 18 Ocak 2019 - 18:25modern kölelik. bu günler de biter arap oğlu
           +8
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...