Bikini Giyilip Mercedes'e Binilmesi Türkiye'yi İlerlemiş Bir Ülke Yapmaz - Celal Şengör

1.609 izlenme - 23 Ocak 2019
fowles fowles diyor ki;
Yavuz Oğhan'dan Bidebunudinle programına konuk olan Prof. Celal Şengör, organ bağışıyla ilgili sözlerinin medya tarafından çarpıtıldığını ileri sürdü. Şengör ayrıca, "Türkiye'de bikini giyilmesi, Mercedes'e binilmesi burayı ileri bir ülke yapmıyor. Türkiye Afganistan’dır, benim gördüğüm en ilkel ülkelerden biridir" dedi.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: celal şengör
10

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • muraderik
  muraderik 24 Ocak 2019 - 12:27bu adam kendi bokunu yiyen değil mi?
  +1
  • karsracist
   karsracist 24 Ocak 2019 - 03:41Gaza geldim falan diyecek bir durumu yok. Adam aynı cümleyi birkaç defa daha tekrarladı zaten. Adamın bakış açısı, perspektifi bilim ve bilimsel çalışma üzerine. Onu bırak hayatı bunun üzerine. E biraz da yemek yemek var tabi. Ölülerin gömülüp tıp alanında eğitim gören insanların kadavra bulamadığı bir durumda, organımı kime gideceğini bilmediğin herhangi birine -belki iyi olmayan,yaşamasını istemeyeceği birine- bağışlayacağıma bilimsel çalışmalarda kullanılmasını tercih ederim der kendileri.
   Söylediği gibi, yaşamın kutsallığına da inanmaz.Bunun insan uydurması olarak görür.Gerçekçi bakar.
   Şöyle düşünülebilir; kısırlık; kişisel yaşamı devam ettirmeyi engelleyecek bir durum bir hastalık değildir. Kişi; pek ala çocuğu olmadan yaşamını devam ettirebilir.Ancak çocuğunun olmasını isteyen biri kendi çıkarı ve isteği için bu konuda tedavi olmak ister. Üremeye kutsallığı, erkekliği, soyun devamını insan kendisi yaratmıştır bu kavramları ve bunların gerçekliğine, gerekliliğine inanmıştır. Yaşamın kutsallığı da genişçe ve basitçe bu bağlamda düşünülebilir.

   Celal Şengör kendisini sevilen birçok kişiden dahi tepki alıyor hatta belki "dangalak" bulunuyor açıklamalarından dolayı. 1- Adamın sikinde değil. 2- Adamı, kafa yapısını bilmeyen için anlaması biraz zor bir adamdır.
   -1
   • benimadimcemil
    benimadimcemil 23 Ocak 2019 - 18:49bunu yillar evvel demisti zaten
    • dismacunlari
     dismacunlari 23 Ocak 2019 - 18:01Celal Şengörün başka konularda yanlış konuşması bu konuda haklı olduğu gerçeğini değiştirmez. Türkiyede rakı içtiği için kendini aydın sanan ve namaz kıldığı için de kendini ahlaklı sanan çok fazla insan var. Ülkenin yüzde ellisi arap mitolijisini benimsemiş durumda. Sokakta kedi köpek hükümdarlık kurmuş sokak hayvanları insan öldürüyor. Bu ülkeye gerçekten de gelmiş demek salaklık olurdu.
     • ddeathsystem
      ddeathsystem 23 Ocak 2019 - 14:13Alenen yalan söylüyor. Ağzımdan öyle bir cümle çıkmadı diyor. Bilim adamı olman yaptığın her şeyi meşrulaştırmaz. Çık gaza geldim dangalaklık ettim de ya da lafımın arkasındayım de. Bu kıvırma nedir? http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/397979/celal-sengorun-organ-bagisina-karsi-cikmasi
      https://i1.imgiz.com/rshots/10387/celal-sengorun-organ-bagisina-karsi-cikmasi_10387472-21780_200x150.jpg
      Celal Şengör'ün Organ Bağışına Karşı Çıkması Prof. Dr. Celal Şengör katıldığı bir canlı yayın programında organ bağışının tar...
      +1
      • aciyinesede
       aciyinesede 23 Ocak 2019 - 12:50Celal Hoca nın sağa sola saldırmasının nedenini söyliyeyim size. Celal Hoca ne kadar entellektüel kimliğe ön plana çıkmış olsada, aslında kendisi bir TSK ürünüdür. TSK nın bugün düştüğü durum,okullarının kapatılması vs. zoruna gidiyor bu hocamızın. Tepkisini Türkiye'yi kötüleyerek vermeye çalışıyor. Kendince '' TSK'ye eski meşrutiyetini ve bağımsızlığını vermezseniz,her yerde çıkıp ülkeye sallıyacağım' diyor. Sevgili Celal Hoca, ilmin ne kadar büyükse cahilliğin,fesatlığın da o kadar büyük. Hakkında konuşulması hoşuna gidiyor biliyoruz,reklamın iyisi kötüsü olmaz;bunu da farketmişssin. Ama sırf bu yanar dönerliğin yüzünden ölümünden en çok 5 yıl sonra herkes adını unutacak,bu da sana dert olsun.
       -3
       • Escapee
        Escapee 23 Ocak 2019 - 11:09hocam senin kapasitende olan biri de "organ bağışına karşı değilim ama önceliğin bilimsel çalışmalar olması gerektiğini düşünüyorum" diyebilirdi. bırak şimdi bombacıyı onu bunu.
        -5
        • muratyb
         muratyb 23 Ocak 2019 - 11:00Adam haklı aq
         +19
         • batudemirci
          batudemirci 23 Ocak 2019 - 10:49- muhakkak her sabah toplu taşımada ter kokan, burnunu karıştıran, yüksek sesle telefonda video izleyen birileri vardır.

          - oturmayı-kalkmayı bilmiyoruz. yanımızdakini rahatsız edecek şekilde oturuyoruz.

          - kibarlığı sadece işimizin halledilmesi için kullanıyoruz.

          - sıra kültürümüz yok. çakallık her yerde.

          - herhangi bir konuda bilgiye ihtiyaç duymadan, kulaktan duyma şeylerle sert yargılara varıyor, insanları aşağılıyoruz.

          - genelde meseleleri yumrukla, küfürleşmeyle daha da büyütüyoruz. fiziken ya da maddi olarak güçlüysen, yerine göre üstün bir konumda oluyorsun. hukuk tanımıyoruz.

          - trafikte makas atıyor, kendi keyfimiz için birçok insanı tehlikeye sokuyoruz.

          - hoşgörüsüzüz.

          uzar gider.
          +32

          Popüler İçerikler

          © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...