Ayşen Gruda'nın Son Oyun Görüntüleri

izgago izgago diyor ki;
74 yaşında hayatını kaybeden Türk tiyatro ve sinema oyuncusu Ayşen Gruda, son oyununu 56'ncı sanat yılında Avcılar'da "Deli Kadın" oyunuyla oynamış.
Kategori: Televizyon
sitene ekle
Etiketler: ayşen gruda avcılar barış manço kültür merkezi tiyatro
13 24 Ocak 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • ahurayassax
  ahurayassax 25 Ocak 2019 - 00:32Eğilip, bükülmedi.. Dimdik durdu.. Güle güle güzel insan...
  • KillDevil
   KillDevil 24 Ocak 2019 - 12:18iyi insanlar artık sadece tükenir oldu. Bu ülke bu kalitede insanlar yetiştirebiliyor mu artık ? Yeni nesiller artık kimlere bakıp ruhlarını dinlendirecekler ? Kimlerden insanlık öğrenecekler ? Galiba bu ülkenin en şanslı nesli bizler veya bir önceki nesildi. Belki ekonomi daha kötüydü, yokluk daha kendini belli ediyordu ama mizahın da insanlığın da en kaliteli örneklerini görebildik, görebildiler.
   +2
   • antonyobalderesi
    antonyobalderesi 24 Ocak 2019 - 11:20ne kadar akıllıca konuşma tam bir sanatçı gibi. iyiler gidiyor şerefsizler kansız hainler yaşıyor tüm üzüntüm bu
    +5
    • derinsiyah
     derinsiyah 24 Ocak 2019 - 10:50Mükemmel bir insan, tam bir karakter oyuncusuydu. O muzip, saf, bazen de kurnaz rol karakterleri zeki olmayan bir insan yapamazdı. Ruhun şad olsun.
     +3
     • iiortagolgetirir
      iiortagolgetirir 24 Ocak 2019 - 10:25Şabaaaaannn beeeeyyy beni neden aramıyorsunuz?
      - Senin mıntıkana ramazan bakıyor.
      +13
      • xeniusian
       xeniusian 24 Ocak 2019 - 10:21Eskiden Atatürkçülüğe, Kemalizme Attürk'ün uyguladığı politikalara sol bakış açısıyla eleştiri getirir, Burun kıvırır, despotik bulurdum. Fakat sonradan hem yaşın ilerlemesiyle hem içinde bulunduğumuz dönemle birlikte Anladım ki Atatürk bu ülkede gerçek bir mucizeyi yaratmış keşke daha fazlasını yapsaymış. Hangi yüzyılda olduğundan bi haber, dünyanın ne olduğunu bilmeyen, belki konuşmayı dahi kör cehaletle öğrenememiş ( cumhuriyet öncesi öyle izole yerlerde yaşayan insanlar varmış ki konuşmayı dahi bilmiyorlarmış ilginç değil mi!), anadoluda öküzün peşinden avcunu açmış tezek kovalayan zevk ve sefa içinde saltanat yaşayan yöneticilerce kaderine terkedilmiş insan yığınlarından bir millet yaratmış. Atatürk'ün Atatürkçülerin kıymetini bilelim çocuklarımızı Atatürkçü yetişitirelim. Her kim ki bu ülkede hakları elinden alınabilme tehliksi altında olsun, bilsin ki onu koruyacak yegane güç Atatürkçülük'tür.
       +10
       • tatamurat
        tatamurat 24 Ocak 2019 - 09:43" bir gun dolmusa bindim,dolmus soforu yola aniden atlayan kadin yuzunden zar zor durdu,sofor kadina dediki..abla abla bu araba eniste beye benzemez altina aldimi adami öldürür.." ayşen grudanin bir anisi
        +1
        © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...