Bu içerik erotik, argo vb. rahatsız olabileceğin unsurlar barındırıyor olabilir.
Yine de devam etmek istiyor musun?

Merve Sanay'ın İç Çamaşırıyla Sokakta Dolaşması

13.853 izlenme - 11 Şubat 2019
izgago izgago diyor ki;
Periscope ve İnstagram hesabı ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan 23 yaşındaki Merve Sanay, İstanbul sokaklarında iç çamaşırıyla gezintiye çıkmış efendim.
Kategori: +18
sitene ekle
Etiketler: Merve Sanay Fenomenler Sosyal Medya İstanbul

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • mrtasan
  mrtasan 11 Şubat 2019 - 12:02bir şahinci yok muydu şunu camdan içeri vakumlayıp götürecek
  +17
 • dismacunlari
  dismacunlari 11 Şubat 2019 - 14:07Laiklik ile ne alakası var amk ? Bunun tek açıklaması medeniyetsizlik. Aynısını bir erkek yapsa nasıl tepki veriliyorsa bu kadını da aynı tepki verilmeli. Ayrıca bunu nasıl bir yokluktaki insanlar takip edip prim veriyor anlamıyorum.
  +15

Tüm Yorumlar

 • tamer8414
  tamer8414 12 Şubat 2019 - 11:46o göt yakında pörsüycek, neyle para kazanıcan merak ediyorum
  • khalimseye
   khalimseye 12 Şubat 2019 - 00:34Amerikalı yapsa vauvv özgürlükler ülkesi dersiniz. Arjantin olsa vauvv arjantin tv'si dersiniz. Ne güzel bizde de var işte böyle şeyler.
   +1
   • serdarkara
    serdarkara 11 Şubat 2019 - 23:36en az 200
    • sirfbunuyazmakic
     sirfbunuyazmakic 11 Şubat 2019 - 19:24amına kodumun bakirleri hpv'yi öyle bir anlatmışsınız ki sanki cüzzamdan, hıv'den bahsediyorsunuz. gerizekalı mısınız bilader. bilmediğiniz konu hakkında atıp tutmayın.

     yakın zamanda başına gelmiş, en azından semptomlarını, lezyonlarını atlatmış birisi olarak rahatsız etti, başka yaşayanlar da varsa benzer can sıkıntısı yaşamasın diye giriş yapıp açıklama ihtiyacı duydum.

     1-hpv (human papilloma virüs) cinsel yolla bulaşan ancak kanla değil deri teması ile (esasında siğil) bulaşan bir hastalıktır. yani kondom kullansanız dahi hpy'ye yakalanabilirsiniz.


     2-hpv'nin erkek üzerindeki tek etkisi ve belirtisi zaman zaman genital bölgede siğil oluşumuna sebep vermesidir. bir başkasıyla yaşadığınız cinsel ilişkide bu siğillerden bu hastalık karşınızdaki kişiye de bulaşabilir, bu durumu kondomla engelleyemezsiniz, siğiliniz varken birliktelik yaşamayarak engelleyebilirsiniz başkasına bulaştırmanızı.


     3-dediğim gibi erkek açısında siğil dışında bir etkisi yok, onu da yaktırarak (kotorizasyon) ya da dondurarak aldırabilirsiniz, bir süre sonra çıkmamaya başlar genelde ancak ileride nüksedebilir.


     4-hpv'nin asıl risk faktörü olduğu kişiler ise kadınlardır, çünkü bu hastalığın belirli tipleri kadına bulaştığı zaman rahim ağzı kanserine yol açabilmektedir. erkekte ise böyle bir durum yoktur.


     5- hpv'ye cinsel hareketliliğin yüksek olduğu Amerika gibi ülkelerde her 2 kişiden birisi yakalanır. Türkiye'de ise bu orana kabaca her 4-5 kişiden birisi diyebiliriz. toplamda 3 ya da daha fazlası kadınla beraber olmuş bir erkeğin hpv'ye yakalanma riski yüzde seksendir. yani kimse ölüp bitmiyor bu hastalık yüzünden, çok yaygın.

     6-hpv olup olmadığınızı bir çoğunuz bilmiyorsunuz. vücudunuza bu virüs yerleşmiş ama kendini siğil şeklinde bir lezyon şeklinde göstermiyor olabilir, yıllar sonra siğil çıktığında hpv olduğunuzu öğrenirsiniz ama ne zamandan beri hpv olduğunuzu bilemezsiniz. o yüzden öyle bol keseden atıp tutmayın.

     7-şuan için hpy olup olmadığınızı (hiç siğil geçmişiniz olmamasına rağmen) öğrenmek istiyorsanız yaklaşık 2.500 tl'ye patlayan testini yaptırabilirsiniz ama dediğim gibi siğil ile kendini göstermediği sürece bunu öğrenmenizin pratikte bir faydası yok.

     8-kadınlarda hpv kansere sebep olabiliyor dedik ancak buna da sadece az sayıdaki hpv virüsü cinsi sebep oluyor. sikinizde siğil çıktı mı doktor buna eliyle bakıp ilave herhangi bir test yapmadan bunun hpv olduğunu söyleyebiliyor. bu noktada yapmanız gereken doktordan hpv virüsü için tiplendirme testi (yaklaşık 500 tl tutuyor) isteyip, sizdeki tipin kansere sebep olan cinsten olup olmadığını öğrenmek. ben de zararsız tipte çıkmıştı, en azından içimiz rahatlamıştı bu aşamada.

     9-aynı zamanda düzenli bir ilişkiniz varsa tutup kız arkadaşınızı kolundan muayeneye götürüp doktora göstereceksiniz, siğil durumu olup olmadığını uzman bir göz inceleyecek olmadığını söylerse kız arkadaşınızla siğillerden kurtulana kadar beraber olmayacaksınız.

     10-kendinizdeki siğilleri aldırdıktan sonra bi süre cinsel ilişkiden uzak kalıp sikinizin siğilden ari olduğuna emin olana kadar kimseyi sikmeyeceksiniz.

     11-temizlendikten sonra aşağısı tekrar ileride siğil çıkma ihtimali var. zaman zaman o yüzden elle gözle kontrol edeceksiniz var mı yok mu bi sıkıntı diye. eğer yoksa kafanızı takacağınız bir şey de yok çünkü dediğim gibi siğil teması dışında bu hastalığı başkasına bulaştırma şansınız yok.

     birilerinin işine yarar umarım, kendim bu bilgileri internet, doktor ora bura derken edinene kadar bayağı bi zorlanmıştım.
     • asianlover
      asianlover 11 Şubat 2019 - 19:06hep demek istemişimdir biri şunu siksin artık.
      • ingilicce
       ingilicce 11 Şubat 2019 - 18:31Beyler yanlışınız var HIV her sikiştiğiniZde bulaşan bişey değilhrle ki kondom kullanırsanız aids den korunursunuZ hastalık kan yoluyla ve vajinal yoldan birleşim ile geçer. Yani çok paranız olurda böyle tiplerle birlikte olursanız gönlünüz rahat olsun anal ve oral condomda,da hak yolundan devam edebilirsiniz
       • alihassan
        • caydanlikseti
         caydanlikseti 11 Şubat 2019 - 15:08verse hayvan gibi sikersiniz aq. ayak yapmayın ya
         • dismacunlari
          dismacunlari 11 Şubat 2019 - 14:07Laiklik ile ne alakası var amk ? Bunun tek açıklaması medeniyetsizlik. Aynısını bir erkek yapsa nasıl tepki veriliyorsa bu kadını da aynı tepki verilmeli. Ayrıca bunu nasıl bir yokluktaki insanlar takip edip prim veriyor anlamıyorum.
          +15
          • gl0buspreliator
           gl0buspreliator 11 Şubat 2019 - 13:45değersizdir. kadının kolay olanı değil zor elde edileni makbuldur. basit şeylerle işimiz olsa full 10 setli pk serverlarda oynardık. 250 tl ye premium alıp 80e kasıp farm yapmazdık
           +8
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...