Balığın İçine Para Zulalayan Dilenci

780 izlenme - 14 Şubat 2019
exixiz exixiz diyor ki;
Batman'da dilencilere karşı düzenlenen operasyonda zabıtalar dilencilerin ekmek içine, balık içine para zulaladıklarını görmüş.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: dilenci zabıta komik videolar izle komik videolar

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • osurtanboga
  osurtanboga 14 Şubat 2019 - 22:45Bu devirde dilencilere para veren salak kaldı mı hala ilginç
  • mentollucuvara
   mentollucuvara 14 Şubat 2019 - 17:19Allah rızası için Suriyelilerin çocuk sayısına sınırlama getirin.Hatta mümkünse durdurun.Bu gidişat hayra alamet değil.
   +6
   • gratthr0d
    gratthr0d 14 Şubat 2019 - 17:101574 yılında Kıpti keşişler tarafından kaçırılmış ve çeşitli varyasyonlara maruz kalarak tenasül uzvumu kaybetmiş, daha sonrasında da harem eğitimi almaya başlamıştım. 5 sene boyunca burada donatıldıktan sonra Osmanlı'dan bir saray kethüdası konağımızı ziyaret etti. Ben ve arkadaşlarımdan birkaç kişiyi yanına alarak kervanla birlikte yola koyuldu. Payitahta vardığımızda bu büyülü şehri, Konstantinopolis'i okuduğum masal kitaplarından anımsadım. Sarayın o büyük kapıları ardına kadar açılmıştı... Seneler öncesinde böyle başlamıştı harem ağalığım. Ve yine seneler boyu devlet-i aliyyeye hizmet etmiştim fakat, sonum gelmişti. Harem odasından cariye Meftuna Hatun'a aşık olmuştum. Sarayın ağzında bakla ıslanmaz cariyeleri tarafından bu olay kıymetli sultanımızın mübarek kulaklarına kadar gitmiş ve katlime ferman vermişti. Boynum Cellat Kara Ali tarafından vurulduktan sonra kellem, seng-i ibrette halka arz edildi.
    +1
    • siyahulan
     siyahulan 14 Şubat 2019 - 17:01Ülkenin;

     4'te 1'i dilenci
     4'te 1'i suriyeli
     4'te 1'i polis
     4'te 1'i bizleriz
     +7

     Popüler İçerikler

     © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...