İnsan Yıkama Makinesi ile Yıkanan Amca

exixiz exixiz diyor ki;
Gün geçtikçe gelişen teknoloji de insan hayatını kolaylaştıracak buluşlar da var. Bu insan yıkama makinesi de yıkanan amcaya büyük kolaylık sağlamış.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: insan yıkama makinesi komik videolar komik videolar izle komik video
2 14 Şubat 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • alkolik imam
  alkolik imam 14 Şubat 2019 - 21:02ne bileyim lan hijyenik değil gibi. Millet taşakları sürtecek ona sen bi de elini kolunu sürtecen olmaz o iş.
  +5
  • emirtimur
   emirtimur 14 Şubat 2019 - 18:13Videoda da belirttiği gibi yaşlı bakımevleri/huzurevleri ve hastaneler için oldukça kullanışlı ve faydalı olacaktır. Gayet güzel...
   +1
   • muraderik
    muraderik 14 Şubat 2019 - 16:39on numara gelsin eve hemen alırım .bir de ince zımpara aldim mı ohhhhhh kirler elveda
    +1
    • riprip
     riprip 14 Şubat 2019 - 16:18normal yıkanmaktan daha zor bu
     +5
     • trakya
      trakya 14 Şubat 2019 - 16:12Benim göt kadar banyoya sığmaz bu
      +1
      • gratthr0d
       gratthr0d 14 Şubat 2019 - 16:00Aklınıza gelen benim de aklıma geldi. Ve bunun neredeyse aynısını 2011'de tasarlayarak kendi evime monte ettim. Makineyi çalıştırıp fırçanın dönmesini sağladıktan sonra bel hizasına ayarlıyor ve bir bacağımı üstünden atıp ortalıyordum. Hayatımda aldığım hazzı daha başka bir yerde almamıştım. Bu olay bende rutin hale gelmişti ve bağımlısı olmuştum. Psikoloğuma danıştığımda çok fazla kullanmamamı önermişti ama onu dinlemedim. Aksine makinenin ayarlarını yükselttim ve çok daha hızlı hale getirdim. Yine kendimi kaptırmıştım. Gözlerimi kapattım ama bu kapayış uzun sürmedi. Maymuncuğu makine kapmış ve döndürmeye başlamıştı. Acıdan inliyordum resmen. Sonunda o dehşet anı yaşardı. Kökünden kopardı ve tam öne doğru düşerken bir felaket daha yaşandı. Fırça bu sefer tam arkamdan girmiş ve dönmeye başlamıştı. Girdap etkisiyle beni de kendine çekiyor ve kurtulamıyordum. Bağırsaklarımı, midemi, böberklerimi, ciğerlerimi bir çorba gibi karıştırmış ve oracıkta feci şekilde can vermiştim.
       -5
       • alitok
        alitok 14 Şubat 2019 - 15:58İç, dış yıkıyor mu yoksa sadece dış mı? Bundan banyoya yaptırcam , toplu seks öncesi ve sonrası sıra bekleme olmadan sikilen elinde jetonla hemen banyoya geçecek, daha sonra ankastre mutfak çalışmam var ondanda bahsederim.
        +2
        © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...