Space Oddıty - Barcelona

341 izlenme - 15 Şubat 2019
dictummeumpactum dictummeumpactum diyor ki;
Sanatı öldürürsen, düşünen, üreten adamı ezersen ve bunaltırsan kaçırırsın ülkeden. Videomuzda seyircisi ile çok güzel bir performans sergileyen "Barselona İngilizce korosunu" seyredeceğiz. En son ne zaman böyle bir etkinliğe gittiniz, 03:18'deki gibi sevgilinize sarıldınız ve kendinizi gerçekten insan gibi hissettiniz bu ülkede. "Son zeki gittiğinde, son yazılımcı yurt dışından kabul aldığında, son akademisyene oturma izini verildiğinde; tırt adam, tırtlığın karın doyurmadığını anlayacak" U.Sarıkaya.
Kategori: Sanat
sitene ekle
Etiketler: Barcelona English Choir Space Oddity Barcelona David Bowie ARTransforma

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • Getafix
  Getafix 16 Şubat 2019 - 13:05Videodaki etkinlik çok güzel ama Türkiye'de de oluyor böyle şeyler, abartmayalım. Ben sık sık böyle ortamlarda bulunuyorum, daha fazla olsun isterim ama olmayan şey değil.
  • jonsvs
   jonsvs 15 Şubat 2019 - 18:16ya bu @gratthr0d isimli ruh hastasını bu sitede niye barındırıyorsunuz bu kişi ruh hastası admin sitenin seviyesi zaten yerlerde bu hasta ruhluyı atın ne bekliyorsunuz
   +2
   • gratthr0d
    gratthr0d 15 Şubat 2019 - 17:32Bir gün dergahtan çıktım eve doğru gidiyorum. Arkamdan biri kolumdan tuttu. Noluyoruza döndüm. Aaa baktım bu bizim Sofi Abdülkerim. Kulağımdan çıkarttım kulaklıkları ve gülümseyerek

    ''Buyur sofi hayırdır.''
    ''Sofi o kulaklığı ne için takıyorsun. Şıhı mı dinliyorsun?''
    ''Yok sofi. Müzik dinliyorum.''
    ''Ya sofi sen dergaha bedenini getirir kulağını evde mi bırakırsın? Şıhımız der ya bize müzik heramdır.''
    ''Yok sofi heramdır heram olmasına da, hele bir bak sen de dinle şunu.''
    Kulağına kulaklığı taktığımda hayat artık sofim için değişmişti. Onunla ilerleyen zamanlarda bir sürü konsere bile gitmiştik. Bu mesuliyeti ve günahı üstüme aldığım için biraz vicdan azabı da hissetmiyor değilim. Dinlettirdiğim şarkı şuydu: https://www.youtube.com/watch?v=SVvFJilvjas Bir gün dergahtakiler bunu sıkıştırmış ve bu da bu duruma benim vesile olduğumu itiraf edince bir gece evimin kapısı çalındı ve evden aldırıldım. O günden sonra beni gören olmadı.
    -3

    Popüler İçerikler

    © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...