Celal Şengör - Bu Millet Depremle Ezilmeye Müstehaktır

1.480 izlenme - 23 Şubat 2019
exixiz exixiz diyor ki;
Prof. Celal Şengör zaman zaman yaptığı bomba açıklamalar ile gündeme geliyor. Bu kezde katıldığı yayında deprem ile ilgili yaptığı açıklama çok konuşulacak.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Celal Şengör deprem profesör

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • gaffari
  gaffari 23 Şubat 2019 - 21:36Mevcut devlet çoktan çöktü de, mesele yenisini kurabileceğiz mi?
  +13
 • bademcikelmasi
  bademcikelmasi 23 Şubat 2019 - 21:41İster sev,ister sevme.Hocanın söyledikleri tamamen doğru.İmam hatip okulları bu ülkenin çöplüğüdür.Mezunlarından,verilen eğitimden kimseye fayda gelmez.
  Kelimeler biraz daha dikkatli seçilip söylenebilir özellikle deprem din gibi hassas konularda ama söylemiyorsa da hocanın taşşakları sağolsun.
  +13

Tüm Yorumlar

 • yegenek
  yegenek 25 Şubat 2019 - 16:07Burada çok doğru yapıyor bence, bizim sürü öyle yumuşak dilden ağır ağır anlatmaktan anlamaz bildiğini yapar. Gerçekleri suratına tokat gibi çarpacaksın iyice öfkelensin ki belki yarın öbür gene başına aynı felaketler başına geldiğinde hatırlar zamanında bize bağıra çağıra söylediler diye.
  • batudemirci
   batudemirci 25 Şubat 2019 - 11:15@seriseriseri, istersen alttan baksın. adamın kütüphanesi bizim gibi insanlardan belki 1000 kişnin okuduğu kitaptan fazla, ki bizim toplumda bu sayı belki 500 bin kişi yapar; çünkü kimse bir zikim okumuyor. adam çıldırıyor cehaleti gördükçe. bu kadar siniri gene iyi. ben herhangi bir tanıdıkla tartışmaya girince karşımdakinin o saçma fikirlerine dayanamıyorum. bu adam gene iyi.
   • nstm
    nstm 24 Şubat 2019 - 19:50yav ne uğraşıyosun kaç yurt dışına.
    • biracayipadam
     biracayipadam 24 Şubat 2019 - 16:02Sağ ve faşist düzen ''harcanabilir,sorgulamayan''toplumlar ister Sayın Erdoğan'ın yıllar önce ''en az 3 çocuk'' argümanı da bu yönle doğrudan ilişkilidir. Tembel ve eğitimsiz bırakılan beyinler kendileri gibi sesi çok çıkan ama aslında vasat yönetimleri seçer demokrasinin de en berbat yanı budur. Yıllarca ''kaç seçim kazanamıyorsunuz'' diyen biri aslında kendi gibi vasat yöneticiyi seçtiği için mutludur ama aslında ülkeye tepeden bir göz ile baktığın zaman eğitimin,ekonominin sosyal adaletin,hukukun,kaliteli yaşamın ne derece çöküş içinde olduğunu bil(e)mez çünkü onu anlayacak donanıma sahip değildir. O büyük deprem elbet gelecek ve imam hatip saçmalıkları ile beyinlerini dolduran tembel beyinler belki de yüz binlerce ölümü yine kadere bağlayacak.
     +2
     • bustrapwill
      bustrapwill 24 Şubat 2019 - 13:47@seriseriseri Arkadaş nedir bu ezilmiş cahil edebiyatı. Ne olacaktı adamla bir mi olacaktın? Adamlar okumuş senden benden üstte ve tırnaklarıyla kazıyarak gelmiş bu duruma. Elitizm'i savunan adamlar ki bende sonuna kadar savunuyorum. Çünkü cahil halkı yine cahil yöneticiler yönettiğinde ve üstelik cahil halka cahillikleriyle gurur duymaları aşılanırsa ülkenin şuan ki duruma düşmesi şaşılacak bir durum değil.
      • benimadimcemil
       benimadimcemil 24 Şubat 2019 - 12:17sonsuz hakli. ulan gerizekaliyi ayirt edemiyorsun okulda. sinifta birakamiyorsun. atamiyorsun lan okuldan. niye ? cunku sik kirigi cahil aileleri cocugum okuyor diye kendini avutup oy versin diye. aq evlatlari. siktiler egitimi.
       +2
       • seriseriseri
        seriseriseri 24 Şubat 2019 - 08:54ilber de sen de bilginiz var bazı konularda ama tevazuyu öğrenememişsiniz öğrendikçe kibriniz artmış üstten bakmaya başlamışsınız
        -2
        • ichtyanthropos
         ichtyanthropos 23 Şubat 2019 - 22:51Fatih Altaylı'nın dediği gibi "doğru şeyleri yanlış bir biçimde söyleyerek herkesi kızdırmada muazzam bir ustalığa erişmiş adam."

         kendisi de sürekli diyor zaten:
         https://youtu.be/sDc4IZiE3VM?t=247
         +5
         • sealand
          sealand 23 Şubat 2019 - 22:32iyi demiş.
          +4
          • xbyosmanli
           xbyosmanli 23 Şubat 2019 - 21:48sen kimsin hadsiz
           -25

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...