Rus Kızları Türk Erkeklerinin Neyini Beğeniyor?

2.800 izlenme - 01 Mart 2019
trogu trogu diyor ki;
Rus kızlara, Türk erkeklerinde en çok neyi beğendiklerini ve hangi özelliklerini sevdiklerini sorulmuş cevapları izliyoruz.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: rus kızlar rusya rusya vlog dünyaya sorduk türk erkekleri rus kızlar

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • azimledefecation
  azimledefecation 01 Mart 2019 - 21:51bir şu kızların güzelliğine bakın bir de bizim at ağızlı kızımıza. ayrıca türk erkeklerinin nesi yakışıklı mk. benim gözlemlediğim kadarıyla çoğunluk habeş maymunu (ben dahil) kalanı da tırt.
  +14
 • eftaldiner
  eftaldiner 01 Mart 2019 - 20:55Videoyu izleyip götüm kalktı şimdi telefonu açıp kezbana mesaj yaz
  +12

Tüm Yorumlar

 • proviron
  proviron 02 Mart 2019 - 19:06olum bunlar rusyanın köylüsü lan..hayatında büyük şehire gitmemiş,farklı ırktan insan görmemiş kadınlar bunlar..aynı durum avrupanın köylerinde yaşayan kadınlar için de geçerli..türkiyeyi sadece televizyondan ve durumu daha iyi olup birkaç kez tatile gidebilmiş arkadaşlarından biliyorlar..yani çoğusu türkiyeyi ve türk erkeklerini boylu poslu kara kaş kara göz yağız delikanlı zannediyorlar..buraya gelen arkadaşları da elin apaçilerinden hayatlarında görmedikleri ilgiyi görünce türkiyeye ve türk erkeklerine karşı aşırı bir ilgi duyuyorlar..parası olan durumu olan hiçbir rus-sovyetten çıkma ülkenin vatandaşı ve avrupalı, türkiyeye tatil yapmaya gelmez.o kesimin genel tercihleri ispanya,yunanistan,italya,malta.genelde 2 hatta artık 3.sınıf turistler gelmeye başladı buraya..turizm sektöründe olanlar çok iyi bilir kalite günden güne düşüyor çünkü dolar yükseliyor,avrupalı maaşının yarısıyla ruslar da erken rezervasyonla gelip burda 10 gün full pansiyon tatil yapıyor..evet tabiki şu var rusların köylüsü,şehirlisi farketmez hepsi çok güzeller..ama bu kadınlarla evlenen çoğu türk erkeği sıkıntı yaşıyor,çünkü türkiyeye gelen 2-3.sınıf rus-ukrayna kadınının gözü açılıyor ve istekleri bitmiyor.ayrıca sizi taşıyabilecek kapasitede kadınlar değiller.o yüzdendir ki avrupalı bir kadınla evlenen türk erkeği sayısı oldukça azdır çünkü avrupalı kadınlar ruslara göre durum olarak daha iyi ve daha eğitimliler.
  +3
  • alexx10
   alexx10 02 Mart 2019 - 16:19biz onlari seviyoruz onlar bizi turk kadinlari cikin artik aramizdan
   • ichtyanthropos
    ichtyanthropos 02 Mart 2019 - 15:28Dizilerde gördüklerini gerçek sanıyorlar (hem tip hem de davranış olarak). Yoksa türk erkeklerini bildikleri falan yok.
    • Aseriousman
     Aseriousman 02 Mart 2019 - 14:07Türk erkekleri hakkında genel bir ifade kullanmak imkansız. Her tipten erkek var bu ülkede. İskandinav erkekleri gibi belirgin fiziksel özelliklerimiz yok.

     Belki karakter olarak Rus kızlarının ilgisini çekebiliriz çünkü Rus erkekleri genel olarak soğuk, kaba tiplerdir. Bizimki gibi bir yoklukta olmadıkları için de Rus kızlarına gereğinden fazla değer vermezler.
     • mezomorto
      mezomorto 02 Mart 2019 - 12:33Bence bizi bilmiyorlar. Ya sadece duyduklarıyla ya da video vb. gördükleriyle yorum yapıyorlar. Yoksa gelip burda görseler ben hiç sanmıyorum ki birinin ağzından güzel bir laf duyalım.
      • kedili
       kedili 02 Mart 2019 - 11:35beğendikleri şey göğüs kılı beyler. kara kaş kara göz, döşü kıllı, maçoluktan da hoşlanır bunlar, adamın parası da varsa tamam. kendi memleketlerinde olmayan işte
       • genura
        genura 02 Mart 2019 - 11:27üçünü listeme aldım. ama söylemem
        • tatamurat
         tatamurat 02 Mart 2019 - 10:49roportaji linet yapiyor sandim..tobe bismillah
         +1
         • westxx
          westxx 02 Mart 2019 - 10:35saydıkları hiçbir özellik bende yok!
          • miikatenkula
           miikatenkula 02 Mart 2019 - 02:36bakmayın böyle domaldığımıza kolay lokma değiliz

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...