Motosiklet Üzerinde Rubik Küp Çözmek

335 izlenme - 18 Mart 2019
exixiz exixiz diyor ki;
Rubik Küp çözmek hiçte basit bir şey değilken bu motosikletli eleman rubik küp çözme içini arşa çıkarmış. Motosikleti ile ilerlerken rubik küpü çözmüş.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: Rubik Küp motosiklet

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • Josephin
  Josephin 22 Mart 2019 - 09:27@ichtyanthropos küpler ve artistlik olsun diye küple uğraşanlar kadar gereksizsin kardeşim. Ahaber izlemeyi bırak konuyu şak diye nasıl otizm'e çektin nerden duyar kastın hemen bilemem ama yazdıkların ezikliğinin ve hissiyatlarının anlatımı olmuş bizlere. Şunu çözüp aklım gelişti diyen adamın aklını sikeyim. Bin yıllık icad eti belli sütü belli. Sikko bir siteye yazılan sikko bir yorumdan insan tespiti yapmalarınıza, varoluşsalcılık felsefesinin sorunsallarını irdeleyip( oraya nasıl gittin!?) entellik kasıldığını düşünmen kafanın pırıl pırıl tertemiz ve zırva dolu olduğunu, yaşadığın kavram karmaşalarının ne denli yağız olduğunu bizlere aktarıyor. Milletin yazdığı yorumları kovalayıp içindeki eksiklikleri, karakterindeki bastırılmışlıkları gidermek yerine videolarını izle, keyfini sür ve kendini buralarda benim gibi sadece canı sıkıldığı için anlık olarak yorumlar yapan ve eğlenmeye gelmiş insanlara böldürtme.
  Umarım yorumu yaptığına değmiştir ve kendini iyi hissetmiş, bir kişiye daha hakettiğini verdim diye düşünmüşsündür ama sen o düşündüğün insan değilsin. Boşluğun, internetin boşluğunda çok yer kaplıyor. Esenlikler diler, sedat peker videolarına davet ederim.
  • ichtyanthropos
   ichtyanthropos 21 Mart 2019 - 15:29adam otizm hastası. küp çözmek ve küp çözümleri üzerine konuşmak, tüm ilaç ve terapilerden daha etkin tedavi etkisi var hastalığı üzerinde.


   sırf kendin becerememenin hırçınlıgını, burada tek cümlede
   - hem ağzını bozup küfür ederek
   - hem güya varoluşsalcılık felsefesinin sorunsallarını irdeleyip kendince entellik kasarak
   - hem de ucuz vatan millet goygoyu yaparak

   umarım rahatlamışsındır da, kendin için değmiştir bari.
   -1
   • Josephin
    Josephin 19 Mart 2019 - 09:56bunu çözüp akıllı olduğunu düşünen var. Bakın arkadaşlar çözmeyin demiyorum, ayıplamıyorum ama vatana millete evrene faydası olmayan aklın ben şafağını skeyim ya. gerçekten. Çöz mesela bikere sonra bi bırak bi sal artık o kübü. Kübır mübir nedir amk.
    -1
    • ichtyanthropos
     ichtyanthropos 19 Mart 2019 - 02:29sondan bir önceki, iki küp birden cözen, yanılmıyorsam "jperm" nickli kyubır olsa gerek
     • k10sErWeMiKiM7
      k10sErWeMiKiM7 18 Mart 2019 - 23:51motosiklet altında çözseydi haber değeri taşırdı

      Popüler İçerikler

      © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...