Atatürk Havalimanı'nda Yapılan Son Anons

2.089 izlenme - 06 Nisan 2019
atgafası atgafası diyor ki;
İstanbul Havalimanı'na taşınma sürecinin bitmesiyle birlikte ticari uçuşlara kapatılacak olan Atatürk Havalimanı'nda son yolcu bilgilendirme anonsu yapılmış.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Atatürk Havalimanı İstanbul Havalimanı havalimanı yeni havalimanı

Yorumlar

Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • dudydude
  dudydude 06 Nisan 2019 - 11:53güzelim havalimanını yerinden oynattınız sırf rant için, adını değiştirdiniz bitmek bilmeyen kuyruk acınızdan, bırakın yolcuları,pilotların bile yeni yerinden dolayı şehir değiştirdiği boktan bir havalimanı yarattınız.yaptığınız her iş yamuk,bilgiden uzak. tez zamanda sizden kurtulmak dileğiyle.
  +33
 • nakoulma
  nakoulma 06 Nisan 2019 - 12:17bu tarz işler gelişmiş ülkelerde güzel duruyor bizde yine olmamış
  +6

Tüm Yorumlar

 • Hattori
  Hattori 10 Nisan 2019 - 11:01Heykelci zihniyetin amk. 2 gün önce yurtdışı dönüşü kullandım yeni havalimanını, dış hatlardan iç hatlar aktarmaya kadar buram buram kalite kokan bir havalimanı olmuş. Gidip görüp kullanmadan yorum yapmayın heykelci ibneler.
  -1
  • serdarkara
   serdarkara 07 Nisan 2019 - 11:50Aha buraya yazıyorum. Bu kadar plansız hesapsız yapılan, rüzgar hızını, hesaplamadan yapılan hava limanın sonu hüsran olacak . Mecburen Atatürk Havalimanı'nı tekrar kullanmak zorunda kalacaklar. Sonrada diyeceklerki efendim çok yoğunluk olduğundan ötekinide kullanalım dedik diyecekler. Metrosu olamayan hava limanımı kaldı la.
   +1
   • kemalkılıcdaroglu
    kemalkılıcdaroglu 07 Nisan 2019 - 11:15Sırf rant ve gösteriş için takır takır işleyen devasa havaalanını yok ettiniz. O kobra heykeli kuleli havaalanını da son firavunuza piramit olarak mı yaptınız?
    +1
    • davetsizmisafir
     davetsizmisafir 07 Nisan 2019 - 07:23@hattirck kardes discovery ya da national geographic de seyretmistim. adamlar ataturk havalimanina ozel belgesel tadinda bir program yapmislardi. dakikada inen ucak sayisi olarak o kadar yogunmus ve yetersiz kaliyirmus ki adamlar boyle bir yogun ucak trafigini nasil yonettigimizi hayretle anlatiyorlardi.
     -2
     • maviyilan
      maviyilan 07 Nisan 2019 - 02:31klasik istemezükçü tayfa gelmiş yine. bir kere de gurur duyun lan!
      • Hattrick
       Hattrick 07 Nisan 2019 - 00:16Atatürk havalimanı çağın gerisinde kalmış diyenler var, ben Almanya ve İspanya hariç çoğu avrupa ülkesine gittim, ve inanın Atatürk havalimanı avrupa ülkelerindeki çoğu havalimanından daha iyi durumda. Ve yine iddia ediyorum ki biraz yatırımla Atatürk havalimanı daha uzun seneler İstanbul'a hizmet edebilirdi. Ayrıca eklemek isterim ki Ülkemizin ekonomik şartları gözününe alındığında 3. havalimanına gömülen paralarla daha farklı yatırımlar (Örneğin sanayi yatırımları, fabrika, tarım faaliyetleri vb.) yapılabilirdi. Tüm görüşlere saygım var ancak benim düşüncemde budur kardeşler..
       +4
       • macaron1
        macaron1 06 Nisan 2019 - 21:38olay geliştirmeyse eski olan da geliştirilirdi. yeri belli, sistemi oturmuş yeri kapatıp bir ton gereksiz masrafla ve daha kötü bir lokasyonda gereksiz bir işe girişirsen kafası azıcık çalışan da burada dönen dolabı görür ki, her metrekaresinde rant dönen bir ülkede bunu görmemek için ya kör olmak gerekir yada sırf oy verdiğin partinin icraatı olduğu için körü körüne savunmak.
        +2
        • arakli
         arakli 06 Nisan 2019 - 20:36Ne derseniz diyin, nasil muhalefet yaparsaniz yapin boyle bir havaalani Istanbul icin sartti. Zaten sehrin disinda olmali. Tek eksigi ulasim. Insallah akli selim biri basa gecerde hak ettigi ismini tamamiyla degistirir. Mustafa Kemal Ataturk Havaalani.
         +4
         • 3ig3en
          3ig3en 06 Nisan 2019 - 16:10@dudydude Öncelikle üslubunuz için teşekkür ediyorum. Yalnız kimin hangi şirkette hangi konumda çalıştığını bilmememizin de bir imkanı yok. Kaldı ki dünyanın en büyük havalimanı şirketinde çalışıyor olsanız bile ben yeni havalimanının çok iyi konumda olduğunu, ağaçların kesilmediğini, herşeyin mükemmel olduğunu iddia etmiyorum. Atatürk havalimanının son derece eskimiş, çağın ihtiyaçlarına ayak uyduramayan , örnek aldığımız birçok ülkenin havalimanlarının kat be kat gerisinde kalan bir havalimanı olduğunu söylüyorum. Türkiye Cumhuriyetinin daha büyük bir havalimanı ihtiyacı olduğunu , mevcut havalimanının bunun için yetersiz olduğunu belirleyenlerin mutlaka bu konu ile alakalı ciddi eğitimleri ve bir dayanak noktaları vardır. Ha yeni havalimanının konumu , inşaası için kesilen ağaç miktarı vs yanlış olabilir ama başta da söylediğim gibi benim iddiam bu yönde değildi. Kaldı ki bu kapasitede bir havalimanı İstanbulda nereye yapılmalıydı onu siz daha iyi biliyorsunuzdur mutlaka . Yine söylüyorum , benim derdim zamanında sırf siyasi görüşü uymadığı için Havalimanına , Marmaraya vs bütün icraatlara körü körüne karşı çıkan insanlara . siz onlardan biri misiniz ? bunu da bilmenin imkanı yok tabii ki :)
          -3
          • dudydude
           dudydude 06 Nisan 2019 - 15:47@3ig3en bak güzek kardeşim, kimin ne kadar ney gördüğünü bilmenin pek bir imkanı yok. havalimanını güzel
           kılan yeriydi,adıydı,tasarımıydı,işlevselliğiydi.yeni
           havalimanın merkeziyetten uzak olması bir yana, zemini gereği, aldığı rüzgarlar gereği yeri tamamen yanlış seçilmiş bir yerde.uğruna katledilen habitatı hiç söylemiyorum bile. .dunyanın en buyugu dıye gotunden ufurunce(ki değil) dunyanın en guzel yapısını yapmıs olmuyorsun.ha bu arada dünyanın en buyuk havalimanı inşaatı şirketinde çalışıyorum.
           +3
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...