Bu içerik erotik, argo vb. rahatsız olabileceğin unsurlar barındırıyor olabilir.
Yine de devam etmek istiyor musun?

Ankara Batıkent'te Köpeklerin Zehirlenmesi (+18)

1.646 izlenme - 10 Nisan 2019
resesifkullanici resesifkullanici diyor ki;
Batıkent'te köpeklerin zehirlenmesi üzerine insanların tepkisi.
Kategori: +18
sitene ekle
Etiketler: türkiye 2019 ankara batıkent köpek
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • hakkıbulut
  hakkıbulut 10 Nisan 2019 - 03:04batıkentte yaşayan bir ekşi yazarının yazısı. :

  işyerim o bölgede ve maalesef bunun böyle olacağı belliydi.

  sebebi de kesinlikle sözde hayvanseverler. nasıl mı?

  orası onlarca okulun olduğu bir bölge. sabah ve akşam saatlerinde çocuklara karşı çok fazla köpek saldırısı yaşandı. belediyeye edilen şikayetler ise sonuçsuz kaldı çünkü sözde hayvansever kişiler, barınak ekipleri köpekleri toplamaya geldiğinde resmen ayaklandılar.

  bu olaylar bir kere, iki kere olan şeyler değil. hatta yine sözlükte başka başlıklara konu olan, sözde hayvanseverler ve halk arasında çatışmalar yaşandı.

  kısaca, belediyeye ve barınak çalışanlarına engel olundu. köpekler çeteleşti ve şiddeti git gide arttırdılar. yani bu olay kaçınılmaz son demek isterdim ama eğer müdahale edilmezse daha başlangıç.

  bu hayvanlar, insanların gelip geçtiği yollarda, parklarda sürü halinde beslenemiyor işte. olmuyor. balık değil ki bu amk at yemini, değiştir suyunu kafasına göre takılsın. çok üzülüyorsanız alın evlerinize besleyin. oraya gidip 3-5 yemek verip vicdanınızı rahatlatınca o köpeği korumuş mu oluyorsun? otoyollarda araç altında ezilmelerine engel olabiliyor musun peki? yok. emin ol hergün beslediğin köpeğin bir kamyonun altında metrelerce sürüklenip paramparça olduğundan bile haberin yoktur.

  yapmayın bu kötülüğü onlara ve insanlara.
  +22
 • besirfuatfast
  besirfuatfast 10 Nisan 2019 - 00:38batıkentte sokak köpekleri büyük sorun acilen uygun bir çözüm bulunmlı yoksa köpekler insanlara insanlar köpeklere surekli zarar verip duracak
  +11

Tüm Yorumlar

 • eskiturkiyeli
  eskiturkiyeli 12 Nisan 2019 - 03:46Biri yeni çar açmıştır belki.
  +1
  • nikolakesla
   nikolakesla 10 Nisan 2019 - 13:10"oraya gidip 3-5 yemek verip vicdanını rahatlatınca, o köpeği korumuş mu oluyorsun" demiş, çok doğru. olan yine köpeklere oluyor. buna çözüm bulmak kimin göreviyse görevini yapmalı.
   +1
   • dismacunlari
    dismacunlari 10 Nisan 2019 - 11:16Ülkenin dört bir yanında farklı görüşte olan insanlar sürekli nedense hayvan öldürüyor. Peki bunların hepsi psikopat olduğu için mi ? Yoksa mecbur bırakıldığı için mi bunu yapıyor ? Sözde hayvanseverler burada(İzmir Karşıyaka) da olduğu gibi tek yaptıkları iş gördüklerin köpeğin 2 başını oksayıp 1 kuru ekmek atmak. Ondan sonra o hayvan birine saldırmış mı birine havlamış mı hiç umurlarında değil. Kuyruk sallıyor ya geri kalan hiç bişi önemli değil, hatta insan hayatı bile. Kayseride köpekler tarafından parçalanan çocuğa bu kadar ağlamadınız ya hepinizin vicdanını sikeyim gerizekalılar !
    +4
    • bokumuisir
     bokumuisir 10 Nisan 2019 - 09:36Napalım yani oturup yasmı tutalım.
     -2
     • hanzo.adam
      hanzo.adam 10 Nisan 2019 - 09:25Hayvansever denen kitle ülkedeki en tehlikeli kitle her kedi köpeğe bişeyler vere vere ortalığı Medrano Sirkine çevirdiler ve geneli ağır ruh hastası olduğu için mantıklı açıkla yapmayı geç iletişim bile kuramıyorsun bu insanlarla.
      +8
      • deancher
       deancher 10 Nisan 2019 - 08:52@hakkıbulut kesinlikle doğru bir yazı, ayrıca sözde hayvanseverler ne yazık ki bu köpekleri çiğ etle besliyorlar, çiğ etin onları vahşileştireceği bir gerçek. hayvan seviyoruz kisvesiyle bu hayvanlara en çok zararı onlar veriyor. ama yine de zehirlemek nasıl bir vicdansızlıktır orası da ayrı konu.
       • davetsizmisafir
        davetsizmisafir 10 Nisan 2019 - 08:45dunku hastane kayitlarina bakin dun kopek tarafindan isirilmis cocuk varsa onun babasidir.
        +1
        • TekyolPuyol
         TekyolPuyol 10 Nisan 2019 - 05:14Ankara’yi biraz bilenler Batikent’in sosyo kulturel yapisini bilir. Demek ki neymis? Hayvan dusmani olanlar sadece dindar takilanlar degilmis...
         -2
         • donkulotvandam
          donkulotvandam 10 Nisan 2019 - 03:34dünyanın hiç bir ülkesinde sokak köpeği kavramı yok aq. avrupalılar amerikalılar köpekleri uyutuyor. çinliler yiyor.
          +1
          • seriseriseri
           seriseriseri 10 Nisan 2019 - 03:27orda bağıranların kaçı hergün besledi bu hayvanları öyle aklına estiğinde beslemekle doyar mı bu canlılar doymaz sonra doğal olarak saldırganlaşır böyle zehirlenmeleri doğru değil ama sokakta çeteleşerek insanları tedirgin etmesi de doğru değil doğru olan sokaktaki tüm köpeklerin barınaklara alınmasıdır
           +1
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...