Mike Tyson - No Easy Way Out

mese679 mese679 diyor ki;
Efsane Mike "Iron" Tyson'ın , Ropert Tepper'ın Rocky 4'te herkesi gaza getiren parçası ile hayatının ve kariyerinin kısa özeti. Erken yaşta kaybettiği manevi babası ve akıl hocası Cus D'amato, patlayıcı gücü ve potansiyeli, kariyerini bitiren evliliği, hapis yılları ve şerefsiz menajeri Don King.
Kategori: Spor
sitene ekle
Etiketler: Mike Tyson Iron Robert Tepper No Easy Way Out
12 19 Nisan 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • dikmenoglu
  dikmenoglu 22 Nisan 2019 - 11:35Yer yüzünde "boks" diye bir spor ve tabir olmasa bile şu müzik çıktığında içgüdüsel olarak "abi bu şarkı boks sporuna çok iyi giderdi" denilecek bir şarkı. Ne zaman dinlesem sebepsizce yükseliyorum, gözlerim doluyor.
  • postmoderno
   postmoderno 20 Nisan 2019 - 07:54yorumlarda herkes boksu konusmus ben muzigi konusacagim..ne varsa 80lerdeki muziklerde var..bu muzigi best of latif dogan videosunun altina koysan yine ayni sekil yukselirdim..artik boyle muzik yapan kalmadi..
   +6
   • tipico17
    tipico17 19 Nisan 2019 - 19:18herkes bilgi vermiş. kara taşak der geçerim
    +1
    • poseidounfb
     poseidounfb 19 Nisan 2019 - 19:12Evvvet arkadaşlar. Iron Mike Tyson ın büyük hayranı olarak bu videoyu görmekten çok mutlu oldum. Kendisi bence tarihteki en büyük boksördür. Ali mi Tyson mı muhabbeti olur hep Ali insanların kalbini kazandığı için çok ön plana çıkmıştır, Tysonsa gerçekten amerikada belirttikleri gibi unique/özel bir boksör olmasıyla öne çıkmıştır. 1.78 boyundaki bir adamın 2 metre boyundaki 2 katı cüssesindeki adamları dövmesi bu özel ibaresinin en önemli belirtisidir. Orantısız bir güce sahiptir ve dövüş stili pitbull gibi direk saldırı odaklı taktik maktik yok bam bam bam olduğu için seyir zevki cok yüksektir. Sıradan sinsi rus boksu karşısına çıktığı heriflerin agzına hep sıcmıştır. En zayıf yanı ilk 3 roundda rakibi indirmezse geriye düşmeye demorilize olmaya ve enerjisini erken harcadığı için zayıflama başlıyor. Ek olarak fakir bir kesimden geldiği için cok düzensiz bir hayata sahiptir kariyerini oldukca etkilemiştir kariyerinin ortasında cezaeevine girip cıkmıştır eski eşi yüzünden! Eski eşi tecavuz muhabbeti yapıyor bunu içeri attırıyor adam cıktıgında sonraki ilişkileriinin hepsini kameraya alıyor tecavüz iftirası bi daha yemeyim diye. Her neyse büyük admasın Mike/Malik Tyson/Abdülaziz
     +5
     • jigs4w
      jigs4w 19 Nisan 2019 - 15:5480lerde doğup 90ları doruklarında yaşayan bir çocukluğum oldu ve sıkı bir Mike Tyson hayranı olarak belirli senelerde maçları için alarmı saatin 5 ine kurup sabahın 8 ine kadar onu destekleyerek geçirdim.
      +4
      • onoka
       +1
       • Çorabın teki
        Çorabın teki 19 Nisan 2019 - 13:37Hep konuşulur tartışılır. Muhammed Ali mi Tyson mı diye. Evet Ali çok teknik bir boksördür, Adeta kelebek gibi uçar arı gibi sokar. Jab(öndeki direkt yumruk) üzerine kurulu, bolca ayak oyunları olan, uzun süren, seyir zevki yüksek maçlardır. Tyson ise Ağırsiklette kısa boyunu avantaja çeviren yepyeni bir teknikle(peek a boo), yakına girerek Kroşe ve upercut lar üzerine kurulu, her yumruğu devirmek için olan, bana göre gelmiş geçmiş en hızlı ve en sert ağırsiklet olarak adeta ağırsikletin tarihini değiştirmiştir. İkisi kariyerlerinin zirvesinde karşılaşsa kim yenerdi diye hep konuşulur. Bence açık ara Tyson. Hatta tyson ı yenebilecek bir ağırsikletin hala yeryüzüne gelmediğini düşünüyorum.
        +4
        © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...