Alman Çobanın Biyoloji Bilgisi

Neden bu başlığı attığın 2.28'den itibaren konuşan Alman çoban dayıdan ötürü. Türkiye'de biyoloji veya botanik uzmanından daha iyi konuşuyor. Adam bizzat bilimsel çobanlık yapıyor.
Yerleşim yerlerinin artması, çayırların azalması ve yoğun tarım faaliyetleri Avrupa'daki geleneksel çobanlığın geleceğini tehdit ediyor. Yeni geliştirilen bilgisayar programı ise sürüler için yeni göç yolları belirleyerek geride kalan otlak alanlara doğru koyunlara yol gösteriyor.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: DW Türkçe koyun gps navigasyon hayvancılık hayvan sheep schaf çoban koyun almanya
1 30 Nisan 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • serdarkara
  serdarkara 01 Mayıs 2019 - 13:27Adam bizim tarım bakanından daha bilgili.
  Gel yarın başla
  +3
  • mahmutmen
   mahmutmen 30 Nisan 2019 - 23:58alman ırkı, dünyanın bana göre üzerinde en çok durulması gereken ırkıdır. otomobil sektöründen beyaz eşya sektörüne, müzik gruplarından spor giyim markalarına, futboldan teknolojinin münferit dallarına kadar her alanda "ben buradayım" diyen bir millet. modern felsefenin en baba ikonlarının tamamı alman. birinci dünya savaşının da, ikinci dünya savaşının da başrolündeler. adidastı nikeydi, mersedesti porcheydi, boschtu siemensti, mozarttı beethovendi, nietszcheydi heideggerdi uzar gider. enteresan bir ırk. ingilizlerin bile kökeni alman.
   +4
   • kedili
    kedili 30 Nisan 2019 - 21:25bizim çobanlar doktor oluyor o yüzden kıskanıyorlar
    +1
    • onoka
     onoka 30 Nisan 2019 - 20:28içimdeki vahşiye dur diyemiyorum, olsa da cız bızlatsak , emekliliğimi karpuz çatlatan su hayratının başında mangalda geçireceğim.
     +4
     • tatamurat
      tatamurat 30 Nisan 2019 - 20:18"alman cobanin verdigi oyla benim verdigim oy birmi gardasim..almanya bizi kiskanmasin"
      +7
      © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...