Bu içerik erotik, argo vb. rahatsız olabileceğin unsurlar barındırıyor olabilir.
Yine de devam etmek istiyor musun?

Yüzgeçleri Kesilen Köpek Balığının Çaresizliği

2.387 izlenme - 13 Mayıs 2019
atgafası atgafası diyor ki;
Yemek yapımı ve cinsel gücü arttıran ilaçlar için yüzgeçleri kesilen köpek balıkları denize tekrar bırakılıyormuş. Ancak yüzgeçleri olmayan köpek balıkları yüzemeyip dibe batarak bir süre sonra ölüyorlarmış.
Kategori: +18
sitene ekle
Etiketler: Köpek Balığı yüzgeç deniz canlıları ilginç videolar
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • rumplestiltskin
  rumplestiltskin 13 Mayıs 2019 - 16:13Besin zincirinin en üstündeki canlıyı getirdikleri hale bak.Bu orospuçocuklugunu yapacaksın madem neden can çekişir halde bıraktın.Bunu yapanın kollarını ve bacaklarını kesip yolun ortasına bırakmak lazım.
  +12
 • fiko83
  fiko83 13 Mayıs 2019 - 14:06orospu çocukları sizin ben vicdanınızı sikeyim.....
  +11

Tüm Yorumlar

 • aslanncannn
  aslanncannn 14 Mayıs 2019 - 13:49Bunu yapan yavşaklar filipinler, endonezya vs gibi fakir köylü halk. Belgeselini izlemiştim.. Orospu çocukları normal balıkçılıktan 1-2 dolar kazanırken, bundan 4-5 dolar kazanıyorlar diye yapıyorlar. bunu yaptıran ya da bu bedeli ödeyenler de çin japonya vs gibi uzakdoğudaki siki kalkmadığı için her boka müracaat eden zengin orospu çocukları. ideolojik girmeyim dedim ama kapitalizm bi gün ebemizi sikicek. beyaz köpek balıklarının nesli sıkıntıda, aslanların testislerini kestikleri, hatta sağa sola hava atmak için avladıklarından dolayı 20 bin civarı kaldı, tek boynuzlu gergedanların nesli yine siklerini kaldırmak için boynuzlarını kestiklerinden tükenmek üzere falan filan... kısacası yavaş yavaş tükeniyoruz ve kimi karnını doyurmak kimi sikini kaldırmak için bunu umursamıyor.
  +1
  • charvel
   charvel 13 Mayıs 2019 - 21:40orospu cocukları bu nasıl bi vicdan bunu neden yapıyorlar nasıl bi amaç içine giriyorlar kafayı yicem neden aq neden
   +2
   • zeratulforaiur
    zeratulforaiur 13 Mayıs 2019 - 17:19Doğanın intikamı çok acı olacak. İnsanoğlu açlıktan birbirini yiyecek.
    +3
    • tipico17
     tipico17 13 Mayıs 2019 - 16:40bu orospu çocukları kanundaki bir açıktan faydalanıyordur. hani yüzgeci için öldürmedim doğaya saldım hesabı. insan işte, her türlü pisliğin kaynağı aq
     +3
     • kemalkılıcdaroglu
      +1
      • rumplestiltskin
       rumplestiltskin 13 Mayıs 2019 - 16:13Besin zincirinin en üstündeki canlıyı getirdikleri hale bak.Bu orospuçocuklugunu yapacaksın madem neden can çekişir halde bıraktın.Bunu yapanın kollarını ve bacaklarını kesip yolun ortasına bırakmak lazım.
       +12
       • cozer
        cozer 13 Mayıs 2019 - 15:32Köpek balığı yüzgeci çorbası vardı Tokyo'da menüde. İzlerken hatırladım. İçeceğiniz çorba boğazınızda kalsın mk.
        +6
        • kingler
         kingler 13 Mayıs 2019 - 15:30sizinle, bir süredir kafamı meşgul eden bir düşüncemi paylaşmak istiyorum. bu düşünce aklıma sizin türünüzü sınıflandırmaya çalışırken geldi ve anladım ki sizler aslında memeliler sınıfına dahil değilsiniz. bu gezegendeki tüm memeliler, yaşadıkları çevre ile içgüdüsel olarak bir denge kuruyorlar. ama siz insanlar öyle değilsiniz. bir bölgeye yerleşiyorsunuz ve çoğalıyorsunuz, tüm doğal kaynakları tüketene kadar çoğalıyorsunuz. canlı kalabilmenizin tek yolu başka bir bölgeye yayılmak. bu gezegende bu şekilde yaşamını sürdüren bir organizma daha var. ne olduğunu biliyor musunuz? virüsler. insanlar hastalıktır. bu gezegenin kanserleri. sizler vebasınız.
         • cryinguitar
          cryinguitar 13 Mayıs 2019 - 15:13hayır madem yakaladın bunun eti ıvırı zıvırı yeniyor diye biliyorum; komple değerlendir. böyle bir "insanlığa" ne lüzum var?
          +1
          • westxx
           westxx 13 Mayıs 2019 - 14:54baya düşünceliymişler

           nasıl olsa yenisi çıkar oradan! diye düşünüyor olmalılar cahil balıkçılar
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...