Bizimkiler - Ekonominin Profesörü Benim Eniştem!

biarkadasabakcam biarkadasabakcam diyor ki;
Türkiyenin ekonomisini enişteme teslim etsinler diyerek samimi! duygularını dile getiren Yengeç Hüseyin,kurufasulye sonrasında arazi derken bir türlü susmaz.Eniştede tam enişte gözleri çakmak çakmak,zeka fışkırıyor maşallah...

Hepinize güzel bir bayram dilerim...

Kaynak: Bizimkiler Dizisi(@BizimkilerFan)
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: yengeç hüseyin bodur kırarım boynuzunu iblis halil pazarlama bizimkiler
6 03 Haziran 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • alkıslarlayazıyorum
  alkıslarlayazıyorum 03 Haziran 2019 - 17:32çorbaya şamandıra yapmak sevdim bunu :)
  +2
  • karbaykuşu
   karbaykuşu 03 Haziran 2019 - 06:13annesi babası yirmili yaşlarda köyden kente göç etmiş, akrabalarının büyük bir çoğunluğu köyde yaşamasa bile şehirde ama hala köy kültürüyle yaşayan, hiçbirinin evinde bırak kütüphaneyi tek cilt kitap bile bulunmayan, müzik kültürü birkaç arabesk şarkıcının ötesine geçememiş bir aile çevresinde büyümüş, genç yaşlarına kadar da yer sofrasında yemek yemiş biri olarak yıllarca görmezden geldim ben bu aileyi. diziyi izlerken nedense kendimi hep şükrü bey ile ya da onun oğluyla falan kıyaslıyordum. ve çocukken halil pazarlama'nın ailesi için "ne kadar anlayışsız, eğitimsiz bir aile" falan diyordum kendi kendime; ailemi, yetiştiğim çevreyi, öz akrabalarımı ve hatta bizzat kendimi görmezden gelerek. :) insanlarda çoğu kez yakın körlüğü denen şey oluşuyor, gözünün önündeki şeyleri nasıl görmek istiyorsan öyle görüyorsun, ya da belki de bazı şeyleri kendine yakıştıramıyor insan. şimdi şimdi farkına varıyorum ki, sosyal statü olarak o yıllarda bırak şükrü bey'in ailesini, halil pazarlamanın ailesinin bile gerisindeymişiz amk. bir diğer konu da, dizideki en has karakter de halil bey imiş aslında.

   iyi bayramlar herkese...
   +9
   • ahurayassax
    ahurayassax 03 Haziran 2019 - 04:07böyle paylaşımlar yakışıyor siteye...
    +6
    • onoka
     onoka 03 Haziran 2019 - 02:21derviş yüzünden bu kadar rahat at koşturuyorlar, istedikleri papazları mapustan çıkartıyorlar, keşke boynuz kıran halil geçseydi de en azından başarısız olsa da amerikaya bu kadar boyun eğmezdik.
     © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...