Ofis Yaşamı

Aseriousman Aseriousman diyor ki;
Damien Bastelica isimli animatör ofis yaşamına dair bir animasyon yapmış.
Kategori: Film
sitene ekle
Etiketler: animasyon ofis ofis yaşamı hulk illustrator
2 07 Haziran 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • westxx
  westxx 10 Haziran 2019 - 00:48@gunubirlikci

  dostum bu mekan reddedilenlerin mekanı...reddeden değil!
  hepimiz reddedildik burada
  +1
  • gunubirlikci
   gunubirlikci 08 Haziran 2019 - 14:48Ozaman minik bir anı,

   Web sitesi tasarımı ile ilgili çalıştığım bir firmada Ofiste bir kız vardı.Resim öğretmenliği mezunu.. Kpss ile öğretmenlik kazandı ve son hafta iş yerinde çalışmaya devam etme kararı aldı(yarım kalan işleri tamamlamak için). Son hafta benden hoşlandığını söyleyip beklentiye girdi. Çok iyi bir kızdı ama farklı dünyaların insanıydık ve bende kırmadan güzel bir şekilde olamayacağı konusunda kendisine bilgi verdim.( Çok zor oldu amk ) .
   Son günü ofiste müzik açıyor sesli dinliyoruz ve hep imalı şarkılar seçiyor :) ergen şekli..
   Bende samimi olduğum arkadaşıma "Yine tribe girmelik şarkılar açıp duruyor" dedim. Arkadaşım o anda yanıma geldi ve kime yazıyorsun dedi. :) Bakın 1 saniye içinde vücudunuz 2 3 derece yükselir ve kulaklarınızdan duman çıkacak şekilde ateş basar ya birebir yaşadım ve arkadaşım direk gülme krize girmek üzereyken koşarak ofisten çıktı :) göt gibim kaldım. Kıza yazmışım yanlışlıkla.
   Hemen yazdım "Nazlı bu tür şarkılar açıp bizi tribe sokuyorsun biraz eğlenceli şeyler çal da eğlenelim" dedim. Safım anlamadı :) ya da anladı çok pis beddua etti bilmiyorum :) artık her mesajı yazarken 3 kere doğru kişi mi diye kontrol ediyorum.
   İlk defa anımı yazdım çok abartılı bir anı değil kusura bakmayın.. Bide ilkokul Türkçesiyle yazdım onu da çok şey etmeyin..
   +1
   • ramazannn
    ramazannn 08 Haziran 2019 - 03:22ofis anıları bekleniyor
    • ay1519289519
     ay1519289519 08 Haziran 2019 - 02:08Ben de ilginç bişey olacak diye keriz gibi izliyorum amk.
     • turkishlove
      turkishlove 07 Haziran 2019 - 20:36Yani çöp bir animasyon diyeceğim ama adamın durup durup tam da öğle yemeği teklifi geldiği zaman çıldırması dışında acaba bizim anlayamadığımız derin bir anlamı mı var bu videonun?
      © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...