20 Milyon Liralık Servetini Hizmetçisine Bırakan İş Adamı

atgafası atgafası diyor ki;
Türkiye'nin tanınmış yatak ve baza üretim firmalarından birinin eski hissedarlarından Sinan Güleç'in, İzmir'de bulunan 20 milyon lira tutarındaki mal varlığını üzerine geçirdiği bakıcısı Gülcan Eren'le sevgili olduğu ortaya çıkmış.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Sinan Güleç iş adamı servet miras hizmetçi İzmir
0 14 Haziran 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • kemalkılıcdaroglu
  kemalkılıcdaroglu 15 Haziran 2019 - 11:201)Miras bile hak edilerek elde edilmelidir. İhtiyar iyi yapmış.
  2)Zenginlere utanma, sadakat, dostluk gibi duygular daha zayıftır. Zira birileri kolay kolay zenginlerin yüzüne karşı bir şey demez. Zengin akrabalarım vara ama onlarda da akrabalık duygusu zayıf. (İşlerinde gelince bize hayırsız diye haykırmayı biliyorlar, ayrı konu.)Onların zihniyeti ayrı. Osmanlıda taht için kardeşlerini, yeğenlerini katledenlerle aynı zihniyete sahipler.
  • enfazlaonalti
   enfazlaonalti 15 Haziran 2019 - 10:45bu tercih bir baba için kolay değildir. öncesinde ne olmuş bilemiyoruz. ama adam hür iradesiyle mallarını istediği yere verebilir. yıllarca çalışmış kazanmış. evladı da olsa kimseyi ilgilendirmez.
   +2
   • taytsizkral
    taytsizkral 14 Haziran 2019 - 21:51mahkemede staj yapiyordum bi gun bir dava geldi.. yasli kari bir kari koca, cok zengin bir isadami ve karisinin yillarca hizmetciligini yapmislar.. once adam vefat etmis yillar sonra da karisi.. yasadiklari evi de bu hizmetcilerine birakmislar.. cocuklari da dava acmis.. bu yasli kari-koca mahkemede nasil utangac sikilgan bir de kendi buyuttukleri cocuklarla karsi karsiya kalmislar cok acimistim.. neyse ki ne isadaminin ne kadar kodaman zengin dostu varsa hepsi hizmetcilerden yana taniklik yapti cocuklari hayirsizdi bunlar yillarca kendilerini adadilar dediler falan da ev kari kocaya kaldi..
    +1
    • kingler
     kingler 14 Haziran 2019 - 19:03olm yaşlı hasta bakımı zordur. özellikle böyle zengin dayıların çocukları bir an önce ölsün de mal mülk bize kalsın diye adamı terk eder ölene kadar ortaya çıkmazlar. herşey skiş sokuş değil ileri derece alzheimer hastası insanlar var milyon dolar versen bakılmaz. kadın hastaya bakmış adam ölmüş. bence sonuna kadar hakkı. babası bakıcı elinde ölen evlatlar derdine yansın mk
     +7
     • farafilli
      farafilli 14 Haziran 2019 - 18:57Yabancılarda olunca The Intouchables bizde olunca Beşinci Boyut filmi oluyor
      +1
      • westxx
       westxx 14 Haziran 2019 - 15:53yarın ilk iş kestiricem, kullanmıyorum nasıl olsa
       +3
       • slyman01
        slyman01 14 Haziran 2019 - 15:52dünya kadar malın olacağına, fındık kadar a.ın olsun yeter. atasözünün açıklaması
        +9
        • jacobs
         jacobs 14 Haziran 2019 - 15:41Kız baba arasında nasıl bir diyalog oldu bilmiyoruz ama kan bağından dolayı kızına kalmalıydı para.
         -1
         • erXan
          erXan 14 Haziran 2019 - 15:28Ayrıca videoyu izlemeden yorum yaptım bu karı golddiger gibi bir tipi var ve hepimizden daha iyi bir hayat yaşıyor ve ağlıyor aq

          Benim babamı sikmem lazım o zaman
          +1
          • erXan
           erXan 14 Haziran 2019 - 15:26Beykozda yaşayan zengin bir abimizde aynısını yapmıştı çocukları fazla ilgilenmiyordu ikiside kanadadaydı beykozda bir tane villasını 4 senelik hizmetçisine bırakmıştı.

           Güzel hareket.
           +7
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...