Çöpleri Sokağa Saçan Temizlik Görevlisi

926 izlenme - 17 Haziran 2019
atgafası atgafası diyor ki;
Diyarbakır’da bir temizlik görevlisi, çöp torbasındaki çöpleri sokağa saçmış. Belediye, temizlik personelinin işine son vermiş.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Temizlik Görevlisi çöp Diyarbakır belediye çöpçü

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • enfazlaonalti
  enfazlaonalti 18 Haziran 2019 - 08:35Temizlik görevlisi bunu yaparsa!Diyarbakır’da, temizlik görevlisi olarak çalışan bir kişi, çöp torbasındaki çöpleri sokağa saçtı. Belediye, temizlik personelinin işine son verdi.A A-Diyarbakır Kayapınar Belediyesi’nde çalışan temizlik görevlisi, Huzurevleri semtinde bulunan bir marketin önündeki çöp kutusunu sokağa saçtı, o anlar bir marketin güvenlik kamerasına yansıdı. Kayapınar Belediyesine giden market sahibi şikayetçi oldu. Şikayet üzerine görüntüleri inceleyen yetkililer, çöpleri saçan kişinin temizlik personeli A.U. olduğunu belirledi.Belediye, A.U. hakkında soruşturma başlattı. Soruşturma sonucunda İş Kanunu’nun 25. Maddesi 2. fıkrasının E bendinde yer alan “iyi niyet ve ahlak kurallarına aykırı davranış” gerekçesiyle temizlik personelinin belediyeyle olan ilişkisi kesildi. (Haber Merkezi)  Kaynak: Temizlik görevlisi bunu yaparsa! (kaynak: https://tinyurl.com/y5l5uyml)
  • rideit
   rideit 18 Haziran 2019 - 02:01Muhtemelen çöp toplama alanları yerine çöpünü kapısının önüne koyan ve temizlik görevlisinin dükkanın özel görevlisi gibi davranıp onu almasını bekleyen bir adet sığırın sonucunda sabrı taşmıştır. Düşünün her dükkan çöpünü böyle dükkanın önüne bıraksa temizlik görevlileri nasıl yetişsin?
   • buyrultu
    buyrultu 17 Haziran 2019 - 22:11bulup sormak lazım.. Sebep?
    • antonyobalderesi
     antonyobalderesi 17 Haziran 2019 - 19:05belki de mahalle çok temiz olduğu için kendine iş çıkarmıştır
     • tash
      tash 17 Haziran 2019 - 18:42Temizlik gorevlisi oldugu kanisina nasi vardiniz? Eger temizlik gorevlisi ise rakip mintikadir muhtemelen..
      • eskiturkiyeli
       eskiturkiyeli 17 Haziran 2019 - 14:24Terzi kendi söküğünü sikemezmiş.
       +2

       Popüler İçerikler

       © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...