Esenler Otogarının Gerçek Yüzü

Necromayhem Necromayhem diyor ki;
Yaptığı belgesel çalışmalarıyla ortaya gayet güzel işler ortaya koyan 140journos ekibi bu kez de Esenler Otogarının derinliklerine inmiş.Otogarın alt katlarındaki yaşama değinen ekip,bambaşka bir dünyayı gözler önüne sermiş.
Kategori: Medya
sitene ekle
Etiketler: 140journos esenler otogar harem büyük istanbul otogarı youtube tinerci pislik uyuşturucu
6 18 Haziran 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • traps2
  traps2 18 Haziran 2019 - 16:00Sabah 15 t3mmuz şehitler yatağımdan kalkıp 15 temmuz şehitler kahvaltımı ettim. Ardından yaklaşık 30 dakika sonra 15 temmuz şehitler apartmanından ayrıldım ve 15 temmuz şehitler clioma bindim. Tabii 15 temmuz şehitler hız sınırını da şehir içinde aşmadım ;)
  +25
 • heretiksufii
  heretiksufii 18 Haziran 2019 - 16:042010'du sanırım. gece Ankara'dan binmiş sabah erken saatlerde Esenler otogarında olmuştum. karnım fena acıkmıştı. çay ve ayvalık tostu satan, şiveli, sert mizaçlı iki gencin işlettiği bir dükkanda kahvaltı yapacaktım. parasını ödeyip masaya geçtim. çayı yolladılar. ama tost gelmedi. bekle..bekle..bekle.. bu arada dükkan da kalabalıklaştı. şiveli sert mizaçlı gencin elinde bırakın ayvalık tostu normal bir tost bile olamayacak bildiğiniz tost ekmeğini sallayarak getirdiğini gördüm. inşallah bana gelmiyordur dedim ki "abe tostun" dedi genç. şok oldum..ben ayvalık tostu istedim dedim. "bu ayvalık değil" dedi. peki gel o zaman dedim, kalktım dükkanın sağ ve solunda duran, menü hakkında bilgi veren tanıtım fotolarından ayvalık tostunu buldum, gösterdim. şimdi cevap ver bakalım bununla bu birbirini hiç benziyor mu dedim. " valla benzemiyiirr" diye biraz alaycı cevap verdi. içeridekine söyle dedi. içerideki daha da sertti. ben ayvalık tostu istedim dedim. ayvalık tostu ya işte nesi varmış dedi... öyle mi al bu ayvalık tostunu sen ye bana paramı geri ver dedim. tostu yaptım artık dedi. ben istemiyorum, paramı ver dedim.. paramı tezgaha atarak bana iade etti. ben de düzgün ver şu parayı dedim. baya baya atışmıştık. neyse.. gelen arkadaşa anlattım bu durumu. iyi ki seni öldürmemişler dedi.. nasıl yani dedim. bir lira için adam öldürdüler, ne diye uğraşıyorsun tostu bırakıp çıksaydın ben sana paranı verirdim dedi. şok üzerine şok yaşamıştım..esenler denilince aklıma bu olay gelir. jet hızıyla girin jet hızıyla hiçbir yere bakmadan hiçbir yerden alış veriş asla yapmadan çıkın derim.. eyorlamam bu kadar.
  +11

Tüm Yorumlar

 • mertoglu
  mertoglu 20 Haziran 2019 - 12:33işin içinden yine tayyip çıktı
  +1
  • treyteodor
   treyteodor 19 Haziran 2019 - 19:52nerde rant orda bir badem bıyıklı
   • ingilicce
    ingilicce 19 Haziran 2019 - 12:58Amınakodumun terminallerini kürt mafyasıyla laz mafyası bi paylaşamadı bazı gavatlarda İstanbulun orta yerindeki bu pislik yuvalarına hala dokunmuyor. Bayrampaşası ayrı bokluk esenleri ayrı! Bir şahit olduğum bi olayı anlatayım Samandıra Metro terminalinde bir adamın biletine yanlış saat yazılmış ve adam otobüsü kaçırdı haklı olarak bağırdı çağırdı bir adam geldi sorun mu istiyorsun çözüm mü dedi adama adam tehditi çaktı sesini kesti adama 2 saat sonrasına bilet kestiler adam gitti kuzu kuzu oturdu bekleme yerinde
    +1
    • almrvc
     almrvc 19 Haziran 2019 - 11:493 ay önce Esenler Otogar'a bir misafirimi karşılamaya gittim. "Taksiye binelim, daha iyi olur" dedim. Peronların önünde taksiler var ama o taksicilerin ne mal olduklarını bildiğim için otogara yeni gelecek bir taksi beklemeye başladık. Bilenler bilir; peronların önündeki taksiciler kazıklayacak müşteri ararlar. (Yolcudan ayrı, valizinden ayrı para alırlar) Peronun önünde bekleyen taksicilerden birisi bizim taksi beklediğimizi fark etti. Birkaç kere bağıra "Nereye gideceksinsiz, hooo?!!" dedi. Yüzümü bile çevirmedim. Sonra otogara bir taksi giriş yaptı, yolcu bıraktı. Hemen o taksiyi durdurup valizi bagajına attım. Bağırıp çağıran taksici geldi yanımıza. "Nereye gidiyorsunuz, niye cevap vermiyorsunuz? O kadar sesleniyorum" dedi. Kavga etmeye kalktı. Gideceğimiz yeri söyleyince uzaklaştı. Tabi gideceğimiz yer uzakta olmadığı için, kazıklayamayacağı için bırakıp gitti.

     Eğer gideceğiniz yer uzaksa ve taksiye binmek durumundaysanız otogarın içinde, peronların önünde hazır bulunan taksileri kullanmayın. Ya dışarıdan gelen bir taksiye binin ya da taksiden vazgeçip otogarın hemen altındaki metroyu kullanın.
     +1
     • jagataii
      jagataii 18 Haziran 2019 - 22:08Evi olmayan kaptanlara üzüldüm ben.
      +3
      • robinson38
       robinson38 18 Haziran 2019 - 21:40post apokaliptik bir dünya.. metro diye bir oyun vardı o geldi aklıma.. bir de bu evrende türkçenin bir türevinin konuşulması da dikkatimi çekti ilginç
       +2
       • excusa
        excusa 18 Haziran 2019 - 21:01Buranın da esenler otogarından farkı yok amk haberiniz olsun
        +4
        • kemalkılıcdaroglu
         kemalkılıcdaroglu 18 Haziran 2019 - 20:18Çernobil dizisini izliyordum. O kibirli bürokratlardan biri, o santralin Adının Çernobil değil de, Lenin olduğunu özellikle belirtmişti. Buranın da adı 15 Temmuz, özellikle söyleyelim.
         +1
         • alkisinsesiyim
          alkisinsesiyim 18 Haziran 2019 - 19:57Avrupada nispeten gezilecek veya rahat olan yerler şişli ,beşiktaş , sarıyer ,bakırköy kısmı , beylikdüzü büyükçekmece , küçükçekmece kennedy başka yok gerisi leş anadolu yakasına bakacak olursak sultanbeyli hariç her tarafı iyidir sultanbeyliyi de yapısı bakımından içinde tutmam anadolunun leşidir işiniz bile düşmesin geri kalan ilçeleri on numaradır .
          +2
          • gogoman
           gogoman 18 Haziran 2019 - 19:23hani gollum'un frodu'yu mordor'a gizli bir geçitten soktuğu cirith ungol var ya. hah işte! orası sonradan esenler otogarı oldu.
           +7
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...