Moero! Top Striker (Gol) - Jenerik

knighteen87 knighteen87 diyor ki;
90'larda ülkemizdeki en popüler animelerden biriydi Moero Top Striker. Ülkemizde Show TV ve Cine 5'te yayınlanmış, Benjamin, Sezar karakteri ve Akula vuruş gibi teknikleriyle hafızalarda yer etmiştir. Sık sık da Captain Tsubasa serisi ile karıştırılmaktadır nedense. İnternetteki göz yakan kalitedeki videolara inat bu efsanenin açılışını düzgün kalite sitemize yüklemeyi görev bildim efendim, buyrun...
Kategori: Nostaljik
sitene ekle
Etiketler: moero top striker top striker gol gool anime benjamin sezar akula tsubasa
3 27 Haziran 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • derinsiyah
  derinsiyah 28 Haziran 2019 - 08:44Tsubasa'dan eskiydi diye hatırlıyorum. Bunda ana karakterler arasındaki yani Benjamin ve Erik arasında çok sıkı bir çekişme vardı. Akula vuruşu, süper magnum vuruşu bu çizgifilmdeydi sanki. Ben bunu daha çok severdim. Paylaşıma benden bir alkış.
  +1
  • nogaikhan
   nogaikhan 28 Haziran 2019 - 00:55Bu anime ülkemizde Cine 5 gençliği tarafından Benjamin olarak bilinir. Tsubasa'nın aksine, daha orta-üst sınıfa hitap etmiştir. kaleciler şişman, Benjamin ise kalbi delik rakibi Erik'in kızkardeşine vurgun, balerin sevgilisine de tutkundur. Bir de San Marino'da geçmektedir.
   • massarq
    massarq 27 Haziran 2019 - 22:30şeker duvar bols
    +1
    • voltranın kafası
     voltranın kafası 27 Haziran 2019 - 19:19Vay be... Show TV'de sabah ve okuldan sonra öğleden sonraları gösterilirdi. Benjamin, Tsubasa'nın aksine direkt Avrupa'da başlar. Hatta sanırsam ilk bölümler Cenova'da geçiyordu...

     Tsubasa'dan çok daha kısa ama güzel bir seridir. Şutlar bazı hayvanlar ile özdeşleşir. Örneğin, Benjamin'in özel şutunun adı Kartal Vuruşu idi. Sanırım tek istisna Eric'in şutu olan Serap Vuruşu idi.

     İki dizi arasındaki bir diğer fark da Benjamin uluslararası turnuvada Dünya Karması için oynuyordu...

     Güzel dizi idi, aklımda yer etmiş. Çocukluk günleri işte...
     © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...