Doblo'da Uyuyunca Ayağı Uyuşan Gencin Dramı

exixiz exixiz diyor ki;
Doblo'da uykuya dalan genç ayağının uyuştuğunu fark etmeden kapıyı açıp dışarıya hamle yapmış. Gencin uyuşan ayağı onu oldukça zorlamış.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: doblo komik videolar komik videolar izle sosyal medya fenomenleri komikler
2 28 Haziran 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • kaatill
  kaatill 29 Haziran 2019 - 00:16Sonda yavaşça süzülen dayı ağzına verdi galiba. Video tam yerinde bitti.
  +5
  • yeter lan2
   yeter lan2 28 Haziran 2019 - 19:48bi benim basima gelmemia herhalde :))
   • flightmode
    flightmode 28 Haziran 2019 - 16:05otobüsle 15 saat yol gidince banada olmuştu
    +3
    • upstean
     upstean 28 Haziran 2019 - 14:09bana da olmuştu çocukken bacağım koptu sanmıştım
     +7
     • jacobs
      jacobs 28 Haziran 2019 - 13:26Araba tıklım tıklım dolmuş kapının arasına ayağı sıkışmış halde 20 km yakın yol gittik, vardığımızda kapı tarafından ilk ben indiğim için adımımı atar atmaz bacağımın bükülerek yere kapaklanmamı hala iyi hatırlarım. Çok kötü bir histir ayağımı ilk defa kırılacak gibi hissettim siz siz olun böyle durumlarda ayağınızın uyuştugunu ve karincalandigini hissederseniz sakın yürümeye kalkmayın, ayağınızı rahat Bi şekilde dinlendirin kendiliğinden geçer.
      +1
      • euro
       euro 28 Haziran 2019 - 13:10valla buna benzer bir olay benim de askerde başıma gelmişti. bölük komutanı habercisiydim. komutan öğle yemeği için lojmanlara gitti. ben de öğle yemeğini kısa tutup en çok sevdiğim şey olan öğlen uykusu için koğuşa koştum. normalde öğle arası koğuşlara gelmek yasak. ama o 1 saatlik uyku gibisi yoktur. botları ranzanın demirine dayayıp uzandım. bacaklarım takriben 15-20 cm vücudumun üzerinde kaldı.
       gözümü açtığım anda kolumdaki casio saate baktım. normalde bölüğe komutan gelmeden katılmıyordum. onu beklemem gerekiyor. saate baktığımda bölük komutanının geliş saatinden tam 1 saat geçtiğini gördüm. ananı sikeyim koğuşçu diye bağırarak yataktan fırladım, sol ayağımı bastım, sağ ayağımı attığım anda aynen böyle yere çöktüm. böyle bir şey yok. sanki bacağım kopmuş. anasını avradını sikeyim yeminle kertenkele gibi sürüne sürüne koğuştan çıkmaya çalışıyorum. beyinsiz koğuşçu sesime koştu, sen ne zaman geldin ya diyor. ananın amından geldim orospu çocuğu niye uyandırmıyorsun diye çıkışıyorum ama bir yandan da böcek gibiyim yerden kalkamıyorum.
       o bacağın tutmayışını, ayağa kalkamayışımı hayat boyu unutamam. 5 dakikada zor kendime gelmiştim. bölükçünün yanına gittiğim andan itibaren yaşadıklarım ise o acıyı hafifletti.
       +5
       • kaytaz
        kaytaz 28 Haziran 2019 - 12:27Tuvaletten çıkınca ben
        +1
        © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...