Trafik Eşkıyası Kardeşler

İstanbul Pendik'te iki kişi yol vermemekle suçladıkları çiftin aracını tekmeledi.
Önünü kestikleri araca "Bu kadın hamile" uyarılarına kulak asmadan saldıran şahısların ünlü baklavacı Hasan Sel ve Hüseyin Sel olduğu ortaya çıktı.
Emniyet şeridinden giderken polis aracını görüp yandaki arabanın önüne kırıyorlar.Sürücü yol vermeyince içlerindeki canavar ortaya çıkıyor.Şoför kapısını açamayınca arabayı parçalamaya çalışıyor magandalar! Birinin belinde tabanca!
Kategori: Çüşşşş
sitene ekle
Etiketler: hasan sel hüseyin sel Trafikt terörü Seyidoğlu baklava pendik emniyet şeridi aşkıyalık hamile kadına saldırı
1 08 Temmuz 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • top.osman
  top.osman 08 Temmuz 2019 - 01:54orospu çoçuğu kardeşlerin,orospu çoçuğu baklavaları
  +11
 • er79
  er79 08 Temmuz 2019 - 03:061 trafikte kimse ile tartışmayın gerekirse haklıysanız bile pardon diyip gidin içinden özellikle istanbulda ne çıkacağı belli olmaz savcı hakim çıkar hakaretten daha ne olduğunu anlamadan 5 yılı yersin anlat derdini anlatabiliyorsan, mafya çıkar ölür gidersin, it kopup sürüsü çıkar dayak yersin gururun incinir. 2 /böyle bir durumda kaldığında asla durma geri vitese tak çarp geç gerekirse ez kaç kaçacağın ilk yer bildiğin bir karakol yada emniyet müdürlüklerinden birisi olsun kaçarken 155 i mutlaka ara. 3/ dünya çok acımasız silah iğrenç birşey. 4 / sabahtan beri bu denyolar neden alt sınıf bir araba ile ve bu kılık kıyafette dolanıyırlar bunlar nasıl iş adamı onu düşünüyorum
  +8

Tüm Yorumlar

 • Nargiel
  Nargiel 08 Temmuz 2019 - 18:56Herkes her şeyi söylemiş ama bir şey hariç ; Hanımlar beyler kadının hamile olmasının hiçbir alakası yok olayla !
  +2
  • sakınekleme1
   sakınekleme1 08 Temmuz 2019 - 14:32er79 iyi amk gelen geçen anamıza avradımıza sövsün biz kaçalım, onurlu yaşayın onurlu
   -2
   • onoka
    onoka 08 Temmuz 2019 - 14:21uganda da en tehlikeli ikinci tür, birincisi makam sahibi çomar ikincisi parayı bulmuş çomar,
    +3
    • ay1519289519
     ay1519289519 08 Temmuz 2019 - 13:36Türk erkeği böyledir işte. Lafa geldi mi mangalda kül bırakmaz ama gücü anca kadına, çocuğa ve hayvana yeter.
     +2
     • kemalkılıcdaroglu
      +1
      • bodoff
       bodoff 08 Temmuz 2019 - 12:22Karakola davet edilmişlerdir, Girişte elleri sıkılmıştır, Sırtları sıvazlanmıştır, Az şekerli türk kahveleri höpürdetilmiştir, selfiler çekilmiştir ve kamu vicdanı rahatlatılmıştır.

       Neden böyledir çünkü gelmişini geçmişi hükümetin yandaşıysan bu iş böyledir.
       +5
       • abadayı
        abadayı 08 Temmuz 2019 - 11:25sonradan görme orospu çocuklarının düştükleri halleri izlediniz bunların mekanından alışveriş yapınında beynine tüküreyim..
        +1
        • adriyatikdenizi
         adriyatikdenizi 08 Temmuz 2019 - 10:25İçinizi soğutacak ibretlik bir maganda öyküsü anlatayım. Yıl 2007 mevsim sonbahar. Ben lise öğrencisiyim o zamanlar. Babam jandarma denetleme heyetinde subaydı. Devamlı çevre illere denetlemelere gittikleri dönemlerden biri. Gittikleri görev aracı sivil siyah transporter ve camlar filmli. O gün görev dönüşü benim okulun dağılma saatinde önünden geçerken babam benim oğlanı da alalım demiş. Bunların içinden biri adın bu mu ? deyip beni alıp kaçırır gibi bindirdi, ne olduğuna anlam veremeden aracın arkasına attı. Korkudan elim ayağım birbirine girdi sonra babam ne oldu lan korktun mu deyince bi rahatladım oturdum. Aracın ön tarafında şoför dahil 3 kişi var, yanda oturan ikisi mp-5'li, arka tarafta ben hariç 4 kişi biri yine mp-5'li. babam ve üst rütbeli subaylarda silah yok. Sonradan sorduğumda silah bulunanlar ve şoför, uzman çavuş ve astsubaymış. Bunlar beni aldıktan sonra ana yola inen kavşakta ışıklarda beklemeye başladık. Kavşaktan çıktık yola girdik sol şeritten giderken arkadan bir araç bize devamlı selektor yapıyor. Yavaşta gitmiyoruz yani ve hemen önümüzde bir araç var. Arkadaki düngilin belli ki acelesi var. Adam sağdan yanaştı şoföre ve yanında oturanlara küfür ediyor solu işgal etme falan diyor. Bizimkiler camı bile açmadı zaten camlar film. Adam iyice sinir oldu herhalde aracın önüne kırdı. Bunlar ayı gibi 4 kişi araçtan indi, videodaki arkadaşlar gibi tipler falan. Şoför camı açtı başınıza büyük bela aldınız dedi güldü. Bu mallar bağırıyor küfür falan ediyor in lan aşağı diye. Bir anda hep beraber araçtan indi herkes silahlılar subaylar falan böyle 7 kişi. Komutanın kaşlar çatık ama çok sakin bir ses tonuyla:"Evet delikanlılar bir kimlikleri görelim bakalım" dedi. Zaten görünce bizimkileri hemen ağlamaya başladı bunlar süt kuzuları oldular. Bildiğin ağladılar amk koca koca adamlar abi abi diye ağlamaya başladılar. Dayadılar bunları araca üstlerini aradılar. Araçta plastik kelepçe varmış. Bunları bir güzel kelepçeleyip polise teslim ettiler. Zaten sonradan öğrendik bu ayıların birçok suçtan sabıkları varmış, polis peşlerindeymiş. Komutan döndü babama senin oğlandaki nasıl şansmış 1 yıldır göreve gidiyoruz başımıza gelen olaya bak dedi. Nerede bir maganda olayı görsem aklıma bunu getirrim keşke bütün magandalar o görev aracına denk gelse 1 dk içinde bunların içinden çıkan küçük veletleri görebilseniz.
         +8
         • viaport
          viaport 08 Temmuz 2019 - 09:58seydioğlu yazılır, o.çocuğu okunur.
          +2
          • kartalkaan
           kartalkaan 08 Temmuz 2019 - 09:00ara yoldan, otoparktan, park halinden ana yola cikan biri gorursem ilk ben yol veriyorum. birimizden biri yol verecek ki arkadas ciksin degil mi.

           ama siraya girmis trafikte yavas yavas giderken, arkamdan makaslar atarak onume gecmeye calisanlara, emniyet seridinden gelip onume kiranlara, feribot sirasindan cikip en onden girmeye calisanlara, saga donusun sikisik oldugu zamanda siraya girmeyip en sol seritten gelip en saga girmeye calisanlara gerekirse carpisiyorum ama yine de yol vermiyorum, bazen yanimdaki ya uzatma inatlasma diyor ama dayanamiyorum kabul edemiyorum o kadar insan sira beklerken bu koylu kurnazlarinin araya girmesini.

           videodaki abimizde oyle yapmis yol vermemis, ne bilsin icinden 2 tane essegin cikacagini. en guzelini yapip videoya almis, essekleri guzel zarara ugratti.
           2 erkek olsaydilar ve inip bu essekleri dovseydiler bu kadar zarar veremezlerdi, gerci 2 erkek olsaydilar bu baklavaci essekler inip saldirmazlardi, baktilar 1 erkek 1 kadin erkeklikleri tuttu.

           bu essekler buyuk ihtimalle markalarinin adini degistirip devam edecekler. umarim yeni markalari da desifre olur.
           +5
           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...