İnstagram Fenomenlerinin Yüzdüğü Zehirli Göl

2.764 izlenme - 28 Temmuz 2019
İspanya'daki bu 'Göl' aslında kullanılmayan bir tungsten madeni ve bu canlı renkler orada kimyasal bir kirlenmenin gerçekleştiğinin işareti.
Göle girdikten sonra deri döküntüleri ve mide problemleri için hastaneye kaldırılanlar olmuş ama tüm bunlar insanları gölden uzaklaştırmaya yetmemiş. Monte Neme olarak bilinen bölge, 2. Dünya Savaşı sırasında mayınlı bölgeymiş. Neredeyse o zamanlardan beri kimsenin uğramadığı bir yermiş. İnsanların bu ilgisinin sebebi ise bölge için sorumsuzca yapılan tanıtım.Gazeteci ve doğa koruma derneklerinden biri olan Salvemos Cabana’nın sözcüsü Ramón Varela bu konuda bir röportaj vermiş.Euronews'e verdiği röportajda bu harap olmuş ve restore edilmemiş alanın turistik ve pastoral bir yermiş gibi gösterildiğini söylemiş.“Burası tehlikeli bir yer çünkü bu, endüstriyel sıvıların neden olduğu bir manzara.”“Bir yandan erişmesi kolay bir alan, diğer yandan yamaçları riskli ve 30 metreye kadar çıkabiliyor.”Coruña Üniversitesi Hastanesi acil servisinden Dr. Manuel Ferreiro, Cadena Cope’ya verdiği röportajda, kısa bir dalışın banyo yaparak kurtulunabilecek küçük cilt tahrişlerine sebep olurken,Daha uzun süre bu suya maruz kalmanın daha ciddi sorunlara yol açabileceğini açıklamış. Aynı zamanda bu sudan yanlışlıkla bir miktar içilmesi sindirim bozuklukları, kusma ve diyareye yol açabilirmiş. Benzer bir gölde Sibirya'daymış.
Ben bu bilgileri onedio'dan aldım, onedio'da buradan almış (İngilizce bilenler için)https://www.boredpanda.com/influencers-get-sick-posing-toxic-blue-lake-spain/?utm_source=onedio&utm_medium=referral&utm_campaign=organic
Kategori: Çüşşşş
sitene ekle
Etiketler: Instagram Influencers Are Getting Sick From Swimming in Toxic Lake Spain ispanya zehir maden atığı doğal seleksiyon
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • pompacibasi2
  pompacibasi2 29 Temmuz 2019 - 17:03TÜM YUTUBIRLARI BURAYA ATACAKSIN AMK
  +2
  • gratthr0d
   gratthr0d 28 Temmuz 2019 - 14:34Ben bu gölde yüzdüm ve kilodumun içine hamsi girdi. Benim hamsiyle dost oldular sabahları fık fık oynuyolar.
   -13
   • mühimmat
    mühimmat 28 Temmuz 2019 - 12:58@Luigi17 google translate text to speech
    +3
    • Luigi17
     Luigi17 28 Temmuz 2019 - 02:31iki foto ve zoom in ile 1 dakika 27 saniyelik video
     +23
     © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...