Bu içerik erotik, argo vb. rahatsız olabileceğin unsurlar barındırıyor olabilir.
Yine de devam etmek istiyor musun?

İtalya Milli Marşı Eşliğinde Plaj Dansı

502 izlenme - 06 Ağustos 2019
İtalya Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Matteo Salvini, bir plajda DJ kabinindeyken ülkenin milli marşı çalındı. Popülist-milliyetçi bir siyasi çizgi izleyen Salvini'nin bulunduğu ortamda marş çalınırken dansçılar eşliğinde eğlenilmesi ülkede tepki çekti.

Son günlerde çalışma ortamını Ravenno kentine bağlı Milano Marittima sahiline taşıyan, basın toplantısını bile plajda yapan Salvini burada çekilen görüntüleri nedeniyle eleştiri alıyordu.

Salvini'nin sarhoş gibi göründüğü fotoğraflarının yanı sıra, 16 yaşındaki oğlunun polise ait bir deniz aracıyla gezdirilmesi de tepki çekmişti.

Son olarak da geçen hafta sonu Salvini'nin elinde kokteylle, bir arkadaşına ait Papeete isimli özel plajdaki DJ kabininde eğlendiğini gösteren bir video yayımlandı.

Videoda dansçılar ve animatörlerle birlikte plajdakilerin, İtalya milli marşı (Mameli) eşliğinde dans ettikleri görülüyor.
Kategori: Seksi
sitene ekle
Etiketler: italya milli marşı mameli başbakan yardımcısı ravenno milano marittima matteo salvini
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • tutskikoyamayim
  tutskikoyamayim 06 Ağustos 2019 - 09:23Bana Vatanım İtalya Deyince Lambadaki Alev Üşüyor Birgün kavuşuruz İnşaallah İtalyam
  +1
  • tatamurat
   tatamurat 06 Ağustos 2019 - 01:43sen kimsin ya..berlisconinin eline su dokemezsin
   © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...