Suratına Zehirli Ahtapot Yapıştıran Kadın

ABD'de yaşayan bir kadın hem sosyal medyada beğeni almak hem de bir fotoğraf yarışmasını kazanmak için akıl almaz bir şey yaptı. Genç kadın zehirli bir ahtapotu suratına "yapıştırarak" poz verdi. Ahtapotun zehirli olduğunu sonradan anlayan kadın hastanelik oldu.
ABD’nin Washington eyaletinde yaşayan Jamie Bisceglia isimli kadın hırsının kurbanı oldu… Sosyal medyada yapılan bir fotoğraf yarışmasında birinci olmak isteyen genç kadın yakaladığı zehirli bir ahtapotu yüzüne “yapıştırarak” poz verdi.

Canlı hayvanı yüzüne yakın yerlere süren genç kadın fotoğraf çekildikten sonra ise zor anlar yaşadı. Ahtapotu yüzünden çekemeyen genç kadın olay yerinde fenalaştı. Hastaneye kaldırılan kadını gören doktorlar böyle bir vakanın ilk kez yaşandığını duyurdu.
Antibiyotik ve iğnelerle kendine gelebilen kadın 2 gün sonra açıklama yaptı. Genç kadın, “Bir fotoğraf yarışması için poz verdim. Ahtapotun boyu küçük olduğu için yüzüme koyup poz verdim. Fakat beni iki kez soktu. Çok ciddi bir acı vardı ve güçlükle yüzümden çekebildim, adeta yapıştı. Çıkardığımda yüzüm kanıyordu” dedi.

Genç kadın, “3 farklı antibiyotik alıyorum ve yüzüm hala acıyor. Doktorlar ağrının aylar boyunca sürebileceğini söyledi. Canlı bir ahtapot ile ilgilenirken ne yapıp ne yapmamam gerektiğine dair önemli bir ders aldım. Bir daha böyle bir şey yapmayacağım” dedi.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: CNA Channel NewsAsia Jamie Bisceglia octopus zehiirli ahtapot antibiyotik zor kurtulma
0 10 Ağustos 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • sh3ll
  sh3ll 11 Ağustos 2019 - 01:59suratına ne olmuş onu da görterseydiniz pezolar
  +2
  • TekyolPuyol
   TekyolPuyol 11 Ağustos 2019 - 01:38bilgisiz cesaret cehalettir.
   +2
   • donkulotvandam
    donkulotvandam 10 Ağustos 2019 - 19:53salatası lezzetli görünüyor aq canım çekti.
    +2
    © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...