Öksüz Askeri Bağrına Basan Kadın

1.847 izlenme - 11 Ağustos 2019
atgafası atgafası diyor ki;
Sivas'ta acemi eğitimlerini tamamlayan askerlerin yemin töreni sonrası ailelerin buluşması sırasında öksüz bir asker, gözyaşlarına boğulmuş. Törene gelen bir kadın ise, Ben de senin annenim diyerek askere sarılıp teselli etmiş.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: yemin töreni anne öksüz asker asker
11
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • sichdreth
  sichdreth 11 Ağustos 2019 - 21:19herkese iyi bayramlar o askerin psikolojisini az çok anlıyorum askere gittiğimde babam yeni vefat etmişti bu sebeple yemin törenine katılmadım tüm katılmayanlarla ictima alanında yemin etmiştik
  +3
  • dgnonr
   dgnonr 11 Ağustos 2019 - 15:08yaş geldi gözümden amınıza koyim
   +6
   • alkisinsesiyim
    alkisinsesiyim 11 Ağustos 2019 - 10:14Beyler zor zamanlardan geçiyoruz görüşümüz ne olursa olsun ister sağ ister sol devletinize ve askerimize SAHİP ÇIKALIM BU VATAN HEPİMİZİN !!!!! .
    İYİ BAYRAMLAR .
    +12
    • federson
     federson 11 Ağustos 2019 - 08:29bayram günü izletecek şey mi bu, güne kötü başladık.
     +4
     • benimadimcemil
      benimadimcemil 11 Ağustos 2019 - 07:42yuregim yandi ya cok zor.
      +13
      • sopenhavur
       sopenhavur 11 Ağustos 2019 - 07:09"bağrına basan kadın" değil, "bağrına basan anne" diyeceksin. kadın dediğin mal mal karşıdan bakar, "ah yazık vah yazık" der. sadece bir anne bu şekilde sahip çıkıp, bağrına basabilir.

       bir de kısa bir konuşma yapacağım;

       yıllardır, nereden baksanız 5 sene öncesine kadar, 3 senedir takip ederdim bu siteyi. son 2 senedir boku çıktı. ne samimiyet var ne eski gırgır ortamı. nerede o uzun uzun hikaye yazanlar ve altında dalga geçen tayfa. facebook, youtube gibi boktan bir sayfa olup çıktı. sanırım en son 3 ay önce girdim siteye ve şuan tekrar çıkıyorum. her zerresi para olmuş bir sitede daha fazla duramam.

       eğer bir gün olur da, o güzel atlarına binip giden güzel insanlar siteye dönüş yaparsa, mesaj atın bana. tekrar müdavimlik yapacağım. ama bu çoluk çocuklara tahammül edemiyorum artık.

       hadi iyi bayramlar.
       +7
       • oanniyah
        oanniyah 11 Ağustos 2019 - 12:30ben çok daha eski zamanlardan beridir takip ederim. 2018'de "ne güzel ortammış lan hadi gelin girelim" diyen bir ekip var. bildiğin ormanları yakıp yerine beton yapanların sanal versiyonu. burada ne kardeşlerimiz oldu çoğunuz bilmez. evladı olan da vardı, torunu olan da, eşinin vefatını buradan paylaşan da vardı. kardeş gibiydik. ünlü komedyenlerin buradan espri arakladığı zamanlardı. hepsi eğitimli kaliteli adamlardı. bu site bir gruba satıldı ondan sonra boku yedi zaten bir de üstüne düşük zekalı varoş kitle gelince site bu hale geldi.
        +1
      © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...