Öğretmenden Hem Öğrenci Hem Veliye Dayak

2.227 izlenme - 13 Ağustos 2019
hanzo.adam hanzo.adam diyor ki;
Öğretmen öğrencisini dövüyor velisi oğlunu dövdüğü için öğretmene şikayette bulunuyor ancak öğretmeni öğrenci kesememiş ki veliyede dayak çekiyor gerçi hakkını yemeyelim en başta hukuk adalet yollarını konuştu ama parası olmayan kişiye adalet yok ona göre
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: öğretmen öğrenci dayak kavga veli mahkeme eğitim

Yorumlar

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • xeniusian
  xeniusian 15 Ağustos 2019 - 16:10özel okullarda çalışan öğretmenler bu devlettekilerin 3 te 1 i ücretine 2 kat fazla çalışıyor. Özel okullarda eğitim buna rağmen devlet okullarına tur bindirir 5 kere. Yılda 10 bin tl bağkur ödüyorum. 1700 tl d eözel sağlık sigortası özel sağlık sigortası tur bindiriri devletin sistemine. Devletin güvenlik ve el mecbur yargı harici tüm alanlardan çekilmesi lazım.
  • insanlarasimitatanmarti
   insanlarasimitatanmarti 14 Ağustos 2019 - 15:35bakın çocuğunuz varsa ya da yapacaksanız anaokulu ve birinci sınıf konusunda çok dikkatli olun bunun özel okulu falan yok oradaki öğretmenin tek bir yanlışı çok büyük travmaya neden oluyor tüm kişiliğini etkiliyor illa şiddet olmasına bile gerek yok aklınızın bir köşesine not düşün.
   +2
   • luisuarez
    luisuarez 14 Ağustos 2019 - 02:59Gece gece adama aşırı kuruldum lan yüzünü niye sansürlediniz orospu çocuğunun. Yolda görenler bile dövse yeterdi aşırı kuruldum ya Antalya'ya bilet alasım var yemin ederim tavırlara bak konuşmalara bak amın oğlu sana öğretmenlik lisansı vereni sikmek lazım.
    +3
    • kemalkılıcdaroglu
     kemalkılıcdaroglu 13 Ağustos 2019 - 20:28Muhtemelen akp veya mhp'li bir kalantordan tanıdığı vardır. Zira yoksa o gün kendinizi karakolda buluyorsun.
     +1
     • illakiask
      illakiask 13 Ağustos 2019 - 20:08Fakirim para bulamam ama silah bulurum deyip belinden çıkarıp iki tane bacaklarına sıksaya ciğerimiz soğusa
      +4
      • gargulator
       +2
       • gargulator
        gargulator 13 Ağustos 2019 - 20:04Ben bu adamı hatırlıyorum sanki. Geçen yıldı galiba, tekerlekli saldalyedeki bir veliye sen engellisin beni nasıl döveceksin demişti ve o haberdeki de öğretmendi. Sanırım bu adam o adam.
        +6
        • infradoam
         infradoam 13 Ağustos 2019 - 19:0726 yaşındayım. Annem ve babam öğretmen. İkisi de çalıştığı için beni 4 yaşımda falan anaokuluna götürmek zorunda kaldılar. Hiç unutmuyorum, sağ ve solu öğreniyorduk ve ilk öğretmen dayağını; sağımı solumu karıştırdığım için Tevhide isimli orospu bir karıdan yedim. Bu karı anaokulunda öğretmen olmasına rağmen küçücük çocuklara şiddet uyguluyordu. Tokat sonrası içime kapandım, nedense anneme babama söylemedim. Okulun müdüresi annemin arkadaşıydı aslında, söylesem anasını sikerlerdi o karının ama korkudan mıdır nedir söyleyemedim (şimdi çok pişmanım, keşke söyleseymişim). Bu amına kodum karısın attığı tokat yüzünden çekingen, içine kapanık çocukluk geçirdim. O attığı tokadın travması yeni yeni geçiyor.
         +2
         • icmn
          icmn 13 Ağustos 2019 - 17:08öğretmene bak amkk eğitim sistemimizin ete kemiğe bürünmüş hali pezevenk
          +9
          • gülmeyi de unuttuk
           gülmeyi de unuttuk 13 Ağustos 2019 - 16:33kesin öğretmen Kaşlıdir. 25 yıldır orada çalışıyordur . mahalle ile enseye tokat göte parmak olmuştur.

           Popüler İçerikler

           © 2004 - 2020 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...