Öğretmenden Hem Öğrenci Hem Veliye Dayak

hanzo.adam hanzo.adam diyor ki;
Öğretmen öğrencisini dövüyor velisi oğlunu dövdüğü için öğretmene şikayette bulunuyor ancak öğretmeni öğrenci kesememiş ki veliyede dayak çekiyor gerçi hakkını yemeyelim en başta hukuk adalet yollarını konuştu ama parası olmayan kişiye adalet yok ona göre
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: öğretmen öğrenci dayak kavga veli mahkeme eğitim
0 13 Ağustos 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • xeniusian
  xeniusian 15 Ağustos 2019 - 16:10özel okullarda çalışan öğretmenler bu devlettekilerin 3 te 1 i ücretine 2 kat fazla çalışıyor. Özel okullarda eğitim buna rağmen devlet okullarına tur bindirir 5 kere. Yılda 10 bin tl bağkur ödüyorum. 1700 tl d eözel sağlık sigortası özel sağlık sigortası tur bindiriri devletin sistemine. Devletin güvenlik ve el mecbur yargı harici tüm alanlardan çekilmesi lazım.
  • insanlarasimitatanmarti
   insanlarasimitatanmarti 14 Ağustos 2019 - 15:35bakın çocuğunuz varsa ya da yapacaksanız anaokulu ve birinci sınıf konusunda çok dikkatli olun bunun özel okulu falan yok oradaki öğretmenin tek bir yanlışı çok büyük travmaya neden oluyor tüm kişiliğini etkiliyor illa şiddet olmasına bile gerek yok aklınızın bir köşesine not düşün.
   +2
   • seriflloyd
    seriflloyd 14 Ağustos 2019 - 08:52bu garibanına denk gelmiş. lise1 de benim gafama anahtarlıkla
    vurmuştu
    kulağıma doğru biraz kanamıştı. peder anasını sikmişti.
    okul
    değiştirtti babam(bana değil o.ç. öğretmene). hiç unutmuyorum
    ulan ben
    bu çocuğa böyle vurmadım sen kim oluyorsun amını dinini
    siktiminin aç
    köpeği deyip hırpalamıştı herkesin içinde, 50 yaşında herif suç işlemiş ağlamaklı çocuk gibi göz teması kurmadan yere bakıp azarını işitip hırpalanmıştı amk piçi. emekli olamadan
    gebermişsindr umarım diploma verenini siktiminin öğretmeni. geber ki bi
    de 20 sene haybeden emekli maaşı alma amk çocuu.
    +1
    • seriflloyd
     seriflloyd 14 Ağustos 2019 - 14:09@oanniyah, arkamdaki çocukla konuşup gülmüştüm ders esnasında. adamın anasını kızını ya da karısını sikmedim yani bu kadar kinlenip gaddarlaşmasını gerekektirecek bir durum yoktu anlatabildim mi? sen kimbilir naaptın diyorsun varsayalım küfrettim kafamı mı yarması gerekiyor? bu mu senin zihniyetin. kızabilir cezalandırabilirdi ama dövemezdi. zaten gördü çıktığı yeri tersten. gösterirler öyle adama işte her kuşun eti yenmez. buna gelene kadar ortasonda derste kitabın arkasına karikatür çizdim diye sen naapıyon lan orda deyip beni yanına çağırıp kitaba karikatür çizdiğimi görünce herkesin içinde tokat manyağı yapan din hocası da vardı. adil mi bu cezalar sence? karikatür çizdi ya da güldü diye hunharca insan dövülür mü lan? adama saldırmadıysan kafanı yaramaz hakkı yok anladın mı? kendinde hak görürse taşaklı biri çıkar amını şerefini siker böyle bırakır orta yere benim örneğimdeki gibi işte.
    • saatitakipeden
     saatitakipeden 14 Ağustos 2019 - 13:06@oanniyah Bir şey yapmasa da vururlar amk. Benim arkadaş sırf beden dersinde sıraya 1 dakika geç geldi diye kırık bileğine sopayla vuran bir orospu evladı vardı. Çocuğun kolu morardı tam kırık kısımdan. Anasını siktiğimin yerden bitmesi nasıl korktu , götünü öpecekti ailesine söylemesin diye. Biz de gazladık çocuğu babası da sormuş noldu lan bileğine diye bu da anlatmış. Öbür gün öğleden sonra adamlar köyden 2 araba insan toplamış gelmiş. Anasını sikiyorlardı 160lık oçun da 3-5 yumrukla kurtuldu. Sonra siktir oldu gitti. Bu orospu cocukları eğitimi vurup dökmekten ibaret sanıyor.
     +1
    • oanniyah
     oanniyah 14 Ağustos 2019 - 11:05sen ne yaptın onu da yazarsan inandırıcı olur. öğretmen zevkine kafanı delmemiştir sanırım. ben bir öğretmenimden bırak fiziksel şiddeti, hakaret bile işitmedim. ne zaman bir öğretmenin bir arkadaşla tartıştığını gördüysem de öğretmenlerim haklıydı. sen ne yaptın onu da yaz ki bela kime okunacaksa ona okuyalım.
     -4
   • luisuarez
    luisuarez 14 Ağustos 2019 - 02:59Gece gece adama aşırı kuruldum lan yüzünü niye sansürlediniz orospu çocuğunun. Yolda görenler bile dövse yeterdi aşırı kuruldum ya Antalya'ya bilet alasım var yemin ederim tavırlara bak konuşmalara bak amın oğlu sana öğretmenlik lisansı vereni sikmek lazım.
    +3
    • kemalkılıcdaroglu
     kemalkılıcdaroglu 13 Ağustos 2019 - 20:28Muhtemelen akp veya mhp'li bir kalantordan tanıdığı vardır. Zira yoksa o gün kendinizi karakolda buluyorsun.
     +1
     • illakiask
      illakiask 13 Ağustos 2019 - 20:08Fakirim para bulamam ama silah bulurum deyip belinden çıkarıp iki tane bacaklarına sıksaya ciğerimiz soğusa
      +4
      • gargulator
       +2
       • gargulator
        gargulator 13 Ağustos 2019 - 20:04Ben bu adamı hatırlıyorum sanki. Geçen yıldı galiba, tekerlekli saldalyedeki bir veliye sen engellisin beni nasıl döveceksin demişti ve o haberdeki de öğretmendi. Sanırım bu adam o adam.
        +5
        • infradoam
         infradoam 13 Ağustos 2019 - 19:0726 yaşındayım. Annem ve babam öğretmen. İkisi de çalıştığı için beni 4 yaşımda falan anaokuluna götürmek zorunda kaldılar. Hiç unutmuyorum, sağ ve solu öğreniyorduk ve ilk öğretmen dayağını; sağımı solumu karıştırdığım için Tevhide isimli orospu bir karıdan yedim. Bu karı anaokulunda öğretmen olmasına rağmen küçücük çocuklara şiddet uyguluyordu. Tokat sonrası içime kapandım, nedense anneme babama söylemedim. Okulun müdüresi annemin arkadaşıydı aslında, söylesem anasını sikerlerdi o karının ama korkudan mıdır nedir söyleyemedim (şimdi çok pişmanım, keşke söyleseymişim). Bu amına kodum karısın attığı tokat yüzünden çekingen, içine kapanık çocukluk geçirdim. O attığı tokadın travması yeni yeni geçiyor.
         +1
         • icmn
          icmn 13 Ağustos 2019 - 17:08öğretmene bak amkk eğitim sistemimizin ete kemiğe bürünmüş hali pezevenk
          +9
          © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...