1987 Yılındaki Bodrum

prens charles prens charles diyor ki;
80'lerde doğanların belki hayal meyal hatırlayacağı, 90'larda doğanların hiç bir şekilde bilmediği Bodrum. Gençlik yıllarımızda 80 ve 90'larda sık sık gittiğimiz, hatta yıl başlarında bile gitmeye çalıştığımız Bodrum. Henüz barzoların istila etmediği, huzur dolu, sessiz, sakin, insan gibi insanların olduğu Bodrum. İzledikçe yüreğim sızladı.
Kategori: Nostaljik
sitene ekle
Etiketler: bodrum 1987 nostalji huzur eskiden
8 15 Ağustos 2019
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • bitchslap
  bitchslap 17 Ağustos 2019 - 03:15Yazmayacaktım da yazayım yine de.

  Yazımda 2000 başında demişim, aslında Ağustos olacak arkadaşlar hata olmuş. 2000 yılı yaz mevsimi diyelim ona.

  Kızı da şöyle tarif ediyim, benle hemen hemen yaşıt gibiydi yani 16 diyelim. Boyu 1.71 - 1.74 falan, kestane rengi saçlı, kumral, biraz koyu gökyüzü mavi gözler, surat hatları çok düzgün, zarafetin ve estetiğin doruk noktası gibi burun, kaş, dudak, çene, alın, elmacık hatları vardı. Başka nasıl betimleyebilirim bilmiyorum bambaşka bir kızdı. Günlük hayatta makyaj güzelleri vardır ya, bu kız zaten makyajlı değildi denize girip çıkıyordu, inanılmaz duru bir güzelliği vardı. Aklımın almadığı yerlerden biri de buydu. Yani anlattığım şeylere bakarsanız tabi bir çoğunuz binlerce kız gördünüz ama kızın abartmak gibi olmasın bi sporcu vücudu eksikti. Hani vücudu da oldukça düzgün ve dolgundu. Bu güzelliğin yanında üstüne bir de çiçek desenli sarı ve havai mavisi bir mayo bikini giymişti. O tatil sonunda kalbimden, ruhumdan bir şeylerimi bıraktım orada eve geldim. Bu tatilin üstünden 19 yıl geçti, o kızın zarafeti hala aklımın bir köşesinde. Ondan sonra on binlerce kadın, kız görmüşümdür bugüne kadar. benzeri bir suratı daha kimsede göremedim. Tabi ondan sonra bu 19 yılda gördüğüm efsane kategorisindeki kız sayısı üçü beşi geçmez.

  Bu yazdıklarımı okuyan herkesin tabi ki kendi beğenisi farklı, çeşit çeşittir fakat yüzde doksan beşimiz bir rengi ve tonlarını nasıl ayırt edebiliyorsak bahsettiğim bu tipteki aşırı güzel kızlar hakkındaki notumuz da aşağı yukarı yüksek olacaktır.
  • kirikmuhasebeci
   kirikmuhasebeci 16 Ağustos 2019 - 11:16Benim ne işim var lan bodrumda :)
   • bitchslap
    bitchslap 16 Ağustos 2019 - 00:012000 başında erdeğe gitmiştim, oraya bi 13 yıl sonra yine gittim, resmen bambaşka bir yer olmuş.

    Nostalji falan bitiyor arkadaşlar, her yer beton, her yer asfalt. Ortada bir ağaç bile yoktu. Bahsettiğim lokasyon Ali Haydar Sarı Sahil Bandı, şu Yosun otel önündeki alan falan. Eskiden adı Zeki Motel idi.

    Erdeklilere de selamlar buradan.

    15 Ağustos 2000, depremden 1 yıl sonra gittik işte. Nasıl da güzel bir kız görmüştüm size anlatamam. Aklım kaldı oralarda hala tarihi hatırlarım, 2 kere görebilmiştim. Gözlerini saçını mayo desenini vs. Yazacak çok şeyim var da a dostlar aah ah.

    Siz müziklerin adını söyleyin lütfen.
    +7
    • kemalkılıcdaroglu
     kemalkılıcdaroglu 15 Ağustos 2019 - 22:15O zamanlarda bile bedroom (ingilizce yatak odası) espirileri yapılırdı.
     +2
     • coniwayt
      coniwayt 15 Ağustos 2019 - 21:06:(
      +3
      © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...